• db-izbjeglica
    15.3k
    8% Azerbajdžana je u Europi.

    3% Turske je u Europi, kao i 15% stanovništva Turske.
    Medvedgrad

    kulturološki su 0% u europi!
    svi skupa, zajedno u kompletu
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Mislim da smo to prije svega sami zaslužili bildanjem koeficijenta i dobrim igrama u europi zadnjih godina.
    A tek onda bi rekao da su nam se poklopili i rezultati u ostalim ligama... :wink:
  • NitkoBitan
    17k
    Jel zna netko kad cemo otprilike saznat datum kada igramo prvu domacu tekmu sa Qarabagom ili Ludugorecom?

    Ako padne u utorak sigurno sa Sibenikom igramo u petak, a ako padne u srijedu mogli bismo sa Sibenikom u subotu. Subota je idealna, i zbog vece posjete i zbog rodendana BBBa.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Nadam se da ćemo nakon ovakvog ždrijeba spustit rampu na transfere bitnijih igrača (Baturina, Petko, Sučić, Mišić…). Možemo lagano u LP, nema razloga prodavati
  • čovjekjogurt
    617
    Čitam malo navijače Qarabaqa po društvenim mrežama i prosječan stav je otprilike "nije to više onaj Dinamo otprije 2-3 godine, ovaj Dinamo je protivnik po mjeri i šanse su 50-50."
  • Droljo
    8k

    Malo su poletjeli nakon dobre prošle euro sezone...
  • Hnlovac
    1k
    Gdje si našao ovakve koherentne komentare od njih?

    Ja sam našao samo komentare ala KARABAGGG mi smo prvaci sve ćemo pobijedit, karabag je najveci klub, kromanjonski komentari
  • don
    5.6k
    Ja sam našao samo komentare ala KARABAGGG mi smo prvaci sve ćemo pobijedit, karabag je najveci klub, kromanjonski komentariHnlovac

    your goat is karabaggggg
  • čovjekjogurt
    617
    Vidjeli su dinamove transfere, zaključili da smo prodali 3-4 reprezentativca a oni još žive na valu odličnih utakmica sa Leverkusenom iako su realno drugu utakmicu trebali izgubit par razlike.

    Istina da je Dinamo po imenima slabiji, istina da je Qarabaq jači nego prije par godina ali još uvijek je Dinamo osjetno jača ekipa.
  • don
    5.6k
    Istina da je Dinamo po imenima slabijičovjekjogurt

    po imenima čega? :rofl: dva Maura Perkovića vrijede više od cijelog Qarabaga
  • čovjekjogurt
    617
    Gdje si našao ovakve koherentnost komentare od njih?Hnlovac

    Sa njihove službene Facebook stranice.
  • Hnlovac
    1k
    your FATHER is karabag!!

    Karabagg 80x> Dinamo :ok: karabag your Mother your father

    Užas kakvi kromanjonci
  • čovjekjogurt
    617
    po imenima čega? :rofl: dva Maura Perkovića vrijede više od cijelog Qarabagadon

    U usporedbi sa Dinamom otprije 2-3 godine, ne u usporedbi sa Qarabaqom.
  • don
    5.6k
    mi ako ove ne prođemo nećemo nikoga..

    sad gledam na TM, imaju 5 igrača čija vrijednost prelazi milion, od toga su četvorica 1m+, a jedan 2m..

    Dino Perić vrijedi više od njihovog najboljeg igrača.
  • Veljko
    68
    pa da pa to i ja kazem, ako ovo ne prodjemo, onda bolje da ne znam

    Ovo se mora iskoristit sad … cak bi reko da se radi tog zdrijeba moze krenit u malo jacu investiciju kapitalca u napadu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.