• BPAM
    87
    Noa Mikić igrač turnira. Well deserved.
  • sport
    3.3k
    Za Lesija vrijedi dio iz legendarnog govora Vlade Gotovca iz 1991."Umrijet će u pustoši svog mrtvog srca."
  • marcio amoroso
    36.4k
    Mene je Ćutuk oduševio kontrolom lopte, tehnikom i moći prepoznavanja situacije. Nekoliko puta je loptu pametno produžio petom ili minimalnim dodirom. Baš se vidi da je dečko suhi talent i da ima veliki potencijal. Ne govorim ovo u kontekstu opcije za prvu momčad, ali je dečko baš ogroman potencijal.

    Gradi se neosvojiva plava tvrđava dame i gospodo!!!
  • Nolifer
    8k
    Mene su oduševili baš svi, tak se bori za klub! A posebno mi je bilo vidjet drago Ettoa i Eduarda. Nadam se da će bit što češće u Maksimiru!
  • marcio amoroso
    36.4k

    Klub se otvorio navijačima, članovima, a i bivšim igračima. Sve je više njih koji posjećuju Maksimir i to je apsolutno ispravan put jer svi oni na neki način mogu pomoći klubu.
  • sport
    3.3k
    Dudu je zadnji put bio na stadionu 2009.godine i nije bio dobro primljen.Sada je tu i osjeća se dobrodošao te je sretan zbog toga kako je primljen od sadašnjeg vodstva kluba..
  • cibona
    2.9k
    Nema se tu šta čekati. Mikić mora biti zamjena RPG-u na desnom beku! Veselim se gledati ga u HNL utakmicama.

    Radi boljitka kluba hijerarhija mora biti ovakva :
    RPG > Mikić > Rile
  • eol12
    588
    Evo index nam stanca hrpu članaka o nekima, ali eto dečki nam razvalili turnir, ali nema članka o tome.
  • FrenchMontana
    625
    Prema TM, Mikic ima jos samo godinu dana ugovora.
    Trebalo bi ga potpisat na 5 godina obavezno.

    Radi boljitka kluba hijerarhija mora biti ovakva :
    RPG > Mikić > Rile
    cibona

    Potpisujem. Riletu ako ne pase, pravac tribina. Dosta vise “senatora”.
  • Lynx17
    4.1k
    Mene su oduševili baš svi, tak se bori za klub! A posebno mi je bilo vidjet drago Ettoa i Eduarda. Nadam se da će bit što češće u Maksimiru!Nolifer

    Neznam ako su tamo svaku godinu, ali bili su i 2022. :up:
  • mokoxax468
    698
    Mislim da on ne može potpisati duži ugovor dok ne napuni 18 godina, barem je tako bila priča za neke druge
  • Daliban
    1.6k
    Nema se tu šta čekati. Mikić mora biti zamjena RPG-u na desnom beku! Veselim se gledati ga u HNL utakmicama.

    Radi boljitka kluba hijerarhija mora biti ovakva :
    RPG > Mikić > Rile
    cibona

    Marićev 4d šah, ne dovodimo lijevog beka da Jakir bude primoran prebaciti RPG-a lijevo pa da Mikić postane starter do jeseni. :cool:
  • miro
    4.4k
    Osvojili U15 dobili 1:0 u finalu
  • Georg Koch
    4.5k
    Ako ima negdje video golova od danas ili sazetke tekme,postavite.
    Hvala :D
  • Marcinko
    595
    Ako misliš na u15 Bican cup imaju ti sve utakmice na službenom YT računu slavije prag.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.