• E46
    634
    Ali kad gledas, ovaj njihov kadar uopce nije za bacit, Puncec iskusan i kvalitetan stoper, ovaj mali srednji je potencijal za nas, Kolega solidan igrac, Zuta iskusnjara, Roca standardan i Santini odlican igrac. I naravno ne smije se zaboravit golmana Đakovića koji briljira za sada.
  • Orc123
    7.8k
    Ja cu samo rec, ovo je sramota kakvi su nam travnjaci u HNL......da se na ovom krumpiristu igra 1. Liga....i onda se cudimo kad odu krizni i slicno....sramotno....bolje izgledaju neki travnjaci u nizim ligama.
  • rioda
    4.8k


    Istina, ali ove sezone imamo pomak, i Slaven i Istra su postavili nove travnjake, eto i Dinamo trenutno postavlja. Mislim da sad od kritičnih preostaju Kranjča i Šibenik
  • BBBaranja
    2.5k

    Velika vecina travnjaka u nizim ligama bolje izgleda,a ne neki..
  • Orc123
    7.8k
    meni se cini da neki nece mijenjati travnjak jer im odgovara da je u ovom stanju ocito....
  • Hnlovac
    1k
    realno riješili smo se 2 krumpirišta u odnosu ma prošlu sezonu, ovo u Šibeniku je za nijansu gore od Kranjče čiji se teren isto ne smije zaboraviti

    Sada smo na 2.5 krumpirišta ali i to će se rješiti kad se mi preselimo na Kranjču
  • NORTE
    11.4k
    Vijest nije točna, na Poljudu trenutno ne rade na ovom prelasku. Moro je bio uoči priprema na širem popisu interesantnih imena, no ništa se dalje od toga nije dogodilo. Hajduku su prioritet napadač i krila, a budžet za dovođenje je ionako limitiran, te nema puno prostora za popunjavanje na drugim pozicijama, pogotovo u veznom redu.

    Dakle, jednog dana možda, ali u ovom trenutku to nije realno.
    Ivdzo11
    Ništa od More, ionako su popunjeni na tim pozicijama, ali sigurno ni ne raspolažu nekim budžetom za pojačanja.
    U slučaju da Hajduk počne zapinjat s rezultatima (ispadanje iz Europe i zaostajanje u ligi više bodova) mislim da Gattusu neće bit ugrožena stolica još neko vrijeme.

    Bili bi jako neozbiljni micat ga samo tako, posebno zbog otpremnine.
    Mislim da će se on zadržat bar dobar dio sezone kod njih jer drugačiji scenarij im je veliki korak nazad.
  • vjeko1701
    8k
    Ako bude zbilja loše, ne bi me čudilo da sam ode.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Sibenik ima daleko najgori travnjak u HNL trenutno, daleko gori cak i od Slavenovog prosle sezone. Uz sve simpatije koje imam prema tom klubu, treba im se zabraniti igranje na Šubićevcu barem do nekakve sanacije, jer ce se na ovom sigurno dogoditi bar 1 “novi B. Šutalo”
  • Yovitssa
    624
    Za mjesec dana carević mijenja gattusadd29

    Palo je i meni na pamet. A i Veić je neki dan u studiju MaxSporta izjavio da ga vidi kao nasljednika Gattusa, ali tek nakon što Talijan osvoji dva prvenstva i proda se iz Hajduka u "lige petice"... Koja patetika... :rofl:
  • Jaro
    7.3k
    jadan Carevic kako dugo ce morati cekati priliku za klupu najdrazeg kluba...
  • SAS1987
    14.6k
    nakon što Talijan osvoji dva prvenstva i proda se iz HajdukaYovitssa

    Talijan će u Splitu živjeti duže od Dioklecijana :lol:
  • NVKOD
    1.3k
    Snimka-zaslona-2024-08-10-105402-V1.jpg

    Ovo su samo neki od primjera kojima smo bombardirani u zadnje vrijeme od medija i mogu reći da neka samo tako nastave. Zašto?

    Zato što radimo dobar posao! Velikoj većini medija, pogotovo tovarskih, smeta naš uspjeh, stoga su se našli prepucavati preko novina kako bi dobili na veličini. Dok se njihovi novinari (a i neki "naši") natječu u tome tko će napisati najljigaviji članak, mi u tišini radimo i pripremamo se za Ligu prvaka i obranu naslova. Opće je poznato da pas koji laje, ne grize pa tako Hajduk, Rijeka i Osijek od igre nemaju ništa pa lupaju i šire negativu oko Dinama u nadi da će nas srušiti.

    A neće nas srušiti, nego ćemo mi vratiti još jači. Nakon dugo vremena počela se je širiti dinamovština, raste pozitiva oko kluba što rezultira rastom broja članova i gledatelja na utakmicama, a jedino što nam fali je novi stadion (na kojeg se svi hvataju i to je istina, Dinamo ne zaslužuje ovakvo ruglo) nakon kojega neće imati nikakvih argumenata za širenje mržnje.

    Treba zapamtiti da jedino mjerilo za uspjeh je bilo i bit će teren. Nikakve pretplate, broj gledatelja i usrani članci od dnovinara neće pomoći u osvajanju naslova.
  • ZgDLions
    395

    Istina je da prosječnog navijača Dinama ti članci ne zanimaju i ne čita ih.
    Ja sad veliku većinu prvi put vidim, a moram priznati da onaj sa zidnim gušterom je top.
    Kakvo je to novinarstvo kad ne sačekaš kraj roka ili utakmice i napišeš u petoj minuti, evo držimo nulu nisu oni nama nikakva prijetnja, a na kraju tekme popiješ petardu.
    Taj kaj je pisao za guštera barem da se malo pospe pepelom tipa, ovo nitko nije očekivao i mene su iznenadili, ispao bi polu gospodin, a ovako će ga kiselina pojesti.
    Zbilja mi nije žao šta te upise ne pratim.
  • Simpatizer
    270
    Mislite li da bi pozitivni novinski članci o Dinamu (npr slično kako se piše o Hajduku) dovelo više ljudi na stadion?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.