• Efes Pilsen
    8.3k
    Mene zanima sta je Mierezu obecano, a i kako se osjeca s ponudom od 20% popusta za potpis novog ugovora u klubu s toliko nastupa i u trenutku kad mu guraju kapetansku traku na ruku.
    Ne bi ja to bas gledao crno - bijelo..
  • NitkoBitan
    17k
    Ma ne samo to. Vec ga 2-3 prijelazna roka nisu htjeli pustit iako je imao zelju otic.
  • Jurki
    11.7k
    sva slucajnost sa gospodinom Ivanuscom je slucajna.
    Sve identicno ko kod nas.. nema bas nikakve razlike.
    Jos kad se zmislim da je ovaj Ljubeščanjski pizdek dobil standing ovation Sjevera.. sad mi dojde da se zbljujem.
  • Jurki
    11.7k
    Celta poletila po mladog Durdova nakon sto je ojebo pripreme i sve leti ponudit 5-7 mil. euraEfes Pilsen

    Krenulo pumpanje cijene.. nema se bibera.. pa mašinerija radi posel.
    Ne znam kak Celta stoji s biberom.. al mi se cini da ne skucaju tolke milijune u jos nedokazane klince.
    Celta je ipak klub koji nema neogranicene resurse pa koga jebe par milijuna sim ili tam za nekog klinca.
  • criticus
    2.2k
    Celta poletila po mladog Durdova nakon sto je ojebo pripreme i sve leti ponudit 5-7 mil. euraEfes Pilsen

    Celta u svojoj povijesti ima ravno 10 ulaznih transfera od 7 ili više milijuna eura (14 max) i sad bi ja triba virovat da će dat toliko za 16. godišnje dite.
  • NORTE
    11.4k
    sad bi ja triba virovat da će dat toliko za 16. godišnje dite.criticus
    Pa jel mali ima isto godina kao Yamal, ima, jel igra krilo, igra.
    Jel igrao 2x 20 minuta protiv jednog Torshawna s Farskih otoka? Igrao je.
    Jel su ga poštedili igranja protiv neugodnog Slavena da bude spreman za veliki transfer, jesu.
    Dakle, sve je jasno, 7 milijuna stiže.
  • Daliban
    1.6k
    Mislim da je prodaja Miereza dugoročno dobra stvar za Osijek, ali trenutak je katastrofa. Da su ga prodali nakon europskih kvalifikacija, sve bi to bilo razumljivo. Sada ćemo vidjeti od čega je Matković i može li opravdati hajp, problem je jedino što je Osijek aktualno i dalje tanak na krilima. Da je ovo odrađeno planski bilo bi puno manje problema.

    Prodaja Nejašmića neće utjecati ni na što, to je logična odluka.
  • E46
    634
    A prodaja Duartea jedinog solidnog stopera u ekipi? Kako to komentiras
  • Jurki
    11.7k
    Mislim da je prodaja Miereza dugoročno dobra stvar za OsijekDaliban

    O Boze dragi.. kaj nem sve cul i procital..
    kak moze u bilokojem klubu prodaja kljucnog igraca biti dobra stvar? Nebitno dal dugorocno ili kratkorocno.
    Ovo za ugare nije dobro ni dugorocno ni kratkorocno.
    Financijski su popusili kurac.. a izgubili glavnu vedetu..
    Ovo je isto ko da me netko uvjeri da je prodaja Petkovica dobra stvar za Dinamo.. a taj isti Petkovic nama daje drugu dimenziju u igri..
  • miro
    4.4k
    ne slažem se, Nejašmić im jako puno znači i to će se osjetit u igri i na rezultatima

    Neugodno sam iznenađen putem koji je Osijek odabrao ove sezone
  • Jurki
    11.7k
    Neugodno sam iznenađen putem koji je Osijek odabrao ove sezonemiro

    Osijek meni izgleda da bu postal Loksa koja igra na lijepom novom stadionu..
    kaj god valja.. prodaj.. a navijacima prodavali muda pod bubrege da grade momcad za najvise domete u ligi.
  • Daliban
    1.6k
    To ne razumijem, pričekat ćemo da vidimo imaju li kakvu zamjenu već dogovorenu.
  • E46
    634
    Ja nikako ne razumijem otkup armenca i sad prodaju Duartea, pa to je kriminalna odluka, pogotovo otkup armenca.. pa taj decko pojma nema
  • Daliban
    1.6k
    O Boze dragi.. kaj nem sve cul i procital..
    kak moze u bilokojem klubu prodaja kljucnog igraca biti dobra stvar? Nebitno dal dugorocno ili kratkorocno.
    Jurki

    Jer im je blokirao Matkovića, a mislim da im igra bez Miereza može biti i protočnija. Kažem, meni je problem što su tanki na krilima i ne vidim da dovode neke klase na krilne poziije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.