• Paggini
    19.6k
    pi7Sklf.jpeg

    Hvali se na svim threadovima napredak marketinga, aktivacije, animacije i ostalo ali i ovdje ću spomenuti ovu grafiku, ovo je dizajn na jako, jako visokoj razini - usudio bih se reći i svjetskoj. Fantastično izgleda, fotka je odlično odabrana, predobro usklađena s dizajnom s tim detaljem Mišićeve ruke, ma vrh
  • gledatelj
    549
    S obzirom na onaj sramotan clanak ne bi bilo loše da ekipa iz kluba objavi samo sliku trećeg dresa di se i vidi službeni grb pa neka kuje laju.
  • ZgDLions
    395
    Znam da ekipa iz kluba aktivno sudjeluje na zoni, pa samo crtica iz života.
    Svakakvih kabanica je bilo i u svim bojama, Dinamo bi trebao u shopu imati svoju za nas navijače, ako ništa sa nekim logom za uspomenu, sad najviše me se dojmila ona iz Ikea-a, plava sa rukavima, ima logo na ledjima i čini mi se dosta dobar kroj i kvalitetna.
    Možda takva nekakva.
  • Dinaminjo
    929
    covjek je rekao da je bio nakon 20 min mokar ispod ikeine

    Decathlonove su bolje za kisu, ali ne disu pa se znojis
  • ZgDLions
    395

    No dobro, ono je jučer bilo stvarno grozno kakva je to kišurina bila i to bez prestanka, svi smo bili mokri osim izbjegličkog kampa ispod tribine.
    Vjerujem da bi klub našao najbolje opcije za kabanicu i najbolji dizajn.
    Ja sam tu samo da uplatim lovu i pokupim proizvod, samo sam malo nestrpljiv.
    :grin:
  • criticus
    2.2k
    Svakakvih kabanica je bilo i u svim bojama, Dinamo bi trebao u shopu imati svoju za nas navijače,ZgDLions

    Možda neka suradnja sa "Hrvatski kišobran"? Možda umiri ove što su šokerani trećim dresom.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Prošle godine pamtim samo dvije utakmice koje su bile pod kišom.
    Da, stadion i komfor ispod krova nam fale i bitni su, ali kada od nekih 23-25 utakmica imas samo dvije kišne, onda i nije toliki problem koliko se govori.

    Po meni bi bila top ideja da klub ima više tisuća kabanica koje mogu prodati ispod zapada na šankovima u slučaju kiše.
    Vjerujem da bi jučer puno ljudi kupilo kabanicu kada su dio tekme proveli ispod tribine. Mislim da nikome nebi bio problem dati 5e za 'jednokratnu' kabanicu da može pogledati tekmu kada je već došao i potrošio 15-20e za ulaznicu.
    Ljudima bi bila i fora uspomena kabanica sa recimo grbom, a klub bi mogao mrvicu i zaraditi na tome :)
  • miro
    4.4k
    Šestinske kišobrane podijelit na ulazu
  • ZgDLions
    395

    Ma to je odlična marketig fora, kupili bi pa makar više nikad ni k od kiše bilo.
    Svi ih imamo doma pokoji komad, a nisu samo za tekme.
    Ustvari, osim stranaca koliko sam vidio, manje više su ih svi imali, sad koliko su pomogle to je druga priča.

    Bilo je par ljudi na zapadu i imali su kišobrane.
    Kaj se smiju kišobrani donositi na tekmu?
  • NORTE
    11.4k
    Prijašnji natpis (mislim još iz 2011.godine) je već bio dotrajao izblijedio pa je ostavljen je novi banner ispod svečane lože.
    Dva grba dinama i između zlatnim slovima gnk dinamo.
  • Sajla
    5k
    Mislim da nikome nebi bio problem dati 5e za 'jednokratnu' kabanicujedan u nizu

    s obzirom na negativnu klimu u medijima i internetskim komentarima, mislim da bi bilo divljanje oko 5 eura. brzinska pretraga i vidim da se bez PDVa jednokratne kabanice mogu naći za manje od eura (našao za 71 cent + PDV, ali da ne reklamiram..), tak da kad bi se na šanku mogle kupiti za 1-2 eura to bi bilo čisto pristojno. 5 eura akcija piva + kabanica i kupovali bi ljudi 2-3 kabanice po poluvremenu ;)
  • jedan u nizu
    8.2k


    da, ali te od 71 cent se poderu kada kihneš u njih. Za malo više novaca (3,80 u dm-u, 2,35 u pevexu) se nade malcice kvalitetnija. Ako kupuješ u desetinama tisuća cijena bi sigurno bila puno jeftinija.

    Ako u dm-u možeš dati 3,80 za kabanicu, na stadionu u vrijeme kiše, potencijalno sa znakom 'dinamo' ti neće biti nikakav problem dati 5e.
  • Sajla
    5k

    aha.. ma tu za 3.80 iz dm-a ne smatram jednokratnom, mislim da se ni ne prodaje kao takva. na nju i ima smisla staviti grb.
    nismo se razumjeli, mislio sam da pišeš baš o tim jednokratnima koje baciš poslije tekme jer se podrapa. takvu sam jučer imao i više bi me zaštitilo da sam se pokrio s 5 eura nego s njom :)
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    Velimir Zajec je čestitao juniorima na osvajanju turnira preko svog instagram profila, međutim napisao je da su dečki pobjedili United 4:2, umjesto 3:2, vjerojatno zabunom. Pa ako mu tu tko može poslat poruku, da ispravi grešku. :smile:
  • dumitrumitu
    1.3k
    Bit će da mu instagram profil vodi ista osoba koja radi thumbnail za youtube kanal.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.