• NitkoBitan
    17k
    Eh Čavlina, opet greška.dumitrumitu

    Kakva greska? Ocijenjen je za sada sa 4,5 :grimace:
  • Tongo Doumbia
    4k
    Svi će se ti penali nakon katastrofalne igre slomiti negdje. Kao i proteklih nekoliko sezona...

    Slome se u Petkovoj golčini i 0-1 u najvažnijoj utakmici sezone, u nekoj Puli, preokretu Rijeke nakon što se cijela država rugala Brekalovom egzodusu i predstavljanju s polomljenim Perišićem na centru terena.

    Što bolje ima od pobjede, "petarde" i bolesno dobre prve utakmice pred svojom publikom na HNL premijeri?
  • NKDZ86
    1.4k
    Po meni nije penal, nabijena lopta iz blizine u ruku. Kakva euforija, klasika, a za 25 kola bit će opet bežanija i prodike. Jedva čekam da ih neko u Europi naguzi i spusti na zemlju. Ne znam ko mi se više gadi od njih, baš su jadni.
    Komentator uopće nije subjektivan...
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ljudi, igrali su 10min prije penala.
    Samo 10 min.
    Penal je cist ko kuca, da se nama to uopce ide provjeravati, komentari bi gorili.

    Kako mozete suditi kakva ce im sezona biti na prvih 10-20min?
    To nemozete suditi ni po prvih 2-3 tekme, a kamoli prvih 10-20min.

    Nisam nikad bio na snet forumu, ali imam osjecaj da to izgleda ovako nekako :brow:
  • Mr Blue
    4k
    Kakva greska?NitkoBitan

    Istrčao ispucati loptu van 16m, falio, odnosno traljavo to odradio. Dok se vratio na crtu, lopta se već koprcala u mreži.
  • emilperska
    5.4k

    Ja iz ove snimke ne vidim gdje lopta udara njega. Koji dio tijela tocno. Ne znam jesu prikazali koju bolju snimku.
    A i ako je cisti penal, vijecalo se vise od 2 min da ovog pozovu da dode gledat VAR. Onda je minutu i nes gledao VAR.
    Ne bi rekao da je cisto.
  • dumitrumitu
    1.3k
    Loše ispucavanje, poklonio im loptu i onda slabo reagirao na udarac.
  • Marley
    1.6k
    Sreca ili ne, ovaj penal nije nimalo sporan. Nemojmo pretjerivati, ako ne zelimo zvucati kao i oni :smile:
  • San Lorenzo
    15.4k

    Penal je čist, ruku odvojio od tijela ko kreten.
  • Keyser Soze
    10k
    Da nama ne sude ovakvu ruku popizdio bi.
  • eol12
    588
    Volio bih vidjet snimku iz kuta istočne tribine, meni djeluje kao da je lopta po udarcu u ruku skrenula ruku i iz tog kuta gdje je kamera izgleda kao čisto sve, tako da i ja bih ovo sudio, ali velim dobro bi došla snimka s istočne tribine.
  • Nino Bule
    13.4k
    Penal je cist nitko to ne raspravlja nego bas ovakve utakmice kad su uzasni daju gol iz prve prilike ili bude glupi penal prije nego su i imali ijednu priliku, nema ovaj slaven sanse vratit se, 2 opasna igraca (mioc i strkalj) vise nisu u klubu
  • Mr Blue
    4k
    Osijek generalno u prvoj polovici prvog poluvremena nekako... impotentan.
  • emilperska
    5.4k

    Ok. Cist je penal..
    Zasto je provjera trajala apsurdno puno i za HNL standarde?
  • Ludovic IX
    7.2k
    ruku je odvojio kad ga je pogodila lopta ali nisam vidio snimku iz drugog kuta da sw vidi di je ruka bila u trenutku dodira s loptom. Lako za ruku nakon što ga ovaj napucao . Normalno da je odletila.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.