• ivanzg
    129
    Jedna zamjerka za jučerašnji ulaz, nekolicina ljudi s kojima sam si dobar i sigurno ne izmišljaju i nisu iz Zg su došli na utakmicu i ušli su bez štancanja godišnje jer čitač nije radio.

    Naravno da su popizdili jer love tih famoznih 15 utakmica jer ne mogu biti na svakoj domaćoj i popuše odmah na prvoj.

    Ja nisam imao problema i sve je bilo ok na ulazu ali mislim da ovo nije u redu da se uvjetuje neki postotak a infrastruktura i organizacija je za kurac.
  • Georginho
    134
    Kad bi mogle biti puštene u prodaju ulaznice za playoff LP, za negodišnjake?
  • tigric
    280
    Valjda dan nakon utakmice sa Šibenikom.
  • Zoran
    41
    I ja se slazem za ulaz. Ja sam usao na nacin kad je pocela jace kisa da sam preskocio onaj dio ograde i odmah redaru na pretres i tek sam se onda sjetio da moram kartu ocitati. Svi su me u cudu gledali kamo se vračam, a ja sam se vratio gospodji sa skenerom. Uglavnom dosta loše, i od kud ja mogu znat da je skener mene ocitao ili ne! Prije si znao ako su se vrata otvorila da si ocitan. Jbg….Takodjer nisam iz Zagreba, vjerojatno cu imat dovoljno utakmica ( da su uzeli i ove dvije prijateljske vec bi bio na tri, a ovak sam na jednoj)…
  • M94
    1.2k
    I šta sad kad skeneri ne očitaju/ne rade? Kako ce se pratiti ko je koliko išao?
    Mogu si ja stavljat kvacice u svoju neku biljeznicu al kako ce ovi znat da sam bio?
  • Neron53
    589

    Pa biljeznicu dofuras na karatanu.....valjda ce se ici na povjerenje :)
  • Igor VG
    74
    Karte za Osijek? Nisam vidio neki info o terminima prodaje!
  • ShanKu
    733
    redar bu jednog po jednog upisival u svoju bilježnicu imenom i prezimenom i predal bude klubu :sweat:
  • Droljo
    8k
    redar bu jednog po jednog upisival u svoju bilježnicuShanKu

    Zbog tih bilježnica sam prestao ići na sjever... Nikad više!
  • M94
    1.2k
    Samo pecat lupimo i ok.
  • Bosskovitz
    11.7k
    ušli su bez štancanja godišnje jer čitač nije radio.

    Naravno da su popizdili jer love tih famoznih 15 utakmica jer ne mogu biti na svakoj domaćoj i popuše odmah na prvoj.
    ivanzg

    Popizdili su jer love 15 utakmica, ali nisu tražili da im štanca godišnja? Dajte ljudi, pa nismo mala djeca. Taj problem ne bi smio postojati u budućnosti, iznimno su još ovu utakmicu bili ručni skeneri, ali ako je bitno da se štanca (a je) onda inzistiraš na štancanju, odeš na drugi ulaz, neko treće rješenje... a ne "čitač kod tog jednog čovjeka nije radio, ja sam ljut".
  • rioda
    4.8k
    Dosta ljudi je ušlo bez da im se skenirala godišnja / ulaznica, mene je recimo troje ljudi pitalo što sad i kako da evidentiraju dolazak. Sva trojica su mi rekla da kad su ulazili, krajem prvog poluvremena, skenera više nije bilo na ulazima. Sve skupa je vjerojatno bilo malo kaotično i zbog nevremena koje je bilo u tom trenu.
  • ivanzg
    129


    Čekaj, jel se ti zafrkavaš ili si ozbiljan?

    Znači ti tvrdiš da su ljudi koji ispunili " dužnost" i kupili godišnju, po ovim gužvama putovali i došli na utakmicu, ulazili na vrijeme na stadion po napucima grupe po onakvom jebenom nevremenu još trebali ići od ulaza do ulaza i misliti hoće li imati sreće pa na nekom od ulaza radi skener da ih se evidentira.

    Nemojte svaku grešku u organizaciji opravdavati i praviti se bezgrešni i prebacivati sve na navijače.

    Zajebalo se i ok, popravit će se u sljedećim utakmicama ali ovakvi postovi su šamar ljudima koji su sve napravili kaj je trebalo i nije im evidentiran ulaz na utakmicu.
  • Papastrumf
    12.2k
    Nemojte svaku grešku u organizaciji opravdavati i praviti se bezgrešni i prebacivati sve na navijače.

    Zajebalo se i ok, popravit će se u sljedećim utakmicama ali ovakvi postovi su šamar ljudima koji su sve napravili kaj je trebalo i nije im evidentiran ulaz na utakmicu.
    ivanzg

    Imas potpuno pravo.

    @Bosskovitz nismo sekta jebemu, a nadam se da nikada necemo i postati.

    Ako postoji nekakav problem, treba ga komunicirati i onda rijesiti.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Ljudi se ponašaju kao da postoji 10 ulaza na sjever pa treba ići od 'ulaza do ulaza'.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.