• puxigadjurdja
    1.6k
    Možda bi dobra ideja za sljedeće brojeve bila "preuzimanje" tekstova s bloga Zone ili neke kvalitetnije upise i na taj način klub i događanja dodatno približiti navijačima. Znači mali dio za nas forumaše poput priče zašto volim dinamo ili slično.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Mjesečnik je v žepu. Lagano štivo prije spavanja.
  • Droljo
    8k
    Možda bi dobra ideja za sljedeće brojeve bila "preuzimanje" tekstova s bloga Zone ili neke kvalitetnije upise i na taj način klub i događanja dodatno približiti navijačima. Znači mali dio za nas forumaše poput priče zašto volim dinamo ili slično.puxigadjurdja

    Pogotovo sa:

    Da se ne zaboravi - Best of the best by Forumaši
  • Pop corn
    8.1k
    Revija je odlična, jutros sam dovršila čitanje u potpunosti. Također apeliram na lektora i korektora (profesionalna deformacija).
    I sama bih voljela na bilo koji način raditi na ovom projektu, koji je stvarno konceptualno odličan. Velika podrška!
    Porculanka

    Tražimo lektira zasigurno.... :wink:
  • Patak
    2.9k
    @PorculankaKoja je razlika između lektora i korektora? Tj. znam što radi lektor ali nisam nikad dobio konkretan odgovor što radi korektor nakon što lektor obavi svoj posao.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Malo prolistao, prošao onaj dio s Bobanom i prijašnjim tjednicima, predobar. Odličan je onaj dio s intervjuom s Bobanovim starim i o tome kak je Zvone igrao i u Hajduku, ali da je on kao Dinamovac htio samo da mu sinovi završe u Dinamu. Isto tak zanimljivo kak veli da je u to doba imotska krajina bila praktički 50-50 Dinamo - Hajduk. Intervju s Ripperom, samo su me prolazili trnci dok sam čitao, kakvi jebeni citati.
    Kvalitetan sadržaj, kvalitetan časopis sam po sebi (volim miris novog časopisa :D ), lijepi uvod Mire Para itd. Uglavnom sve pohvale i radujem se novom broju.
  • Porculanka
    43
    Osnovna razlika je da lektura označava jezično 'peglanje' (znači pravopis, gramatika i sve što ide uz pravila hrvatskog standardnog jezika), dok se korektura odnosi na završni pregled uglavnom tehničkih pogrešaka kao što su tipfeleri, (krivo) prelamanje i rastavljanje riječi iz retka u redak, grafičke pogreške, čisti vizual itd. U današnje vrijeme, kad se ne pregledavaju rukopisi, obično to radi ista osoba, no prvo ide lektura. Naravno da se tijekom lekture odmah ispravljaju sve greške koje su uočene, tako da, ako je dobro obavljena lektura u korekturi gotovo da i nema posla. Nadam se da nisam zakomplicirala.
  • Patak
    2.9k
    Ma nisi zakomplicirala. Thnx, tako sam si nekako i mislio.
  • Bumtres
    43
    Danas sam stigao na miru pročitat reviju.
    Odlična je. Fino sam se nabrijao.
    Vratile su mi se neke emocije za koje sam brijao da su ishlapile.
  • Mrvica
    3.9k
    Kako je dobar osjećaj prije noćne otići do paketomata po reviju i ubiti vrijeme na poslu listajući. Nakon što sam pročitao mogu reći da se veselim idućim brojevima i napokon pretplati. Trebam pohvalit klub zbog oživljavanja Dinamove revije. Obožavam miris papira i stvarno čovjek lakše upija (barem ja) kad čita ovako nego u digitalnom obliku. Stvarno sam uživao i veselim se idućim brojevima!
  • kibatech
    37
    Postoji li možda ideja da se mjesečnik izbacuje i u digitalnom obliku? Npr za jeftiniju cijenu se može kupiti/pretplatiti kroz aplikaciju i da se šalje na mail. Razumijem da onda postoji opcija da se lakše distribuira među ljudima bez da plate, ali možda ne bi bilo loše. Svakako se sigurno printa iz digitalnog oblika pa pretpostavljam da trošak implementacije nečeg takvog ne bi bio prevelik.
  • NKDZ86
    1.4k
    pohvale za ideju i štivo prije svega, ali mislim da je 60kn preskupo za časopis. malo se navijače počelo derat ko ovce. je, lijepo to zvuči, 8,6 e kaj je to, a u kunama 60kn...za časopis malo preveč
  • Crusades1986
    11.9k
    S obizrom da izlazi svaka 3 mjeseca slobodno podijeliš tu cijenu sa 3 pa nam onda kažeš je li to preskupo. Pa jedna runda u bircu košta manje nego revija.

    Jel se mora konstantno srat po nečemu?
  • Ludovic IX
    7.2k
    neznam koliki je nakalda imala revija prije.. vjerojatno puno više prije rata.

    ako je naklada 10000, ne mislim da je 8,6 eura previše.. ajd da imamo 100000 nakladu i da se rasproda, onda bi mogla bit i jeftinija ali kvalitetan papir, 60tak stranica, nije to baš jeftino za napravit..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.