• E46
    634
    Ja bi pricekao sa ovim Kewalom da dobije pravu sansu vjerujem da je solidan igrac a po potrebi Pusic moze desno krilo odigrat vrhunski je igrac.
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Lepore piše da Boto nije zadovoljan Mierezovim transferom i da razmišlja o svojoj budućnosti u Osijeku...
  • Daliban
    1.6k
    ne slažem se, Nejašmić im jako puno znači i to će se osjetit u igri i na rezultatimamiro

    Mislim da ima lošu motoriku. Očekivao sam da će on biti među prvima na listi za odstrijel.

    Neugodno sam iznenađen putem koji je Osijek odabrao ove sezonemiro

    Slažem se da izgleda zabrinjavajuće i posebno me nervira što se cirkusiraju pred ključne europske utakmice. Pun mi je kurac tog diletantizma zbog kojeg nam koeficijent godinama pati umjesto da imamo direktan plasman u LP.

    Bio sam i za Miereza 50:50 da ostaje kada je Boto došao, ali zabrinjavajuće je koliko se to kaotično završilo. Nemaju riješenu zamjenu za Miereza, a nemaju riješena ni krila ako Matkovića guraju u špicu. Malo mi je smiješno i ovo skupljanje klinaca po akademijama žnj europskih klubova. Nisam gledao te klince i možda se pokažu dobrim pikovima, ali sve mi to djeluje s jedne strane podcjenjivački spram lige, a s druge strane alibi potezima. Ima dobrih mladih igrača koji su već u seniorskom nogometu, a financijski dostupni Osijeku, ali takve Osijek ne dovodi. Ako im je reputacija kluba problem, onda su se dodatno pokopali ako kiksaju Konferenciju ove godine.
  • Jurki
    11.7k
    ocekivati da ti Matkovic vuce ekipu cijele godine je zesci idiotizam.
    Ok moze vuci ekipu.. al onda znas da bus 5. ili 6.
    Dinamo moze forsirati jednog Pavica ili Mikica.. ali samo zato jer Pavic i Mikic igraju sa sjajnim suigracima.. pa budu njihove crne rupe amortizirali.
    A ko bu Matkoviceve crne rupe amortiziral?
    S time mogu samo sjebati igraca nist vise.
    Bravo.. odlican potez natovatiti klincu breme da nosi cijeli klub na svojim leđima.
    Mierez je njihov faktor x.. a Matkovic se bu ugusio u sivilu ekipe.
    Evo primjer.. prosle jeseni.. Baturina je bil u totalnom kurcu i van forme.. zakaj? Zato kaj je cijela momcad bila u kurcu.. a ne zato kaj je on zaboravio mozda igrati nogomet.
    Momcad je na proljece prodisala.. prodisal je i Baturina.. vrlo jednostavno.
  • Daliban
    1.6k
    ocekivati da ti Matkovic vuce ekipu cijele godine je zesci idiotizam.
    Ok moze vuci ekipu.. al onda znas da bus 5. ili 6.
    Dinamo moze forsirati jednog Pavica ili Mikica.. ali samo zato jer Pavic i Mikic igraju sa sjajnim suigracima.. pa budu njihove crne rupe amortizirali.
    A ko bu Matkoviceve crne rupe amortiziral?
    Jurki

    Mislim da to ne bi bio toliki problem da imaju kvalitetna krila, onda bi pivot na jednog napadača guranjem Matkovića u prvi plan imao smisla. Ovako se slažem s tobom da nisu u dobroj poziciji.

    Njima trenutno fali klase na krilima, fali im još barem jedan kreativni play, fali im desni bek i stoper. Nakon toga možemo pričati o dubini iza Matkovića i ostalim stvarima.
  • DrawTube
    4.7k
    Ja sam već odavno prihvatio činjenicu da Osijek u narednih 20 godina neće ugledati europske skupine, osim ako UEFA ne uvede sajamsku ligu gdje će igrati Osijek, Urartu, Veliko Tarnovo i Rigas Fudbola Skola

    Bit ću optimističan i reći da bi svake sezone trebalo biti Dinamo u CL/EL i Rijeka u EL/CFL i to mi je najviše fer. Samo mi možemo nešto raditi u Europi. Nadam se umjesto Osijeka da jedanput Istra ili Varaždin budu u kvalama
  • Paggini
    19.7k
    Lepore piše da Boto nije zadovoljan Mierezovim transferom i da razmišlja o svojoj budućnosti u Osijeku...Mentalni Gimnastičar

    Brat dobije sedam metaka u šajbu i dodje iduci dan na posao, ali ga 3 milijuna za Miereza sjebe...
  • Jurki
    11.7k
    Brat dobije sedam metaka u šajbu i dodje iduci dan na posao, ali ga 3 milijuna za Miereza sjebePaggini

    Jbg šajba se promijeni.. al sjebana reputacija jako tesko.
    Ocito kuzi da mu je uprava u kurcu.. a zna da bu za debakl samo on kriv.. a nije tak glup da ne vidi da bu debakl.

    Edit: a da mi ponudimo posao Botu kao glavnom skautu?
    Dobrih kadrova nikad nije previse.
    Portugalsko trziste pozna jako dobro.. mozda nam kakvog Soudanija najde tam ili Tonela.
  • don
    5.6k
    sva slucajnost sa gospodinom Ivanuscom je slucajna.
    Sve identicno ko kod nas.. nema bas nikakve razlike.
    Jos kad se zmislim da je ovaj Ljubeščanjski pizdek dobil standing ovation Sjevera.. sad mi dojde da se zbljujem.
    Jurki

    kako vam je svima jedan čovjek sa foruma otrovao mozak sranjima to je strašno.

    LI :heart:
  • Jurki
    11.7k
    ne pisem bezveze. Znam jako dobro o cemu se radi.
    Isforsiral je transfer, skupa sa svojim starim i managerom.
    A pravi se Dinamovac.
    Cekali smo ga 3 i pol godine da nekaj odigra. Forsirali ga nakon povreda.. i kad je konacno proigral.. iskal transfer ko da je u Dinamu bil zadnja sirotinja.
    Isto tak je znal da je klub na prekretnici i da lose stojimo u prvenstvu.. da nemamo zamjene za tu poziciju.. i bolel ga je kurac.

    Ovakav potez bi razmel od jednog stranca.. ali od domaceg igraca koji se deklarira ko Dinamovac.. nemrem razmeti nikak.
    Ide mi na zivce ta mantra da igraci ne mogu osigurati egzistenciju doma, jer je to cista laz.
    Mogel je reci.. ok ljudi, vidim da klub ima problema.. ostal bum do zime da izvucemo klub iz gabule.. i onda idem. Ovak je pokazal da su mu samo pare bitne i drugo nist.

    Edit: kaj je to gospodin Ivanusec dao Dinamu za te godine kaj je bil u klubu? Jednu polusezonu. Za jednog Dinamovca... PREMALO.
  • don
    5.6k
    Znam jako dobro o cemu se radi.Jurki

    "znaš" kao i svi forumaši koji su pročitali post od Mire.
  • Jaro
    7.3k
    pa njegov manager je rekao da je bio blizu strajkanja da ode... nikakav miro, lero, stioe s foruma. I on sam je imao inteligentne izjave "moram si nabit statistiku" ...
  • NitkoBitan
    17k
    Osijek je obicna mafijaska praonica love.

    U kasne sate prolazim kroz financijske izvjestaje NK Osijeka za 2023. godinu. Prihodi od sponzorstva i oglasavanja cca 19 milijuna eura, dok su im prihodi od nepovezanih drustava 7,5 milijuna eura. To znaci da u tim stavkama NK Osijek uprihoduje vise od svih ostalih HNL klubova zajedno.

    Samo od "sponzora i oglasavanja" je Osijek zaradio vise nego Rijeka u cijeloj godini. Dinamo ima donacija od nepovezanih drustava 0 eura u 2023. godini!

    Dobro da i ovo malo ljudi navija za njih. Cuj to da bi se oni sirili na ostatak Slavonije i uzimali Dinamovu bazu navijaca. Kaj da pored cistog i sampionskog Dinama ljudi navijaju za projekt pranja madarskog kapitala u Hrvatskoj?

    Samo argumentirano. Oni nek vicu "cigani, cigani" koliko god zele, cinjenice ih pobijaju.

    Ljudi moji, ako Orbanova vlast padne u Madarskoj ili on ustane na lijevu nogu Osijek ce past na razinu Istre i Varazdina.
  • čovjekjogurt
    617
    Kakva hrpa gluposti.
    Kao što je Rijeka Frigana prodala za novac koji je nama nedostižan, tako je napravio i Osijek, jer mi sigurno ne bi ponudili 3 milijuna za igrača koji ima 10 mjeseci ugovora.
    Krizy

    Ne bi kad smo cicije. Nama je 2 milijuna vrhunac koji ćemo platit za igrača. Za klasu poput Miereza se isplati dati 3 milje taman da mu sutra ističe ugovor.
  • Jurki
    11.7k
    "znaš" kao i svi forumaši koji su pročitali post od Mire.don

    S tim Miro nema apsolutno nikakve veze..a i ne pamtim tak dobro, kaj bi se zmislil ko je kaj napisal.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.