• Bosskovitz
    11.7k
    Zajebalo se i ok, popravit će se u sljedećim utakmicama ali ovakvi postovi su šamar ljudima koji su sve napravili kaj je trebalo i nije im evidentiran ulaz na utakmicu.ivanzg

    Nisam rekao da se nije zajebalo i nisam rekao da su navijači krivi, ali iz tvog komentara dalo se zaključiti da su ljudi došli na ulaz, tamo skener nije radio i sad su eto oni popizdili - ali ništa nisu napravili po tom pitanju ni tamo taj dan na ulazu (tražili od zaštitara da dođe netko s ispravnim uređaje, otišli na drugi ulaz, tražili odgovornu osobu), nit su kasnije javili klubu. Da ti nisi ovdje spomenuo, možda nitko ne bi ni znao za to.

    Nemojmo se vrijeđati na svaku sitnicu, nisam mislio ništa loše, ali kada se pojavi ovakav problem onda treba ili reagirati na mjestu ili naknadno obavijestiti klub o tome, a ne popizditi među svojom ekipom i da na tome ostane. Ako ništa drugo, klub je u ovih par mjeseci pokazao da sluša kritike i rješava probleme, a ovo očito jest problem.

    Bosskovitz nismo sekta jebemu, a nadam se da nikada necemo i postati.

    Ako postoji nekakav problem, treba ga komunicirati i onda rijesiti.
    Papastrumf

    Nismo i nećemo, upravo o tome i govorim: iskomuniciraj tamo na mjestu ili iskomuniciraj klubu naknadno, u svakom slučaju napravi nešto što nije grintanje među svojom ekipom jer tako neće postati bolje, a na prethodna dva načina vjerojatno hoće.

    Isprike ako sam bilo koga uvrijedio, nije mi to bila namjera. Samo želim istaknuti da kad nastane neki problem, a ovo je očito bio problem, onda treba uložiti barem minimum truda u to da se problem riješi, a ne samo slegnuti ramenima i ljutiti se zbog problema.
  • ivanzg
    129


    Ja se ne osjećam uvrijeđenim niti bi se ti trebao jer me ničim nisi uvrijedio a mislim da se ni ti nebi trebao smatrati uvrijeđenim jer nisam vrijeđao nego samo rekao greške koje su se dogodile, pišemo argumentirano svatko svoje mišljenje i sve je ok.

    Ne bih više išao u daljnje dubioze i rasprave, nadam se da će se do Šibenika sve riješiti i da će sve biti tip top.
  • Bumtres
    43
    Samo da iskoristim priliku kad smo kod ulaznica.

    Ako sam dobro polovio po upisima na zoni;
    Ja mogu na dinamovu aplikaciju stavit godišnju ulaznicu na sjever, i preko mobitela je očitat na ulazu?
  • duksy
    290
    Ja sam stavio godišnju u Wallet na mobu i normalno su je očitali na Istri.
    Vjerojatno onda radi i u aplikaciji.
  • Chess96
    194
    Skenirao sam fizičku godišnju na ulazu na tribinu, ali zanima me ulazi li ova utakmica u dolaske jer kao što su rekli sustav praćenja će ići od Šibenika, a tko može potvrditi da sam bio na ovoj utakmici?Ili jednom kad skeniraš barkod s godišnje sustav te unese da si bio.
  • Sljeme
    2.4k
    Pretpostavljam da se nebu bodovala kao ni one dvije prijateljske budući da sustav još ne šljaka.
  • ivanzg
    129


    To bi bila greška, ako sustav nije funkcionirao onda bolje da greškom sustava bude 200,300 ili 500 ljudi zakinuto a mislim da ih toliko nije bilo nego 5500+ ljudi.
  • BBBaranja
    2.5k
    IMG-0c3dcc7b34b538623590600c170cdf6a-V.jpg

    Mađarski konjušari..
  • Infinity
    16.3k
    Nije mi jasno zasto su oni madjarski konjusari kad to rade, a kad mi to radimo onda je to super potez kluba, zastita clanova, vlastitih navijaca i slicno.
  • BBBaranja
    2.5k

    Razumio bih potez kada bi imali broj članova veći od kapaciteta stadiona..ali ovako su mi smješni
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ne moraju imati dovoljan broj clanova. Imaju oni dovoljno simpatizera da napune svoj stadion bez brige. Pa ne simpatizira njih samo 5k ljudi. Zasto bi pobogu dopustali da dode nas jos par stotina i napravimo svoju atmosferu. Po meni totalno razumljivo od njihove strane.
  • BBBaranja
    2.5k

    Zadnje naše gostovanje stadion je bio rasprodan isto popodne kada su karte bile puštene..
    Baš me zanima posjeta u nedjelju..
  • DrawTube
    4.7k
    8000 zbog pune VIP lože i punog kaveza, dakle max 7000 šarana
  • BBBaranja
    2.5k

    Ako im je cilj imati 7500 prodanih karata umjesto 13000 svaka im čast..možda bude naših koji će kupiti karte za Ziru(mogu se uzeti online) čisto da mogu pogledati tekmu u nedjelju..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.