• Liks90
    1.9k
    Po mom izračunu oko 1080 ulaznica ostalo za sjever
  • ibro1986
    150
    koliko je ukupno prodano?
  • Liks90
    1.9k
    Oko 995 ulaznica ostalo za sjever, zapad 1095
  • Liks90
    1.9k
    neznam, preko 9 000 ja bi rekao
  • Papastrumf
    12.2k
    Izdano nesto preko 5.000 pojedinacnih, ustupljeno nesto manje od 700 mjesta od godisnjaka.
  • mali M
    5k
    Izdano nesto preko 5.000 pojedinacnihPapastrumf

    Jel to znači da je s obzirom na brojku, na tekmu došlo 1.000 godišnjaka? 700 je ustupljeno, znači da se nije opet pojavilo kolko 3.-4.000 godišnjaka?
  • dumitrumitu
    1.3k
    Ja sam kupio pojedinačnu pa nisam došao zbog kiše, tako da nisu samo godišnjaci zakazali.
  • Papastrumf
    12.2k

    Nije doslo i dosta ovih koji su kupili pojedinacne zbog vremena.
  • Big Daddy
    1.1k
    to i mene zanima
  • Big Daddy
    1.1k
    Znaci, da je bilo normalno vrijeme, bilo bi 2-3000 vise ljudi?
  • Marley
    1.6k
    Jucer sam imala "nepostojece mjesto" na tribini :grin: .
    Broj sjedala koje sam dobila uopce nije u tom sektoru. Pa sam sjela na blef, reko ako netko dodje dignut cu se i premjestit, negdje. To jos dok je bilo lijepo vrijeme i zapad se taman fino punio.

    Na kraju nije bio nikakav problem s obzirom da se 90% tribine ionako ispraznio :rofl:

    Ali zanima me, jel to neka greska u sustavu ili sto?
  • mali M
    5k
    Ja sam kupio pojedinačnu pa nisam došao zbog kiše, tako da nisu samo godišnjaci zakazali.dumitrumitu

    Sram te i stid bilo! Eminentni Zonaš pa se tako ponašati! Ne zapravo i mene je jučer frend izvisio, a držao sam mu kartu u ruci.. tako da bilo je svačega... Ali nije mi žao ni sekunde...
  • Big Daddy
    1.1k
    Najljepsa moguca upala pluća :D
  • ZgDLions
    395

    Nije valjda.
    :sad:
    Mi smo kisnuli od prije početka tekme, i na poluvremenu smo pljeskali našem Olmiću i curama tak da ni sekundu nismo otišli.
    Još na kraju dok smo pozdravili igrače i otišli na pivu, preko tri sata smo bili ful mokri.
    Ujutro ko neka mala temperaturica, nije to za nas 50+ brzo se ta plijesan počne loviti.
    :smile:
    Šira familija kod mene doma pred tv-om, a ja sa kumom i ostatkom na poziciji, nisu svi za ovakve uvjete pa ih kužim.
    Valjda svi skupa u subotu na zg, ako je otvore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.