• Mr Anderson
    7.9k
    I Srbi kao 4. u grupi prošli dalje. Dobili Grke i idu na pobjednika SAD:Australija. Čini se ko dosta lakši ždrijeb nego naš iako su ih Australci razmontirali u grupi ko i Ameri nas.
  • miro
    4.4k
    Pola grada na moru, radni dan.... da su stavili u 8 i neki koncert, druzenje s olimpijcima, nesto malo drukcije, ajde ima smisla, ovak...fail
  • Marcinko
    595
    Doslovno je veća za 2 broja od nje, ni ne digne nogu do pola već je našoj do glaveMiro Vugrinec

    Za broncu ide na Iranku koja je još viša (179), smiješno je kako bi Olimpijske igre trebale biti kao nešto najviše u svakom sportu a nemaju ni sve kategorije, uglavnom i broncu da osvoji bi bilo baš veliko, da ima svoju kategoriju bilo bi sigurno zlato, šteta...
  • Sajla
    5k
    vjerujem da su u klubu u kontaktu sa Sinkovićima, Srbićem, Donnom i možda drugim olimpijcima i da ih planiraju dovesti na Maksimir da ih pozdravimo i čestitamo u jednoj od nadolazećih utakmica.
  • rob ljubavi
    868


    Na Qarabag/Ludogorec idealno :)
  • Twisted1
    537
    Kakva glupost Mema na kraju,

    Ali tako je to kad su Francuzi igrali s 12 umjesto 14 igrača, odnosno nisu se vodili najbolji. Braća Karabatić su realno igrači manje. Sad kada su se umirovili, očekujem jaču Francusku za bar 20-30% na sljedećim turnirima.

    Inače, drago mi je radi Nijemaca jer nisu kalkulirali i namjerno izgubili kao što su to Slovenci napravili da bi izbjegli domaćine.

    Tko nije vidio, glupost Mema na kraju utakmice koja ih je koštala polufinala.
  • OsamŠest
    3.3k
    Ova Sandra Elkasević mi liči na Sandru Perković.. :smile:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ova Sandra Elkasević mi liči na Sandru Perkovića.. :smile:
    23m
    OsamŠest

    Na našeg pomoćnog trenera? Zločesto od tebe:lol:
  • skener
    873
    Evo jos jedna medalja
    Bravo mala
  • flexXy
    2.3k
    Odmah lakse kad je protivnica priblizne visine. Svaka cast tom splitskom klubu, stvarno proizvode olimpijce kao na traci.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Protiv madjara u polufinalu.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Jos jedna bronza :strong: a vi kako te
  • NORTE
    11.4k
    a vi kako teKujtim Shalla
    Ko je to izjavio?
  • IstinaZaDinamo
    2k
    3 od 4 iz nase grupe prosli u polufinale rukometa, samo danci izbacili svedjane od kojih smo mi gadno nastradali... cudan turnir
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.