• DrawTube
    4.7k
    mogao bi dio Osiječana nakon svega ovog skroz dići ruke od kluba, moglo bi nam se još vise otvoriti Slavonsko tržište

    Inače Šibenik krenuo s prodajom ulaznica na ticket pointu i online teško je reći koliko kapa jer je jedan dio stadiona valjda pušte samo za fizičku prodaju

    Također ak sam dobro izbrojao Šubija s VIP ložama ima kapacitet nešto preko 4000 bar po broju mjesta na ulaznicama, uvijek sam mislio da je max 3200
  • hardek
    2.8k
    Jel mogao ovaj dan biti bolji za nas? Došao Cordoba a Osijeku otišao Mierez. U nedjelju Osijek će biti umoran jer će im to biti 3. tekma u 7 dana a još su ostali bez Ramona. Moramo kapitalizirati to i uzeti 3 boda na jednom od težih gostovanja.
  • Lynx17
    4.1k
    Jel mogao ovaj dan biti bolji za nas? Došao Cordoba a Osijeku otišao Mierez. U nedjelju Osijek će biti umoran jer će im to biti 3. tekma u 7 dana a još su ostali bez Ramona. Moramo kapitalizirati to i uzeti 3 boda na jednom od težih gostovanja.hardek



    Jos cemo im na kraju uzeti i Matkovica.



    9xEZ.gif
  • Captain America
    17.6k
    Djelu navijača Osijeka je najbitnije da nije otišao u Dinamo. Treba ih našamarati u nedjelju pa nek se njih 20 utopi u vlastitoj žuči :monkey:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Na stranu sve pa i to gdje smo mi u cijeloj toj priči, ali ako je sve to točno onda je to kurvinsko i krajnje nekorektno ponašanje Miereza prema klubu i navijačima.
  • xavier
    12k
    Djelu navijača Osijeka je najbitnije da nije otišao u Dinamo.Captain America

    Pa ne bi li navijaču bilo kojeg kluba bilo draže da im igrač, ako već mora, ode van, a ne u redove rivala?
  • Captain America
    17.6k
    Pa ne bi li navijaču bilo kojeg kluba bilo draže da im igrač, ako već mora, ode van, a ne u redove rivala?xavier

    Patološki su opsjednuti s nama. Osijek nam može biti samo na papiru rival jer su imali jednu i pol sezonu s Bjelicom gdje su kolko-tolko držali korak s nama.
  • The Undertaker
    5.1k
    Svatko želi svrgnuti prvaka. To je potpuno normalno
  • xavier
    12k


    Baš si zapeo kako to nije u redu od njih. Pa nisam ni rekao da su nam dorasli, ali rivali smo u smislu da igramo istu ligu i naravno da ako već igrač kao Mierez odlazi, onda ga žele što dalje, a ne igrati protiv njega 4 puta svake sezone.
  • Krizy
    43.2k

    Nevjerojatno koliko komentara u kojima se mrzi Osijek jer ne želi prodati igrača klubu u istoj ligi.
    Ne razumijem to, očito smo manjina. Svašta
  • DrawTube
    4.7k
    nitko ne mrzi Osijek jer ne želi prodati Miereza već zato što imaju navijače koji se bore za mjesto najtoksičnijih u Hrvatskoj

    Svom silom žele stvoriti neko rivalstvo čistom zloćom i neosnovanom mržnjom jer kaže da su u medijskom prostoru bitni kao i Istra

    Čuj to, nazvali su Našićane govnima jer Dinamo dolazi Nk Našicama u goste. Da ne govorim kako dinamove navijače po Vukovaru, Vinkovcima, Požegi nazivaju izrodima

    Potez Osijeka, i kod ulaznica protiv nas i kod Miereza je korektan i to bi i ja napravio na njihovom mjestu, ali jedno je to a drugo ponašanje navijača im
  • Krizy
    43.2k
    Znam ja to sve jako dobro i već je iskomentirano prije. Pričam o brdu negativnih komentara baš nakon prodaje Miereza u UAE.
    Koji si u smislu "jazavci jer su ga prodali dole, a nisu htjeli u Dinamo".

    Vrlo dobra prodaja Osijeka za igrača koji je imao još 10 mjeseci ugovora.
    Ako gledamo igrače s 25+ godina u trenutku transfera ovo je 11. najveći transfer u povijesti HNL-a.
    Ako gledamo igrače s 27+ godina u trenutku transfera ovo je peti najveći transfer u povijesti HNL-a.
  • Nino Bule
    13.4k
    Niste u manjini, nema mi nista gore nego kmečavi komentari o mierezu/pasalicu i zlim osijeku i rijeci, ne mogu vjerovat da odrasle osobe pisu takve stvari
  • Paggini
    19.7k
    Nek se sad iskupe što nam nisu dali Miereza tako da nam daju Matkovića!
  • BBB Sibenik
    4.3k
    U svakom slucaju Boto je ispunija obecanje, ako vec moraju prodat Miereze to nece bit nitko iz HNL-a. Covik od rici!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.