• sport
    3.3k
    Stojković igrao u subotu protiv Jaruna cijelu utakmicu i zabio gol.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Predrag baca patke.
    Predraže mali vraže...
  • CastAway1986
    1.4k
    pa ja se tu slažem s tobom..Ja sam bio za dovođenje Ricka već onda kad smo zadnji put odigrali dvomeč s Bugarima..
  • Mr Anderson
    7.9k
    Stojkoviću ozljeda od udarca, vjerojatno se radi o hematomu na mišiću. Bolje nego da je kakva ruptura ili istegnuće.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Prekjučer odigrao 90 min a oni pričaju o ozljedi protiv Ukrajinaca..
  • kajsitilud
    369
    https://www.instagram.com/p/C-ZgQcMtXD2/?igsh=ZnUyMzJrc2oydHY5

    Nudi se Petku ugovor na još jednu godinu i nadaju se brzom dogovoru, odbila se ponuda za Sučića i ako uđemo u LP ne prodaje se Baturina.

    Vrhunski posao se ovo ljeto napravio ak se ovo ostvari.
  • Ludovic IX
    7.2k
    U večernjem intervju sa zajecom. Nema prodaje do poslije PO i to ako ne udjemo u LP. Ako udjemo, onda nema ni potrebe.

    Petko dobio novi ugovor za produljenje za još jednu godinu. Očekuje da će ga potpisat.

    Izmedju redaka, dobra je situacija financijska alo bit će još bolja Ako udjemo u LP. Jer ako ne udjemo, treba isfinancirsti neke obveze iz starih vremena i vjerojatno će trebati prodaja..ali ne baturina
  • Mr Anderson
    7.9k

    Tak sam i ja shvatio, a ne da se Baturina sigurno prodaje ako ne uđemo u LP kako se u postu iznad insinuira.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Olmić i službeno u Barci, veli Romano...
    55+7 navodno, znači kapnulo bu nam i tu nekih 5,2 milje :ok:
    S time nam je financijska situacija i više nego ok, rekao bih da ove sezone ne moramo nikoga prodavati!
  • Bosskovitz
    11.7k
    S time nam je financijska situacija i više nego ok, rekao bih da ove sezone ne moramo nikoga prodavati!Nemrem igra Dinamo

    Kako si došao do te računice? :)
  • Ivdzo11
    4.2k
    od nasih milijuna, navodno, Bara ima 20%
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Ak pucaš na to da nemam info o točnoj fin. situaciji u klubu, naravno da nemam :grin:
    Zato sam napisao rekao bih da ne moramo nikoga prodavati.
    Računica mi je ugrubo:
    • min EL, znači sigurnih 13-15 mil€
    • prodaja igrača + rješavanje balasta velikog dijela ugovora, cca 6 mil€
    • prihod od Olmića 5,2 mil€; ako je i -20% Bari kak je kolega @Ivdzo11 napisao, to je opet 4,16 mil€ + potencijalno udio od bonusa
    • ulazni transferi cca 3,5 mil€ (za sada, računajući i Cordobu)
    To bi bilo 20-22 mil€ u plus, s tim da mi je jasno da novac ne dolazi odjednom već u ratama, ali i obveze su isto tako u ratama.
    Ako uđemo u LP, a šanse su nam velike, rekao bih da smo komotni skroz i to je moje skromno mišljenje.
    Nemoj me samo sada demantirati da nismo fin ok :smile:
  • Neki tip
    21.3k
    kapnulo bu nam i tu nekih 5,2 milje :ok:
    S time nam je financijska situacija i više nego ok, rekao bih da ove sezone ne moramo nikoga prodavati!
    Nemrem igra Dinamo

    Kako si došao do te računice? :)Bosskovitz

    od nasih milijuna, navodno, Bara ima 20%Ivdzo11

    Ak nam je s 5.2 sve zatvoreno, osim ovih 20% Barinih, to znači da nam fali 1.04 milje eura koje će Andy pokupit.

    Predlažem da se kolega Kia pride angažira i proda Štefulja za taj iznos Slasku ili Paksiju i mirni smo! :strong:
  • Nino Bule
    13.4k
    Nemoj me samo sada demantirati da nismo fin okNemrem igra Dinamo

    Nema te sta demantirati, treba ti minimalno 50 mil eura namaknutih da zatvoris fin konstrukciju, odemo li u europa ligu prisiljen si prodavat
  • Ivdzo11
    4.2k
    "Moj cilj je promovirati što više naših klinaca iz omladinske škole. Bez njih osuđeni smo kupovati, a to dugoročno ne može biti dobro. Imali smo jako puno upita za mlade igrače, da odu negdje na posudbu. To je isto pokazatelj napretka u radu naše akademije. U klubu postoje neki načelni razgovori o povratku B momčadi. To se po nama mora omogućiti. Do tada, osuđeni smo na posudbe u manjim klubovima s planom da se nakon dokazivanja vrate u Dinamo


    Vratili smo i legende u klub, recimo Džemu Mustedanagića i Tomislava Šokotu koji bi uskoro trebali postati klupski skauti. Silvio Marić je postao ambasador kluba, pun je ideja, ima puno iskustva i sjajan pristup s ljudima. Baš je idealan za taj posao"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.