• mokoxax468
    698
    Svi koji budu redovito dolazili sljedeće 2-3 sezone na Maksimir, sumnjam da će se morati boriti
  • scooniepenn
    3.3k

    Ako bi se s rušenjem Maksimira krenulo u recimo 11. mjesecu 2026. do tada je ostalo 2 godine i 3 mjeseca što je vjerujem dovoljno za sve predradnje. No, ako prema planu Kranjčevićeva bude spremna za sezonu 2026/2027 nemam nikakav problem da se Maksimir krene graditi u ovo vrijeme za 3 godine ili koji mjesec ranije.
  • Neron53
    589

    Tako je :) ...samo je koliko ono, par desetaka ljudi prosle sezone bilo "redovito"?
  • mokoxax468
    698
    Par desetaka je bilo na sve do jednoj mogućoj utakmici, no vjerujem da ima dosta i drugih "aktivnih". Npr. ja sam prošle sezone propustio samo 2 utakmice kada nisam bio blizu Zagreba
  • nemapredaje
    3.2k


    Nisu svi koji su bili sto postotni bili na “druženju”. Tak da ih ima vjerojatno više.
  • Neron53
    589
    Ma komentar o broju "redovnih" je bila zajebancija....nije bila nikome kritika :).
    Treba ekipu educirati oko postupka ustupanja mjesta i problem je rijesen. Moze se 75 posto kapaciteta dati godisnjacima.
  • NORTE
    11.4k
    Kaj se to gradi sjeverno od stadiona?
  • tigric
    280
    Nova scena od HNK.
  • mali M
    5k
    Dal nam to onda smeta pri mogućem prilazu sjevernoj tribini za gostujuće navijače?
  • tigric
    280
    To se davno krenulo graditi, valjda netko stručan misli o tome.
  • Bosskovitz
    11.7k
    to je na parceli koja nema veze sa stadionom i nije ni trebala imati veze, a i prica o gostujućim navijačima na sjevernoj tribini nije ništa drugo do li priča.
  • Pop corn
    8.1k
    Nema komentara do daljnjeg o Kranjčevićevoj. Razgovori se vode iza zatvorenih vrata i srećom ništa ne curi van. Ozbiljnost je ovdje itekako potrebna kako bi cijeli projekt uspio.

    Molio bi sve da se do daljnjeg i istupa nadležnih za projekt suzdržimo komentara. Svima je jasan veliki interes, ali ovo je strateški i dugoročni projekt
  • mali M
    5k
    ma sve ok, ovo je bilo doslovno pitanje jer nisam bio siguran. Čekamo dalje
  • Patak
    2.9k
    Ne znam zašto bi se trebali suzdržati komentara o gradnji jednog stadiona. Pa nije rat da ćemo neprijatelju odati neke tajne.ili da će neki komentar ugroziti neki dogovor ne znam koga s kime niti oko čega. Uostalom predugo se sve čeka, a radi se o javnom interesu, o javnom novcu i ne shvaćam potrebu tajnovitosti. Isto tako za onu studiju izvodljivosti za Maksimir se potpisao ugovor o tajnosti, čemu to?
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ne znam zašto bi se trebali suzdržati komentara o gradnji jednog stadiona. Pa nije rat da ćemo neprijatelju odati neke tajne.ili da će neki komentar ugroziti neki dogovor ne znam koga s kime niti oko čega. Uostalom predugo se sve čeka, a radi se o javnom interesu, o javnom novcu i ne shvaćam potrebu tajnovitosti. Isto tako za onu studiju izvodljivosti za Maksimir se potpisao ugovor o tajnosti, čemu to?Patak

    Nemojmo zaboraviti da projekt kasni! Nismo mi postavljali rok za izradu projektne dokumentacije. Najprije se prekršilo rok propisan nabavom, nakon toga i onaj usmeni, koji opet nije izmišljen od strane javnosti ni forumaša, al je kolao okolo. Mislim, šta nije rečeno da će nakon prvog kršenja roka projekt biti gotov krajem sedmog mjeseca? Mi već uredno plovimo kroz osmi mjesec...

    Također, kakav dugoročni projekt?
    Šta nije to samo privremeni stadion i to ono, slučajno se potrefilo pa će se iskoristiti i nikako ne utječe na maksimir.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.