• Dzoni
    616
    Tomislav Strkalj se pridruzio Postonjskom u Iranu
  • DrawTube
    4.7k
    Planiraju li Funcuti ikakvo značajnije gostovanje sutra? Niti na stranici kluba ni na forumima ni riječi o tome
  • čovjekjogurt
    617
    Gorica ultrasi top
  • deda
    32.6k
    Gorica izgleda glavni favorit za 2. HNL.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Organizirali su bus za Osijek
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ismaël Diallo, Hajdukov lijevi bek, ozlijedio se na treningu uoči utakmice sa Slaven Belupom, koju sigurno neće igrati, a prve prognoze kažu da bi mogao pauzirati tri-do četiri tjedna.

    Hajduk bi uskoro mogao dobiti konkretnu ponudu u visini milijun i pol eura za mladog veznog igrača Marka Capana (20) koji se nametnuo kod Gennara Gattusa trkom i kvalitenim izvođenjem prekida
  • Nino Bule
    13.4k
    Od koga ce dobit ponudu od 1.5 mil hahaha, mali je klupu grijao u nikad gorem sirokom brijegu
  • E46
    634
    Prvi bod je skupljen, bod po bod vjerujem da ce se izvuc a i stignu jos dovest igraca.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Nisam baš pratio rivale, pa da ovdje pitam. Koje igrače su doveli ovaj prijelazni rok?
    Ja sam uhvatio samo Rakitića, od ostalih ništa nisam čuo.
    Jesam nešto propustio ili je stvarno samo on doveden?
  • Majki2111
    3.1k
    Abdoulie Sanyang je potpisao. Pojačao konkurenciju na desnom krilu. Iz Grenobla za 700 000 eur. Gambijac. 30 nastupa u 2. francuskoj ligi. 1 gol, 3 asistencije.

    Diallo im je ozlijeđen na par tjedana. Ulazi im Melnjak koji se vraća od ozlijede. Vjerojatno...
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Rakitića i Sanyanga, desno krilo iz Grenoblea
  • NitkoBitan
    17k
    Ismaël Diallo, Hajdukov lijevi bek, ozlijedio se na treningu uoči utakmice sa Slaven Belupom, koju sigurno neće igrati, a prve prognoze kažu da bi mogao pauzirati tri-do četiri tjedna.Ivdzo11

    Tko ce igrat umjesto njega? Melnjak u oporavku il onaj izlazni junior Hrgovic?

    Cini mi se da ce ozljeda Dialla bit veliki hendikep za tovare, koliko god to oni slavili zbog nekih njegovih smijesnih reakcija na terenu.
  • Ivdzo11
    4.2k

    Melnjak je u prve dvije utakmice nove sezone odigrao nekoliko minuta, ušao je u sudačkoj nadoknadi u uzvratu protiv HB Torshavna.

    Sada se vraća u ulogu startera, od večerašnje utakmice 'Meljo' je ponovno prva opcija na lijevom boku. (DP)
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Danas 3 utakmice, da Strkalj nije otisao u Iran rekao bih da ce Hajduk primit gol, ali ovako tesko. Eventualno Muric, Sakota, ali predvidam impresionirani, defanzivni Slaven koji cuva noge Perisicu i Rakiticu. Pobjeda Hajduka 2:0.

    Ne znam sta ocekivat od Lokomotive, izgubili su Bubanju, Soticeka, Kalaicu. Leovac je godinu stariji, Karacic je spremniji. Ako su fizicki spremni moglo bi danas frcat jer me Rijeka nije posebno impresionirala, a danas idu s mislju na cetvrtak i bez Radeljica.

    Za Sibenik pojma nemam, ocekujem Osijek da to rijesi rutinski, ali i da primi gol :grin:
  • Jaro
    7.3k
    Po prijelaznom roku, ocekujem da ce ove petarde ko mi protiv Istre biti cesce ove sezone kad igra netko iz "cetvorke" protiv ostatka...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.