• BBB Sibenik
    4.3k
    Vrlo dobra prodaja Osijeka za igrača koji je imao još 10 mjeseci ugovora.
    Ako gledamo igrače s 25+ godina u trenutku transfera ovo je 11. najveći transfer u povijesti HNL-a.
    Ako gledamo igrače s 27+ godina u trenutku transfera ovo je peti najveći transfer u povijesti HNL-a.
    Krizy

    Zapravo jedina logicna stvar koje se mogla i morala napravit. Bolje uzet nesto nego nista, a ova cifra je ozbiljna lova za jedan Osijek! Uzmite u obzir da ovom prodajom otvaraju poziciju za njihovog najveceg talenta Matkovica, koji ce sad dobit udarnu ulogu. To je njihov trenutno najveci projekt u klubu, na kojem je i sam Boto reka da ocekuju najvecu zaradu u buducnosti! I da se ponovim nije ga proda nama odrza je obecanje, i sa tim nece navuc gnjev navijaca.
  • čovjekjogurt
    617
    To je defanzivni mehanizam u stilu "Boto i uprava su nam se popišali po glavi ali eto barem nije otišao u Dinamo pa eto to i nije toliko loše".

    To je kao da Dinamo proda Baturinu u Arabiju za 5 milijuna (a da kao njegovu zamjenu dovedemo Kapulicu iz Gorice) i da se onda tješimo kako eto barem nije otišao u Hajduk.
  • DiddyGuela
    2k
    Gubitkom Miereza lako bi se moglo dogoditi da preveliki teret padne na leđa mladog Matkovica. Mierez je osim ovih vidljivih stvari poput golova i asistencija radio puno posla za ostatak prednje linije Osijeka. Mierez je savrseni suigrac kojeg zelis imati pored sebe ako si mladi napadac. Tip je neumoran, neustrasiv, pokriva veliki dio terena i otvara prakticki svaku obranu.

    Netko ce sav taj prljavi dio posla morati nadoknadit a ne vidim da je Matkovic taj tip igraca. Matkovic ima sasvim druge kvalitete koje su lakse dolazile do izrazaja pored Miereza.

    Mislim da ce ovo biti nenadoknadiv odlazak za OS. Zivili su na njegovoj energiji.
  • Paggini
    19.7k
    Uzmite u obzir da ovom prodajom otvaraju poziciju za njihovog najveceg talenta Matkovica, koji ce sad dobit udarnu ulogu.BBB Sibenik

    Da, zanimljivo je bilo vidjeti kako Matković i Mierez (ne) funkcioniraju protiv Šibenika jer obojica nikako nisu mogli skupa biti na terenu, Matković je bio zakucan na lijevo krilo i to je nakaradno izgledalo.

    Svakako će se sad za njega mjesto otvoriti, nadam se da će mladac to znati iskoristiti, osim protiv Dinama naravno.
  • DiddyGuela
    2k


    To je do nove formacije. Najbolje su se nadopunjavali pred kraj prosle sezone pod Zekicem dok su igrali sa dva napadaca. Matkovic nije krilo i to se jasno moglo vidjeti tokom priprema i u ovih par uvodnih utakmica.
  • Krizy
    43.2k
    Kakva hrpa gluposti.
    Kao što je Rijeka Frigana prodala za novac koji je nama nedostižan, tako je napravio i Osijek, jer mi sigurno ne bi ponudili 3 milijuna za igrača koji ima 10 mjeseci ugovora.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Mi da nismo prvaci jednu ili dvije godine, bili bi gori po kmečanju i kukanju od tovara, šarana, morskih pasa i svih ostalih zajedno
  • Facke
    3.6k
    A cemu kukate? Otisel bude k arapi i price kraj. El je Boto izjavil da Dinamu nebude prodaval igrace? Je. Onda? Cemu kukate. Nek delaju svoja posla kak oceju i tu je price kraj.Na kraju krajeva nam bu i Boto dudlal kak i Miskovic kad zaskripi.
  • xavier
    12k
    To je kao da Dinamo proda Baturinu u Arabiju za 5 milijuna (a da kao njegovu zamjenu dovedemo Kapulicu iz Gorice) i da se onda tješimo kako eto barem nije otišao u Hajduk.čovjekjogurt

    Naravno da nije isto jer ne postoji ama baš nikakva šansa da Baturina ode u Hajduk. Za razliku od toga, u jednom je trenutku bilo veoma izgledno da Mierez dolazi u Dinamo i ako ti ne razumiješ zašto je navijačima Osijeka puno draža ova opcija, onda ne znam što bih ti rekao.
  • wolfgang14
    1.4k
    0:55

    Novinar napao trenera zašto čavlina igra a ne malenica i oće se malenica vratit.
    Kak je tek reagiro kad je saznao da se Boto i miereza riješio

  • Sajla
    5.1k
    Da je Boto ranije došao, ne bi ni Žaper bio prodan na jug. Tip radi u interesu svog kluba.
  • NitkoBitan
    17k
    Osijek nije Dinamov rival, to je mali klub koji se poceo malo masovnije pratit ulaskom Madara u strukture kluba. Ove sezone ce njima rivali bit Istra, Lokomotiva i Varazdin u borbi za 4. mjesto.

    Dinamo se ponasa normalno i profesionalno dok se oni neprofesionalno slihtaju svojim navijacima. Malo bi malo ne bi. Ne bi inace njihova delegacija dolazila u Zagreb...

    A sad o Mierezu... decko iz Argentine kojem isforsirano rivalstvo znaci kao sto nama znace poplave u Boliviji. Umjesto da je zavrsio u Dinamu kao sto je htio on u najboljim igrackim godinama ide u penzionersku ligu. Sigurno je htio igrat europska natjecanja, osvajat lige pa tek onda tamo u 30 i nekoj po ozbiljniju lovu. Momak je zrtva malog iskompleksiranog kluba. Drago mi je da se pokupio i otisao bez ikakvog pozdrava i oprostaja. Sve je jasno kad mu se nije dalo cekat jos jednu sezonu da postane slobodan igrac.
  • gledatelj
    549
    Andrić i službeno u Rijeci. Koliko mi.je drago jer mislim da će tamo igrat i pokazat koliko zna, toliko mi je i krivo jer je velik dinamovac i uvijek ga hvali, a eto završio u drugom klubu. Kako god nek mu je sa srećom.
  • Krizy
    43.2k
    Drago mi je da se pokupio i otisao bez ikakvog pozdrava i oprostaja. Sve je jasno kad mu se nije dalo cekat jos jednu sezonu da postane slobodan igrac.NitkoBitan

    Nema tu puno razlike u odnosu na Ivanušeca, odlazak nakon prve dominantne polusezone i fake suze.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Mierez se ponio ko zadnji govnar, da je spakirao kofere i pobjegao u neki jači klub ili ligu, bilo bi razumljivo, ovaj bijeg u pijesak usred kvalifikacijskog ciklusa kad njegov klub ima stvarno povjesnu šansu za Europom je hračak u facu klubu i navijačima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.