• Peškaman
    4.2k
    Ljudi sve više postaju 'pahuljice' kojima sve živo smeta.
    Posebno za komentatore,ne postoji način da netko komentira neku utakmicu a da u očima jedne strane ne navlači za druge i obrnuto.
    Kako je krenulo,počet će se i za komentatore tražiti stranci.
    Ljudi se sve više vode idejom da sve što je sa zapada je dobro,a što je domaće da automatski ne valja.
  • Izet Hajrović
    2k
    gdje su sada svi dušebrižnici koji strogo paze na "kršenje VAR protokola" što im je bila najveća zamjerka tijekom VAR afere? Ako ovo nije kršenje VAR protokola, onda ne znam što je.
  • Droljo
    8k
    gdje su sada svi dušebrižnici koji strogo paze na "kršenje VAR protokolaIzet Hajrović

    Na nekim drugim forumima...
  • Izet Hajrović
    2k
    ma retoričko pitanje. Izbila VAR afera zbog zaleđa u Varaždinu koje stvarno postoji, ali nije bilo jasne snimke pa su trabunjali mjesec dana o "VAR protokolu". Sada identična situacija, nije dosuđen penal koji je čist pa se uključio VAR iako nema jasne snimke koja dokazuje da je penal. Što je to ako nije kršenje VAR protokola. Tovarako licemjerje na djelu, kažu sve čisto.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Kad smo već kod suđenja i komentatora. Jučer kad je zabio Puškaš gol za 3:1 komentator ga hvali, uzdiže i njege i hajduk. I onda ponovljena snimka, vidi se da bi moglo bit zaleđe i vidiš komentator samo zašutio, ali neće spomenut da misli da je zaleđe. Ono wtf...
  • Mr Anderson
    7.9k

    Pa da, fino je objasnio Skomina da to na prvu izgleda ko penal i kontakt je očit, ali pošto VAR nema snimku iz kuta gdje bi se jasno vidio položaj ruke u trenutku kontakta s loptom nije ga ni trebao zvati jer nema dokaz za očiglednu grešku suca. Na kameri se vidi ruka nakon što ju lopta odnese.
    I Joško je rekao da to za njega nije penal.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Budimo realni, i mi bi tražili da nam se sudi onaj penal. Isto tako je poništeni gol Slavena teška i očita krađa sa direktnom namjerom i tako ju treba tretirati. Drago mi je da je Skomina došao i nadam se da će ostati ovakav do kraja prvenstva. Ako ostane vrlo brzo će se razotkriti sve prevare.
  • Lihtmašinac
    173

    Evo, ja ne bih tražio da nam se sudi taj penal. Ja ne bih tražio od sudaca ništa osim onog što po pravilima baš mora, ali mora biti suđeno. Taj penal nije stopostotno jasna stvar i boljela bi me briga za njega. Ali OK, to sam samo ja.

    Mene recimo puno više nervira kad suci previde savršeno, ali baš savršeno jasno vidljive kornere. Po meni bi tu isto trebao reagirati video asistent.
  • badjibadara
    3.1k
    Ne znam kaj očekujete, pa predsjednik države, premijer, predsjednik HNS-a, izbornik… dakle sve najbitnije funkcije - navijači trule magaradi.

    Usput sam odjebao maxtv - za joška još imam tolerancije, ali ono drugi magare ni sekunde.

    Sva sreća da smo za naše uvjete bez konkurencije u ligi što se tiče igračkog kadra.

    Oni posjeduju medijsku i sudačku mašineriju.

    Više je pizdarija u jednoj njihovoj tekmi, nego u desetljeću naših. Sve što imaju je Vrsaljkova ruka (gospodin Vesaljko je već duže vrijeme u igračkoj mirovini) i Soudanijev respekt od prije koliko? 6-7 godina
  • marcio amoroso
    36.4k

    Pošteno, ali ja pričam o većini.
  • Lihtmašinac
    173

    A kužim. Nogomet ljudi i vole jer se uvijek može debatirati, a često i zbog besmislica :smile:
  • Izet Hajrović
    2k
    jasno, da. Za mene je to čist penal, lopta ide prema golu, udarac blokiran rukom, nemaš što. Samo sam se nadovezao na Skominu jer su mi njegove riječi došle na volej. Znači on sam kaže da se VAR tu nije smio uključiti jer nema jasne snimke pa se referiram na sva ona tovarska laprdanja o VAR protokolu prilikom one situacije sa zaleđem na utakmici s Varaždinom jer im je to bio jedan od temelja za pokretanje VAR afere koja mi je toliko "digla živce" da još oporavljam od toga kao što vidite, a tovare zamrzio još više.

    Da vratim kontekst, Hajduk zabio gol iz nekog ubačaja, VAR se uključio i dosudio zaleđe unatoč tome što nisu imali jasnu snimku i nisu točno mogli nacrtati linije, ali su nešto nacrtali pa je ispalo zaleđe. Nakon utakmice pojavila se snimka sa istočne tribine koja pokazuje da se stvarno radi o zaleđu što znači da je konačna odluka bila ispravna. Ta situacija i potencijalni prekršaj nad Livajom bile su uzrok onog neviđenog medijskog maltretiranja gdje su se vadili na VAR protokol.

    I sada imamo situaciju da nije dosuđen čisti penal, VAR se javlja unatoč tome što nemaju jasnu snimku koja pokazuje položaj ruke što znači da je to protivno VAR protokolu kako kaže Skomina. Konačna odluka je bila ispravna, ali nije po famoznom VAR protokolu. Naravno, sada im ide u korist pa je "sve bilo čisto", još se žale jer je provjera trajala 3 minute i svejedno im je sudac jedina loša točka utakmice, igra je bila sjajna, razmontirali su Slavena.

    Licemjerje.
  • The Undertaker
    5.1k
    Kod penala, SB realno nije oštećen. Međutim, svejedno je greška i suca i VARa i to im je minus na ocjenu.

    By the way, koliko vidim, Lovrić je 4. sudac na Istra-Gorica.
  • rioda
    4.8k
    By the way, koliko vidim, Lovrić je 4. sudac na Istra-Gorica.The Undertaker

    To je klasično "hlađenje" kako to oni predstave javnosti. Da nije tu, bio bi na 2. HNL ili negdje drugdje. Bit ću malo i bezobrazan, jebeš takvo hlađenje kad sudac to ne osjeti financijski.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Daj nemoj me zajebavat. Na EP imaš jasnu snimku, ruka je pogođena s veće udaljenosti, ide u gol i nije sviran penal.
    Ovdje jučer nemamo baš ništa od toga, položaj ruke se vidi tek nakon što je lopte odnese iz puno veće blizine. Po čemu su zaključili da je penal van svake sumnje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.