• Hnlovac
    1k
    Velika je vlažnost
  • Mr Anderson
    7.9k
    Na koga idemo sada?marcio amoroso

    Najgori mogući put, nakon Španjolaca, Talijani ili Madžari.
  • rob ljubavi
    868
    Od drugih vijesti Francuzi protiv Njemacke prokockali neviđeno uz 24 obrane Gerarda, trenutno se igraju produžeci
  • Mali Zeus
    12.5k
    Kako mi je komičan Viki kad prenosi s ovim kakti ozbiljnim glasom, kao da je maloprije mutirao.
  • ksapi
    2.8k
    Nove medalje se smijese :cool:

    Kakva utakmica Francuska-Njemacka rukomet, ovo je klasik svih klasika
  • Nadmocniji
    219
    Kakva tekma Bijaca, kapa do poda. I Kharkov sve pohvale maestralna ljevica.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Popušili Francuzi, nisu ništa bolji od nas. Prošli su jedva ko 4. jer su imali lakšu grupu.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ja sam prije OI ocekivao 6 medalja. Za nekih 10 koji su bili neki cilj, trebali smo uzet sve očekivane medalje i par neočekivanih. Da su Srbic, Kristo i fantele uzele, bili bi sad nadomak tih 10.

    Ja se nadam bar još jednom zlatu i bar jednoj drugog sjaja. Za njih imamo dva polufinala već.
  • filsa
    63
    Poprilično sam siguran da ćemo u vaterpolu osvojiti zlato, ako prođemo Talijane. A Talijane dobivamo jer su oni protiv nas svoje čudo već izveli, ne mogu dvaput onako pogađat (kad je Marko Bijač kao danas), a i inače ih dobivamo. Mađari ako iznenade, nas teško mogu opet iznenadit. Sumnjam da ćemo ovo sad ispustiti kad Tucku i dečkima fali samo olimpijski tron...a u finalu može biti sve, ali pretpostavljam Grci nam ne mogu ništa.
    U vaterpolu je sve moguće naravno uz pomoć suca, pa i da ispadnemo, ali ne mogu nam ni oni ako su dečki na razini.
  • Str1nger Bell
    1.3k
    ako prođemo Talijane.filsa

    Mađari ako iznenadefilsa

    u finalu može biti sve, ali pretpostavljam Grci nam ne mogu ništa.filsa

    U vaterpolu je sve moguće naravno uz pomoć suca, pa i da ispadnemo, ali ne mogu nam ni onifilsa

    Previše je tu "ako" moj prijatelju.
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Kako je ova Tajlanđanka ista kategorija s našom Lenom. Doslovno je veća za 2 broja od nje, ni ne digne nogu do pola već je našoj do glave
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Lena se inače bori do 46 kg, a na Olimpijskim igrama se spajaju kategorije pa se bori i s ovim većima od sebe...
  • Kreten
    114
    Ovaj doček sportaša bi mogao biti teška sramota za Zagreb ☹️
  • DrawTube
    4.7k
    Grci čim igraju s braćom odsjeku im se i ruke i noge
  • NitkoBitan
    17k
    Ovaj doček sportaša bi mogao biti teška sramota za ZagrebKreten

    Treba dat medalju onom kome je palo na pamet organizirat docek po najvecoj sunjari i vrucini.

    Btw. doceci se pocinju organizirat za svaki k. Lagano isprana prica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.