• Zagreb1992
    1.7k


    Ovisi koliko je ovo sve ostavilo traga na njima ..Njemačka je blagi favorit , ali ako će Jokara igrati mogli bi dobiti
  • FrenchMontana
    625
    Boli me ona stvar za Srbe al za USA u kosarci mogu pjevat “Daj mi samo poraze..”

    Njihovi igraci/navijaci u kosarci u rangu navijaca NK Osijeka zadnjih dana, vrlo iritantna stvorenja.

    Da ne spominjem ovog polupanog Lebrona koji daje guze Kini (i pljuje po Hong Kongu prije par godina), a glumi nekog borca za prava ljudi. Smece licemjerno.

    Nadam se cudu Wembyja i drustva u finalu.
  • ElektricnaInfluencija
    249
    Možemo se veseliti gubitku Srba, ali gdje je naša košarka? Praktički ne postoji. Tužno, ali istinito.
    Mi još dugo vremena nećemo gledati svoje kako se bore s najboljima na svijetu...
  • Zagreb1992
    1.7k


    Wemby je mlad još..visinu ima, nema snagu se boriti sa Embidom, Davisom i Adebayom ..Sumnjam da će uspjeti iznenaditi i da će ameri odigrati još jednu ovakvu utakmicu
  • M94
    1.2k
    Nikola Jokić + Bogdan sa realno prosječnim ostalim rosterom držali za jajca Američane, vrhunski otpor, al vamo je najbolji šuter svih vremena i deda James bog košarke za ostale. Šta ti je fizička predispozicija, pred kraj kontra i LeBron prolazi pored par Srba ko pored čunjeva, pretrči ih i polaže lagano.

    Francuze će nabit sad 20ak razlike minimalno.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Iznenadio sam se neugodno kad sam vidio koliko ljudi je navijalo za Srbe.
  • M94
    1.2k
    Ipak, previše je pitanja oko Kerrove rotacije.Captain America

    Dobio sam neki osip kad je kod -6 uveo Adebaya i držao ga u igri skupa sa Davisom. To nema veze s vezom nit ikakvog smisla, tad su ih Srbi vratili na dvoznamenkastu razliku.
  • Dr Hofmann
    833
    Da igraju Srbija i ISIL bilo bi mi teško navijati za Srbe, svaka čast ljudima koji mogu njih podržavat, isto kao i Đokovića, bravo za sportske uspjehe, ali jednostavno ne mogu lika provarit, kad mu vidim onog starog pozli mi
  • Zagreb1992
    1.7k


    S obzirom da Lebron odvaja godišnje milijun dolara za brigu oko tijela

    A mi našu šansu čekajmo u 11. mjesecu i da dobijemo Bosnu za plasirat se na euro
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Da igraju Srbija i ISIL bilo bi mi teško navijati za SrbeDr Hofmann

    Tu bi jedino navijao da se neko raznese
  • Captain America
    17.6k
    Dobio sam neki osip kad je kod -6 uveo Adebaya i držao ga u igri skupa sa Davisom.M94

    Lik koji se proslavio s GSWovim tricama drži na parketu istovremeno ADa i Adebaya :lol:
  • Zagreb1992
    1.7k
    Al petorka

    Curry - Booker - Durant - James i Embid

    5 igrača koji mogu pogoditi tircu ..Uz to Lebron i Embid koji su fizički jaki i moš ga jebati ...Jedina enigma ostaje Tatum i Haliburton
  • M94
    1.2k
    Al petorka

    Curry - Booker - Durant - James i Embid

    5 igrača koji mogu pogoditi tircu ..Uz to Lebron i Embid koji su fizički jaki i moš ga jebati ...Jedina enigma ostaje Tatum i Haliburton
    Zagreb1992

    Ma Haliburton je tu još najslabija karika. Obrambeno rupa i to teška.
    Ne znam kako Tatuma tu ne može uklopiti malo više da, obrambeno je odličan a u napadu raznovrstan. Lik minute nije dobio jbt. Treba mu lopta u rukama, to stoji jedino, al treba ju i Booker još više pa igra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.