• Dinamosaur
    1.5k
    vecina je isto postala stvar percepcije, a u danasnjem svijetu je jako iskrivljena pod utjecajem medija u bilo kojem obliku.
    Narativ je - ako se nesto vidi negdje na netu znaci da je tako.
    Znamo da nije bas tako.

    Sva sreća da smo za naše uvjete bez konkurencije u ligi što se tiče igračkog kadra.

    Oni posjeduju medijsku i sudačku mašineriju.
    badjibadara

    I opet im nebu dosta, jedva cekam derbi u 9mj.
  • Lihtmašinac
    173
    Još jednom, penal nije morao biti dosuđen, jer dodir lopte s rukom u šesnaestercu nije automatski kažnjiv. Bitan je kontekst kretanja igrača i položaj ruke. Kako se pisalo po stranim medijima, to su aktualne upute UEFA-e o kojima su suci detaljno informirani na tečajevima prije EP-a (sinoć sam ovdje natipkao nešto o tom). Pretpostavljam da zato Skomina nije imao problem s prvotnim nedosuđivanjem penala.
  • sport
    3.3k
    Za nas koji smo igrali nogomet to nije penal jer je ruka uz tijelo i u trenutku udarca u ruku istu podiže u zrak,to se je dugi niz godina zvalo napucana ruka i razlikovalo se je od namjernog igranja rukom.A onda su počeli izmišljali neka nova pravila i više nitko ništa ne kuži.Vidiš li ti ruku u zraku i namjeru igranja rukom kako bi se blokirao udarac na gol.Obrambeni igrači drže ruke iza guzicu zbog toga a uskoro će im vezati ruke u luđačke košulje jer će biti jednostavnije sucima.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Nažalost Slaven je direktno oštećen nonšalantnom odlukom Lovrica. I šta sad bodovi ostaju tovarima a Lovrić će se “kaznit” malo hlađenje dva kola. Jbg ovakve greške se ne mogu dešavat mozda i mogu jako rijetko. Činjenica je da tovari stalno na greškama sudaca uzimaju bodove, ovog je bilo i biće dalje, mene samo zanima kako se planira stat na kraj ovome.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ova ruka je, prema pravilima prošle sezone, kažnjiva penalom. Mislim da su to i Skomina i komisija potvrdili. Ne znam što se tu ima dalje filozofirati.
    Još se nitko nije službeno izjasnio da je bilo promjena u interpretaciji pravila kažnjive ruke.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ali mi i dalje ne znamo di je ruka bila kod udarca loptom u nju. Možda je i uz tijelo bila pa ga je pogodila u šaku i odnesla
  • The Undertaker
    5.1k
    Znamo jer postoje i druge (neslužbene) snimke.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Gdje su..podijeli
  • Dinamosaur
    1.5k
    Ako imas koju stavi ovdje da i mi vidimo
  • The Undertaker
    5.1k
    Ima na sn portalu. Netko je stavio sa Hajduk digital. Tražite sami tko ne vjeruje.
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ma lako za penal, postoji nekakav element za to.

    Al za onaj faul koji je prethodio autogolu, ne postoje nikakvi elementi.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Trebali bi oni imati 1 bod eventualno, al dobro, idemo dalje.
    Bolji smo po svim linijama a oni nek se bore sa Skominom i francuzom, nisu nam ni blizu.
    Ovo sve kaj rade je da budu pri vrhu, optimalno su za sredinu.
    Jbg mediji, pun stadion, mali milijun clanova..
  • badjibadara
    3.1k
    Al za onaj faul koji je prethodio autogolu, ne postoje nikakvi elementi.db-izbjeglica

    Bude se iskopalo nekaj na hajduk digitalu, samo da onaj video napada suca na nutricionisticu pobrisu jer zauzima cijelu karticu.
  • Ludovic IX
    7.2k
    ok, ne mogu naći tu snimku i moguće da je penal dosudjen dobro ali gledajući tehnikalije, var se nije smio uključiti a ovaj ga nije sudio.

    Ali neka im penal. Livajin lakat opet nije spomenut. Koji nije ni faul bio. Plus taj nepriznati gol slavena i dobiješ opet suđenje debelo u korist hajduka.

    I opet će oni bit najglasniji kad zabijrmo iz nekog auta koji možda nije ispravno dosudjen.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Nije ni drugi žuti oprošten Rakitiću nigdje spomenut.
    Zamislite scenu, da je pošteni sudac dosudio drugi žuti zbog gaženja na nogu, i da je Rakitić na debiju na poljudu dobio crveni karton, kakve bi to teorije zavjere bile.
    Mislim da bi Hajduk istupio iz lige, a pola držabe bi pripremilo doček sucu jer je spasio hrvatski nogomet :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.