• scooniepenn
    3.3k

    Jakir da bi igrace drzao maksimalno na zemlji i kako ne bi doslo do potcjenjivanja to svakako treba komunicirati. S druge strane, ja kao navijac koji sam pogledao dovoljno utakmica i jednih i drugih ukljucujuci i ovu od prekjucer mogu i hocu tvrditi da smo bolji i od jednih i od drugih i ne sanse nisu podjednjake. Sigurno da nece biti lagano, ali ako cemo mi biti na nasoj razini mi cemo to proci. Niti jedni niti drugi nisu razina recimo AEK-a ili Shakhtara, tako da nikakvih izgovora ne moze biti. Dapace, vidjelo se protiv Shakhtara kad je usao Baturina, a jos nije bilo Sucica sto smo mi u stanju. Dapace, kad je usao Batko izdominirali smo ih, a Shakhtar je najmanje level i pol iznad oba ova protivnika.
  • sebenico
    552


    Ne treba strahovati od nikoga, ali nisu to klubovi za podcjenjivanje. Imamo realne šanse za prolat, ali to neće biti šetnja. Trebat će odigrati obje utakmice na visokom nivou za prolazak.
  • vjeko1701
    7.9k
    Respektirati svakog protivnika i vjerovati u sebe. Uz te dvije stvari, nebo nam je granica.
  • Nino Bule
    13.4k
    Po meni treca liga i bez mogucnosti ulaska u drugu je dobra platforma, bas su na tribini prije mjesec dana pricali o tome i koliko se smanjila razlika druge i trece lige otkad je jedinstvena a jaz između druge i prve je ogroman, ni infrastrukturno nema neke razlike druga ili treca a imat svoj trenazni proces, trenere, mogucnost prikljucivat ih prvoj ekipi itd je po meni bolje od alternativa u drugoj ligi. Neki put bi bio treca liga > partner klub u sloveniji > dinamo (ili posudba u prvoj hnl ako ima interesa)
  • Tongo Doumbia
    4k
    Meni je malo glup taj narativ "ne trebamo se mi tu bojati nekih Bugara i Azera".

    Nitko ni ne traži da ih se bojimo. Ali jedino, istinsko i pravo mjerilo treba biti teren. Dođeš, odigraš dvije bolje utakmice i izbaciš ih.

    Koliko god su nama "dvije najbitnije utakmice ikad", tako su i njima. I oni gledaju pokupiti lovu i osigurati stabilnost, pa će dat sve da u te dvije utakmice budu bolji.

    Nikakva busanja u prsa, bolji smo, ovakvi smo, onakvi smo. Samo i jedino teren!

    Ne zaboravite da je jedan dio foruma, prije nekih tjedan dana, tvrdio da ćemo imati probleme s Istrom. I onda smo nakon petarde totalno zaokrenuli narativ. Toliko da sad ne trebamo imati respekt prema prvacima svojih država?

    Nemojmo se zavaravati, ovo je play-off lige prvaka, a ne nekakav miki maus kup. Nijanse će tu odlučiti.

    Smatram da smo bolji od obje ekipe, ali naš hrvatski, dinamovski mentalitet je uvijek bio normalan i miran, poštujući svakog od protivnika. Nemojmo biti rivali.

    Prvo Osijek, pa Šibenik, i sa što boljom energijom ući u taj dvomeč.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Odlična idejaa ovo sa kvizom na stadionu ...bravoo za onoga tko se to sjetio
  • Georg Koch
    4.5k
    Nemojmo se zavaravati, ovo je play-off lige prvaka, a ne nekakav miki maus kup. Nijanse će tu odlučiti.Tongo Doumbia

    Volim ja tebe i tvoje upise, slazem se skoro sa svime.
    Hocu samo reci, sve to stoji, mislim da se nitko i ne ponasa kao da je miki maus liga i to.
    Ali, ajmo se postaviti i jasno reci:
    Bolja smo ekipa, imamo veliko iskustvo igranja u Europskim natjecanjima godinama i godinama, i ocekujemo da prodjemo dalje.
    Postujemo njih(tipa Ludogorets), imaju svoje vrline, nisu slucajno ovdje, ali idemo kroz dvomec pokazati da smo bolji i uci u ovo elitno natjecanje, sto nam je i cilj!

    Drugim rijecima, javno istupiti skoro totalno kontrim narativom od Biscanovog pred tekme s Aek-om.
    Volim Biscana bas volim i vec sam pisao to, ali on je slao u Grcku igrace bez kapi krvi u licu, tihim glasom i sustine presice: Aek je ipak blagi favorit.

    Daj bolan kakav favorit, nismo zapali sa Arsenalom brate mili!
  • Zagi
    7.6k
    Ali sve je to rečeno, osim ovog dijela "bolja smo ekipa".
    To kažeš u svlačionici, a ne u medijima da to bude naslov pa onda oni polijepe cijelu svoju svlačionicu tim novinama i daš im besplatnu motivaciju.
    Zašto?
  • Georg Koch
    4.5k
    wow, ako ce im to biti ta motivacija zbog koje ce nas proci, onda nemam komentara.
    Ne moras reci "bolja smo ekipa", mozes reci "preuzimamo i svjesni smo blage uloge favorita i ne bjezimo od toga, ali to tek moramo, i nadam se da hocemo pokazati na terenu"

    Btw.nisam ni rekao da sve to nije receno, samo dajem komentar, bez ikakve kritike :victory:
  • badjibadara
    3.1k
    Kad kroz cijelu sezonu imaš klubove koji svoju lošu formu i loše igrače opravdavaju prepumpanim loptama, oranicama, previše vitra…, a Dinamovu dominaciju sudac, pokrao, mamič, vrsaljko… i kada ti poslije toga na volej nalete europski liliputanci, a ti taj jedan četvrtak u tri utakmice ne uspiješ dobiti niti jednu, stativa te spasi poraza protiv deset protivnika, ne iskoristiš ni jedan volej, kada si pred ispadanjem, a i dalje ne znaš kakva si kurčina od kluba, ne pridonosiš koeficijentu da bi ti iduće sezone možda bilo lakše, a srati ćeš prvom prilikom ponovo po Dinamu koji veći dio sezone igra dvije utakmice tjedno i krvavo zaradi svaki euro i bod u Europi, zaključak je samo jedan - Dinamo je talac ove lige.
  • Plava stijena
    179
    Fejsom kruži kratak video današnjeg treninga sa Hitrca na kojoem vidimo duel u punom
    sprintu i zatim strašno bolan krik jednog igrača. Nadam se da nitko nije stradao ozbiljnije.
  • M94
    1.2k
    Fejsom kruži kratak video današnjeg treninga sa Hitrca na kojoem vidimo duel u punom
    sprintu i zatim strašno bolan krik jednog igrača. Nadam se da nitko nije stradao ozbiljnije.
    Plava stijena
    znači i na treningu u kost, tako i treba.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    zaključak je samo jedan - Dinamo je talac ove lige.badjibadara

    Ovo već par godina tumačim,npr. Salzburg je na onoj razini gdje bi mi odavno bili da smo sjedištem tamo di su oni i zdravijim ligaškim okruženjem, s tim da mi njima i dalje pariramo unatoč toksičnim okruženjem HNL-a,lošim Hnl koeficijentom,te vlastitoj katastrofalnoj infrastrukturi.
  • badjibadara
    3.1k
    Fejsom kruži kratak video današnjeg treninga sa Hitrca na kojoem vidimo duel u punom
    sprintu i zatim strašno bolan krik jednog igrača. Nadam se da nitko nije stradao ozbiljnije.
    Plava stijena

    "Pjaca će biti veliko pojačanje, a Marokanac Mmaee je sjajan. Igra autoritativno, ulazi u 'kost'. Nakon dovođenja Cordobe želimo još lijevog beka i možda jednog napadača. Računamo i na Kačavendu i Stojkovića koji se vraćaju od ozljede. Bit će to dobro".

    Zeko jucer
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.