• Zagreb1992
    1.7k
    Al ovo je amerima uzbuna za budućnost ...Nije više lako europljane tući i morat ćeš se dosta potruditi za medalju
  • M94
    1.2k
    Al ovo je amerima uzbuna za budućnost ...Nije više lako europljane tući i morat ćeš se dosta potruditi za medaljuZagreb1992

    Oni su u problemima kad odu Štef, Durant, LeBron... Nemaju više te klase na vidiku. Možda od Edwardsa bude nešto, mlad je još, al ovo ostalo, nit blizu ovima. Sljedeće OI igre vidim nekoga drugoga zlatnoga, ne Amere.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Vidim da je nebeski narod sinoc ipak pokraden.. index "hr"
    Screenshot-20240809-053419.png
  • The Undertaker
    5.1k
    Šteta za Srbe, mogli su Amerikance resetirati na početne postavke. Bilo je nekih sumnjivih odluka ali, po meni, nije bilo presudno. Ameri su ubacili u brzinu više, pogotovo u odbrani i to je bilo to.
  • Mali Zeus
    12.5k
    3 četvrtine su Srbi bili dobri, a Ameri igrali preopušteno. Čim su se Ameri uozbiljili bilo je gotovo. Naravno, Srbi od sinoć vrište da su ih suci pokrali i naravno bila je to herojska borba o kojoj će se još dugo pričati, pače na fakultetima diljem svijeta će se predavati kako su skoro pobijedili, nešto kao bitka na Kosovskom polju.

    Nek se i Pešić pita zašto je držao Avramovića koji je bio u zoni cijelo drugo poluvrijeme na klupi.
  • Jaro
    7.3k
    bas to... u jednom trenutku su povezali 2-3 cudne odluke suci, ali rezultatski nije imalo utjecaja. Zadnja cervrtina, ovi podigli obranu malo, srbima stao sut za 3 (ona free trica par min prije kraja je pokazatelj), James se uozbiljio i u 3 povezana napada raznio sve i to je bilo dosta. Kako je Aco neki dan rekao, fizicki ovi jedu malu djecu - malo ozbiljnosti i dosta im... da, rezuktatski to izgleda napeto, al nikad nisam imao dojam lakseg preokreta rezultata...
    Jbg, Srbima Jokic sa 4 faula morao igrati - dakle igrac manje u obrani, jos k tome gotovo cijelu tekmu na terenu - ispuhao covjek u zadnjoj, a ovi tek poceli ozbiljno igrat tada...
  • xavier
    12k
    Inače naravno uvijek navijam da bilo tko iznenadi Amere u košarci i onemogući im osvajanje zlata na OI, ali jučer sam baš žustro navijao za njiih. Ne mogu za ovakvu Srbiju. Tko bi ih trpio da su izbacili Amere s LeBronom, Durantom, Curryjem i Embiidom. Ovo bi postao veći mit od bitke na Kosovu...

    Al petorka

    Curry - Booker - Durant - James i Embid
    Zagreb1992

    Ovo je zapravo jako daleko od idealne petorke iz razloga što igrači imaju svoje uloge i na razne načine doprinose momčadi. Ovih 5 igrača svi su "superzvijezde" i prve ili druge opcije svojih momčadi te su navikli na bitno drugačije uloge nego što ih imaju u ovakvoj momčadi.

    LeBron momčadi može pomoći na više načina, ali Booker je primarno isključivo strijelac i kad ne može biti prva ili druga opcija, a to ovdje svakako nije, onda nije baš previše koristan, dapače, puno je korisniji Holiday umjesto njega. Jednostavno je nedostajalo role playera koji će odraditi svoj dio posla sinoć. Upravo je ova petorka odigrala većinu minuta što je jednostavno kontraproduktivno. Davno su prošla vremena kad su Europljani Amere gledali s divljenjem i bili presretni što mogu zaigrati s njima.
  • ZgDLions
    395
    LeBron je najbolji primjer u povijesti košarke savršene kombinacije visokog IQ-a i odličnih fizikalija


    F2-E105-C9-FA9-A-4-C28-B4-B9-52755440-F8-AD.jpg
  • ksapi
    2.8k
    Kerr je po meni tu dodatno zakuhao utakmicu, kada su došli na -6 u 3q on izvadi cijelu petorku. Rotacija Amera bi izgubila od Srba jučer, ali najjača postava Amera u full gasu je bolja 20ak.

    Treba i Srbima skinuti kapu za odličnu šutersku večer, par gluposti su napravili u završnici, ali o nekoj velikoj krađi nema govora.

    I naravno da mi je drago da su izgubili :cool:
  • Direktor
    66
    Danas je breakdance na Olimijskim igrama. Kaj reć...

    Bolje da su stavili ples na šipki
  • Mr Anderson
    7.9k
    Tipična balkanština kad se izgubi...igrali smo dobro, zajebo nas sudija. Neopisivo mi je drago da su izgubili. Kak je netko već napisao, da su dobili slušali bi 1000 godina mit u junačkoj pobjedi. Ajde, ovak ćemo 100 godina slušat mitove o junačkom porazu i belosvetskoj uroti protiv njih.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Moramo dobiti madjare danas. Ja bi rekao da nam srbija u ovom trenutku bolje odgovara od amera u finalu.
  • Eduardo
    19.9k
    Ajde, ovak ćemo 100 godina slušat mitove o junačkom porazuMr Anderson

    Isto tako i kod nas već 30+ godina slušamo o "danu kada se Franjo spustio" za vodstvo Hrvatske 25-23 protiv SAD-a. Isti smo po pitanju toga.

    BTW - evo ih opet u finalu vaterpola. S jedne strane mi je drago što ćemo (nadam se) dobiti priliku revanširati im se za OI u Riju dok mi je s druge strane krivo što su uopće ušli u borbu za medalje. Gamad.
  • Keyser Soze
    10k
    Ajde, ovak ćemo 100 godina slušat mitove o junačkom porazuMr Anderson

    Kao i mi na SP u nogometu. Mislim da smo jedina ekipa ikad koja je tako proslavila poraz u finalu nekog natjecanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.