• Dinamosaur
    1.5k
    Tesko da ce Cabraja dovijeka stvarati ekipu za gornji dom tablice
  • miro
    4.5k
    Innaravno, ko da sam ga prozvo :lol:
  • dumitrumitu
    1.3k
    Kako Ivanović dobro napada dubinu.
  • hardek
    2.9k
    Lijepo je riješio Ivanović ovu situaciju, ne sumnjam da će Daliban biti ponosan. Šalu na stranu, Ivanovića "samo" završnica dijeli od toga da bude baš dobar napadač.
  • Sunja86
    1.2k
    Slažem se ako popravi realizaciju on ce biti jako dobar igrač, dosta me podsjeća na Gavranovića profilom.
    Vjerujem da bi on trebao biti prva opcija za napadača u Rijeci ove sezone, i da bi mogao imati jako dobru sezonu.
  • Marcinko
    599
    Doveli su Karačića koji je solidan desni bek i Živkovića za kojega je pola Zone tvrdilo da je najbolji stoper lige.marcio amoroso
    Svejedno je to tanko s obzirom na odlaske, da se odmah razumijemo nije me briga za transfer politiku lokse već mi je žao vidjeti da konkurentnost lige opada.

    Ps. Nisam ti vjerovao ovo za Žileta ali sad u pretraživaču vidim da moj post da se NIKAKO Živković ne bi trebao vraćati s posudbe nije bio popularan, dok su postovi koji su njega hvalili bili uglavnom dobro pozdravljeni.
  • hardek
    2.9k
    Katastrofa poluvrijeme Lokse, apsolutno ništa nisu pokazali. Nažalost, kao što se i moglo pretpostaviti izgleda da će ove godina liga biti top heavy i da će iznenađenja biti jako malo. Ne pamtim lošiji prijelazni rok HNL klubova, a bilo je više vremena nego ikad.
  • hardek
    2.9k
    Uvijek je na Zoni popularno favoriziranje mladih igrača. Moreno još uvijek nema niti jednu izraženu vrlinu za stopera. I jednostavno se ne mogu oteti dojmu kad ga gledam da mi je i voljni moment uvijek upitan.
  • Patak
    2.9k
    Mali Baždarić iz Lokomotive je sin od Marina Baždarića, bivšeg reprezentativca Hrvatske u košarci i jedinog igrača kojem je ona bivša Cedevita umirovila dres. Ima i mlađeg brata, isto u Lokomotivi, ali za ovog se priča da je talent pa bi ga trebalo pratiti ove sezone.
  • sebenico
    602
    Liga je svake godine sve lošija samo to većina ne želi priznati. Ove godine se gap između ''velike četvorke'' i ostatka znatno povećao i to ne zato jer je četvorka postala bolja nego zato što je ostatak ostao bez najboljih igrača koji su otišli u Iran, poljsku drugu ligu i sl. Kvalitetu najboljih timovi u ligi ćemo vidjeti već za koji dan u tekmama s Azerima, Slovacima i Švedima.
  • SAS1987
    14.8k
    Liga je svake godine sve lošija samo to većina ne želi priznati.sebenico

    Cini se da postoji cikel u kojem se kvaliteta akumilira a na kraju cikla se proda.
  • Mr Anderson
    8.4k
    Lokomotiva je imala mrtvu šansu za 1:0. Da su zabili drugačija utakmica. Poslije su nestali s terena.
  • Lynx17
    4.1k
    Mozda samo se tako meni cini, ali kao da je Pasalic malo vise "pozdravio" navijace kada je izisao van. Kao da je mozda zadnji put kao domaci igrac. Neznam, mozda sam jedini koji je to tako vidio.
  • plavi devet
    310
    i ja sam dobio takav dojam
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.