• rioda
    4.8k
    Ja bi Rileta stavio na stoperaCrouchTomislavgrad

    Možda prošle jeseni kad smo bili u kolapsu u obrani, nadolazeće sezone to baš i nema smisla uz KTC-a, Torrentea, Perkovića, Bernauera, izvjestan dolazak Mmaeaa...
  • Dudu9
    812
    Valjda trener i stručni stožer vide najbolje kako koji igrač igra tj najbolji za poziciju, nema mi nikakve logike tipa da gura Ristovskog a ima boljih igrača, niti je Ristovski mladi talent pa se mora gurat ili je za prodaju pa mora igrati, svakom treneru je bitno da igraju najbolji tako ima i rezultat
  • Tongo Doumbia
    4k
    Znam da je nepopularno ovih dana, ali čovjek je zaslužio sve pohvale.

    Vidi se da je došao do zraka, istrčavao pravovremeno u pressing, obrambeno sve dobro, naprijed sudjelovao u dosta napada.

    Kad je povučen na stopera, bio dosta proaktivan i sjajno razigravao.

    Istra nije Real, znam, ali nije ni Stefan neki debil kadet koji je jučer kročio u Maksimir.

    Nisu baš svi treneri Dinama ludi.
  • cibona
    2.9k
    Neka on slobodno igra protiv Istre, Slavena i sličnih. Ali u europi ga očekujem na klupi.
  • miro
    4.4k
    Bio je fakat dobar danas i postoje utakmice kad ga je dobro imati, ali ne smije zauzimat mjesto RPGu na desnom beku, to je grijeh protiv nogometa
  • Big Daddy
    1.1k
    Desni bek je za RPG-a! I nikoga više, lik je prebrutalan na toj poziciji! Sorry Rile legendo, ali ima boljih od tebe.
  • Paggini
    19.6k
    Slažem se s momcima.iznad sebe, odigrao danas dobro, ali problem je što imamo jednog od POTENCIJALNO naiboljih desnih bekova u Dinamovoj povijesti koji igra na kontrastrani da se Riletu oslobodi mjesto.

    RPGa ili odmarati protiv Belupa i ostalih gdje će igrat Rile, ili Rileta na klupu, pa nek igra zadnjih pola sata, ovo nema baš smisla...
  • Keyser Soze
    10k
    Čovjek na story na instagramu stavi sliku s kapetanskom trakom, a za pjesmu odabere Crni Cerak :roll:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Rile je odigrao dobro i na beku i na stoperu, a dok igra dobro ne vidim razloga da ga se seli na klupu. RPG se dobro snalazi na lijevoj strani i očito nema s tim problema pa ne vidim problem niti da Rile bude desno..
  • Keyser Soze
    10k
    Nije mi lijepo za vidjet sliku kapetana Dinama s trakom crven, bijeli, plavi koji u opis stavlja pjesmu nekih debila iz Beograda.
  • Juznjak
    3.8k
    Mogao bi on stvarno smirit s ovim iskazivanjem simpatija prema Srbiji i Srbima.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Nemojte biti licemjeri, pola naših igrača sluša cajke.
  • Nino Bule
    13.4k
    Eh da su samo igrači, nama treba u cijeloj drzavi deprogramiranje od tog smeca kojim nas se truje
  • Jaro
    7.3k
    Bas brijete, nije stavio Knindzu ili Boru Corbu... Ovi uredno nastupaju i kod nas, na soundtracku su filma/serije koji je kod nas bio jaaako gledan... A na kraju, Rile je Makedonac kolko znam...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.