• jedan u nizu
    8.2k
    Abdoulie Sanyang je potpisaoMajki2111

    Rakitića i Sanyanga, desno krilo iz GrenobleaSjevernaStrana

    Bome, njihov prijelazni rok je kriminalan. Covjek bi rekao da ce to unijeti neku dozu realnosti dolje, ali oni opet euforicni.
    Vjerujem da ce dovesti jos igrača ili dva, pogotovo ako su im odlasci Pukštasa i Sigura maltene sigurni, bar dok su živi u europi.

    Vjeruju da će im trio Livaja-Perišić-Rakitić biti dovoljan, ali s obzirom na njihovo stanje i formu ništa od toga.
    Makar i dalje smatram da se može dogoditi i situacija da stgvarno odigraju sezonu na nivou i budu jako dobri napadački.
  • badjibadara
    3.1k
    Slaven koji cuva noge Perisicu i RakiticuEfes Pilsen

    Mislim da onaj tamnoputi iz Slavena ne čuva ničije noge. Naše je pošteno nalupao zadnju u Koprivnici.
  • Antisha
    721
    Tema na Snetu im je uvijek bila kaotična, ali ovih dana su poprilično rezervirani. Očito shvaćaju da im je Lukša prodao muda pod bubrege.

    Očekujem tvrdu utakmicu u kojoj će Hajduk po običaju uvaliti neki krumpir.

    Ne očekujem ni neku ljepoticu u srazu Rijeke i Lokse.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    ma cuo je i on za ovu dvojicu sigurno...
  • don
    5.6k
    0-0 poluvrijeme, poslije 2-0. Klasični hajduk.
  • DrawTube
    4.7k
    Ma u 9 gledam Osijek i Šibenik. Bolji stadion, ambijent kao 2. Bundesliga, vjerujem da će biti j dobar nogomet. Vidjet će se kako Šibenik kotira među prvoligašima

    Antinogomet na Poljudu ću pratiti tekstualno

    @reziser ma rukometaši me emotivno prazne njih ću na mobitelu na hrt i
  • reziser
    6.8k
    Ma u 9 gledam Osijek i Šibenik.DrawTube

    ja spanjolska hrvatska :)
  • Mr Anderson
    7.9k
    Tko je uopće sad špica u Slavenu kad je Štrkalj otišao? Naš Šakota? On mi je više krilo.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Tko je uopće sad špica u Slavenu kad je Štrkalj otišao? Naš Šakota? On mi je više krilo.Mr Anderson

    Šuto.
  • Mr Anderson
    7.9k

    A jebem ti, taj nebi mogao igrat za moje u 4. ligi.:lol:
  • Baneki
    745
    Kad se već Šakota spominje, ono što sam ga gledao u Slavenu, pomislio sam da je trebao možda dobiti priliku u Dinamu, 19g ima a igra deficitarne pozicije.
  • Smotanihaker
    700
    Belupo je doveo Karla Butića iz Serie B i Dominika Martinovića iz 2 bundeslige u špicu.
  • rioda
    4.8k
    Navodno Kalinić brani danas, Lučića muči operirano koljeno
  • Nino Bule
    13.4k

    Sakota igra lijevo krilo, ne znam bas da smo tu deficitarni, prosle sezone doveli stojkovica i hoxhu sad pjacu, imao si ivanuseca dok je on jos bio u klubu. Da je desno krilo sigurno bi dobio sansu
  • Izet Hajrović
    2k
    Thierry Nevers jučer je odigrao jako dobru sekvencu za Varaždin, mogao bi biti jedno od ugodnijih iznenađenja ove sezone. Tamnoputi Englez, prošao kroz školu West Hama, a u Varaždin je došao iz Sheriffa gdje je odigrao jako dobru polusezonu. Lijevo krilo, visok 188 cm, ali strašno brz i okomit, a vrijedi naglasiti da je dobar dribler. Kad je tek došao, pomislio sam da bi mogao biti ugodno iznenađenje nakon pregledanih highlightsa. Svakako zanimljiv igrač kojeg treba ispratiti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.