• scooniepenn
    3.3k
    I jedan i drugi protivnik su za respekt, ali sam isto tako misljenja da su i jedan i drugi protivnik slabiji od primjerice AEK-a ili Sparte. Ako smo s oba protivnika lani knap ispali u situaciji kakva je bila s nositeljima na izlaznim vratima, kaosom s pritvorenim navijacima i zamjenom domacinstva (AEK) te rasprodanom momcadi za Spartu, a posebno uzvrat, onda je sada potpuno drugi momentum. Imamo puno jacu, uigraniju i samopozdaniju ekipu. Ekipu s kraja sezone smo nadogradili s par ozbiljnih pojacanja, imat cemo pakao na Maksimiru i podrsku nasih navijaca na uzvratu, a ovaj Dinamo je najmanje 20 do 30 posto jaci od oba protivnika. Mislim da niti Kvaranbag niti Ludogorica ne znaju sto ih ceka i da ce se provesti bosi po trnju. Mi smo Dinamo i idemo po tu Ligu prvaka.
  • NitkoBitan
    17k
    Ni Qarabag ni Ludogorec nemaju navijace, odnosno nece ih doc preko 100 na Maksimir. To se moze smjestit na zapad dok se jug treba pustit za nase.

    Bolje prije otvorit juznu tribinu nego sjever gore.
  • don
    5.6k
    Ni Qarabag ni Ludogorec nemaju navijaceNitkoBitan

    ultrase*, navijače imaju, pogotovo Qarabag
  • Veljko
    68
    Ovo je super zdrijeb ljudi moji

    Ako ovo ne prodjemo, onda ne znam vise sta da kazem…
  • gledatelj
    549
    Kad je o svemu pomalo da pijan napišem nešto. Kod nekih prijatelja taman i išli u druge goste i čovjek dobio sina i zove me njegov stari da vidim u sobi veliki grb Dinama. A u Poreču. Dinamo volim te.
  • DrawTube
    4.7k
    qabarag zato ima milijune internet ratnika a prosjek u azerskoj ligi im je na razini Istre, stvarno fascinantan klub :lol:
  • kajjaznam
    44

    Nemoj ići nikam:grin:
  • mbzg
    96
    putovali smo i u Astanu pa smo ih laganini dobili.
    Ludogotets ima taj divlji faktor, i bez obzira na zadnje tekme prije 2 godine nije to bilo lagano kak govori rezultat.
  • NORTE
    11.4k
    Ni Qarabag ni Ludogorec nemaju navijace, odnosno nece ih doc preko 100 na Maksimir. To se moze smjestit na zapad dok se jug treba pustit za nase.

    Bolje prije otvorit juznu tribinu nego sjever gore.
    NitkoBitan
    Potražnja će bit velika jer će većina ljudi tad već bit u Zagrebu.
    Očekujem rasprodano sve.

    Njihovi navijači će gotovo sigurno na jug, a ako se ostalo rasproda otvorit će se i dio juga.

    Ne samo da je ljepša navijačka kulisa i pun sjever gore nego je i ova kombinacija s gostima na najskupljem zapadu okruženih redarima, otvorenim jugom i zatvorenim sjeverom gore nepotrebna komplikacija.
  • Dzoni
    616

    Vec sad ih ima dosta, a tek koliko ce ih biti netom prije tekme
  • db-izbjeglica
    15.3k
    meni je ogromna želja da tu ekipu koja ne pripada u europu maknu iz europskih natjecanja.
    zašto u teheranu ne bi igrali?
  • Medvedgrad
    257
    meni je ogromna želja da tu ekipu koja ne pripada u europu maknu iz europskih natjecanja.
    zašto u teheranu ne bi igrali?
    db-izbjeglica

    8% Azerbajdžana je u Europi.

    3% Turske je u Europi, kao i 15% stanovništva Turske.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Bitno da nema više Despodova u Ludogorcu.:grin:
  • CastAway1986
    1.4k
    Oba protivnika su kvalitetna ali realno ako ih ne možemo proći nemamo šta tražiti u Ligi prvaka..Cjelokupno gledajući kvalitetnija smo ekipa
  • Georg Koch
    4.5k
    Fali mi da tema " transferi-vijesti" iskoci na vrh stranice, te automatizmom rasplamsa "transferi-rasprave" :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.