• dmil
    299
    kroz noge, iz polumrtvog kuta
  • NitkoBitan
    17k
    Lovre :heart:

    Kaj je Lucicu da ne brani?
  • dumitrumitu
    1.3k
    Kod šibenika golman i ovaj tamnoputi crnac u obrani odlični.
  • Daliban
    1.6k
    Mufi smiješan. Ja ne mogu pojmit da njima vjerojatno najbolji desni bek u klubu uopće nije u rosteru nego je i dalje s juniorima i prebačen je u prvu ekipu tek na račun ozljeda.
  • Mr Blue
    4k
    Meni se čini da su im Matković i Mikolčić najopasniji pojedinci na utakmici, bez obzira na poziciju. Vidit ćemo do kraja još. Nisam očekivao da će Šibenik imati prednost na poluvremenu, ali drago mi je.

    No moraju izaći iz bunkera. Zadnjih 20min prvog poluvremena na terenu je postojao samo Osijek, a golman Đaković prvo ime susreta zasad.
  • Dzgšb
    812
    Bit će Slaven opasan u drugom ,hajduk ništa posebno klasično
  • Slush
    622
    Kod 4:0 za Dinamo protiv Istre, Blagojevic ulazi u Baturinu ko da mora Vukovar obranit, ovi iz belupa imaju takav respekt prema Perisicu da doslovno kad god ima loptu mu daju da prode.

    Gadljivo za gledati.
  • hardek
    2.8k
    Hajduk ima sreće što je kraj poluvremena
  • Nino Bule
    13.4k
    Kako mi je zao da hajduk ima perfektan raspored na pocetku, oni da moraju sljedece kolo na rujevicu dobili bi porciju, ovako imaju 4-5 kola da se posloze i proigraju
  • criticus
    2.2k
    Rakitić malo baca na Mirtu.
  • Omake
    2.5k
    Hajduk klasika, penal i neki odbijanac. Da imamo njihovu sreću osvojili bi minimum Konferencijsku ligu
  • bbb medimurje
    3.2k
    Krece kmecaona oko faula Sakote
  • sport
    3.3k
    Imat će oni problema 4.i 5.kolo
  • Nino Bule
    13.4k
    Ma nema kmecaone, moufi mogo zuti za simulaciju dobit
  • emilperska
    5.4k
    Ponovno gledam snimku.. osim ako ne postoji snimka s istoka, ovdje se nemre vidit gdje lopta njega napucava i gdje je tu ruka. To po PNI nije smio bit penal..
    Tim više sto sudac nije sudio penal pa da se moze reć da je sam vidio, nego je cekao asistenciju VARa.

    Velim, osim ako VAR nema snimke s istoka..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.