• dapintar
    66
    Samo da znate, ova folija koja je oko revije nije izdržala današnji potop tak da si moram kupiti novu sada
  • din
    442
    Ima netko info da li ima još primjeraka kod stadiona? Da ujutro pokupim jer mi se nije dalo nakon tekme čekati u onom redu..
  • Dzoni
    616

    Bio maloprije u fanshopu kod stadiona, ima jos primjeraka dovoljno
  • Mladi Starac
    150
    Također i ja bio... ima ih dosta, da.
  • din
    442
    hvala, ali bio i ja odmah ujutro pa si uzeo
  • FrodoJePurger
    96
    Svi članci u reviji su odlični, toplo preporučam svima da ih kupe i pročitaju, mnogo zanimljivosti koje nisam znao, pogotova zadnja strana revije. No, volio bi da za sljedeći broj bude neki lektor jer ima dosta pravopisnih grešaka. I QR kodovi ne rade isto nešto što sam primjetio.
  • Mrvica
    3.9k
    Naručena revija, sad nestrpljivo čekam dok dođe!
  • rioda
    4.8k
    Meni QR kodovi rade, pravopisnih grešaka nema puno, uglavnom samo na par mjesta fali razmak
  • Gradjanski Dinamo
    110
    Kad će se moć pretplatit na reviju? Neda mi se svaki mjesec naručivat. Hoću platit pretplatu, pa nek po defaultu dolazi svaki mjesec u moj poštanski pretinac. :grin:
  • Pop corn
    8.1k
    Kad će se moć pretplatit na reviju? Neda mi se svaki mjesec naručivat. Hoću platit pretplatu, pa nek po defaultu dolazi svaki mjesec u moj poštanski pretinac.Gradjanski Dinamo

    Od drugog broja ide pretplata.... bit će sve na vrijeme objavljeno....
  • superhik
    11k
    @Pop corn Hoće pretplatnici dobiti broj prije nego izađe u shopovima?
  • Mr Blue
    4k
    Pročitao sam sad prvi broj revije od korica do korica. Sjajna je i sve pohvale svima uključenima u ovaj projekt. Odlični intervjui i more meni nepoznatih informacija. Jedva čekam novi broj i sve što ide s njim.

    Da ne duljim sad sa sadržajem, htio bih pitati/predložiti nešto u vezi pretplate, iako ste možda interno o tome već i raspravljali.

    S obzirom na veličinu papira revije i vrlo kvalitetan tisak, hoće li biti moguće, kao pretplatnik, svoj primjerak preuzeti u jednom od Fan Shopova umjesto da stiže poštom? Naime, u moj kaslić ovo jednostavno ne stane bez da ga poštar masakrira, a to bih baš volio izbjeći.

    I druga stvar, National Geographic na primjer nudi svojim pretplatnicima opciju kupnje korica, kao svojevrsnu kožnu kutiju, za spremanje svih brojeva koji su izašli te godine. Mislim da bi tako nešto bilo top i za našu reviju radi očuvanja časopisa, a i moćno bi izgledalo na polici. Pa eto, ideja samo za uzeti mi još para.
  • Pop corn
    8.1k
    Korice postoji ideja....

    O pretplati i podizanju u fan shopu isto možemo razmisliti...
  • GZomanid
    685
    U kojoj nakladi je izašao prvi broj? Kako ide prodaja, jel ispunila očekivanja?
  • Porculanka
    43
    Revija je odlična, jutros sam dovršila čitanje u potpunosti. Također apeliram na lektora i korektora (profesionalna deformacija).
    I sama bih voljela na bilo koji način raditi na ovom projektu, koji je stvarno konceptualno odličan. Velika podrška! :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.