• javolimtebejako
    1.5k
    ja sam se isto dns registrirao, nikakav mail nije došao neg sam se odma prijavio i pridruzio zoni dinamo
  • Mozart4
    131
    Pozdrav, moze li netko objasniti kako se ulazi u privatnu ligu zone ? U poglavlju ljestvica i lige ne pronalazim opciju ulaska...
  • Dzoni
    616
    Moras ukucati kod za ligu, pise u naslovu teme
  • NitkoBitan
    17.1k
    Tablice - "Pridruzite se ligi" - ukucas kod.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Petko propustio jučerašnji trening zbog problema s listom koje je osjetio nakon utakmice za vikend. Treba vidjeti danas koliko je ozbiljno, hoće li biti spreman za IstruMiro Vugrinec

    Dragi fantasisti, imamo prvu dojavu :sweat:
  • miro
    4.4k
    Ma to su dude varalice, na kraju bu ga Mirek stavil za kapetana :joke:
  • ZGWest
    565
    ili samo lazna dojava, da se odmah makne konkurencija u startu :grin:

    Dok ne vidim Petkov doktorski nalaz, ne vjerujem
  • NitkoBitan
    17.1k
    Jos se stignete pridruzit aplikaciji/nasoj ligi i sklepat momcad da vam se boduje i prvo kolo.

    Mislim mozete se pridruzit i tijekom sezone al cete startat sa 0 bodova za razliku od drugih koji ce imat pristojnu zalihu.

    Vec nas je 220 u Zona ligi, vjerojatno pola foruma... tak da :fire:

    https://linktr.ee/crofantasy?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR1tTUVxlcblV590HYpUw5LOjr5P6tRyPJYlHaOCT5mu8rzigfV9W9nQslE_aem_fg_SrN4-rf7AXaCvnszU9g
  • Pero Vragec
    98
    Molim pomoć, prvi put igram ove godine, kaj su točno onaj wildcard i free hit? Bench booster i triple captian mislim da kužim. Ps čital sam pravila al nisam našel podatak...
  • Daliban
    1.6k

    Prvi put igram HNL, ali kontam da je isto kao za FPL. Oba ti dopuštaju neograničen broj transfera bez da plaćaš penale od -4 boda na njih.

    Wildcard je za trajne transfere kada želiš naveliko rekonstruirati ekipu.

    Free hit vrijedi samo za jedno kolo i nakon tog kola ti se vraća tvoja originalna ekipa. Znači, nograničen broj "transfera" koji vrijede samo jedno kolo i onda ti se nakon toga vraća tvoja ekipa koju si imao i prije free hita.

    Ne znam kakva je kod nas situacija sa duplim kolima i sličnim stvarima, neka napiše netko tko je igrao i prošle godine. Takve stvari mogu definirati tvoju strategiju korištenja tih chipova.
  • NitkoBitan
    17.1k
    Wildcard imas neograniceno transfera jedno kolo i ta momcad ti ostaje za dalje (naravno kolo po kolo mozes radit zamjene), dok free hit mijenjas momcad samo za to jedno kolo (neograniceno transfera) i poslije tog kola ti se svi ti transferi poniste i vrati se sve na staro.

    Uglavnom free hit ti je jednokratna pomoc za samo jedno kolo, dok wildcard trebas pametno iskoristit jer je za dugorocne staze.

    Ne znam kakva je kod nas situacija sa duplim kolima i sličnim stvarima, neka napiše netko tko je igrao i prošle godine.Daliban

    Bilo je dosta duplih kola zbog europskih odgoda prosle sezone. Ta dupla kola su bila onaj tjedan kad su se igrale odgodene tekme. Ove godine nema odgadanja utakmica, ali ne bih potpuno iskljucio dupla kola jer su uvijek moguce odgode zbog vremenskih neprilika.
189101112Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.