• Orc123
    7.8k
    Igramo protiv Istre koja ce se boriti za opstanak ... Ne treba pretjerivati. Lijepo to izgleda, odrađujemo posao.... to ne mijenja poantu da bi igraci trebali igrati svoje najbolje pozicije. Mi ovu Istru bi pobijedili da RPG igra i krilo ili napadaca.....
  • IceMan
    2k
    Ovo je zasad kao violina…

    Pjaca mi izgleda moćan.
  • blubach
    233
    Suma summarum: Jako sam zadovoljan.

    Napad funkcionira odlično. Vezni red postojan, pogotovo prema naprijed.
    Pjaca i Baturina tehnički top igrači, a i Hoxha me fino iznenadio sa par odličnih poteza.
    U obrani bih izdvojio RPGa i KTCa, pogotovo potonjeg, jednostavno klasa i očekujem da i ovu sezonu predvodi Dinamovu obranu koliko god neki mislili da će bit back up. Mmaee-u treba vremena, naravno da ga ne otpisujem i vjerujem po riječima mnogih da će bit odličan, ali danas je kriminalan, kaj je, je, jebiga.
    Rista par puta nije bio na mjestu, al čak nije bio kritičan.
  • Orc123
    7.8k
    zamisli sad Miereza na ovu ekipu i pravo desno krilo.....strasni bi bili....
  • De Oliveira
    1.1k
    Novi dres brutalan. Prvo poluvrijeme izvrsno. Nedostaje nam samo stadion.
  • don
    5.6k
    Igramo protiv Istre koja ce se boriti za opstanakOrc123

    do prije sat vremena se pisalo da će Istra 5. završiti :rofl:

    daj jebote razveselite se malo
  • hardek
    2.8k
    Nebi imao ništa protiv da kupimo Lawala i ostavimo ga godinu dana u Istri. Najzanimljivije mlado krilo u HNLu. Već je drugu polusezonu prošle godine bio jako dobar, a ove sezone bi mogao imati punu konfirmaciju pa će nas opet izmust za 2+ milje eura.
  • Common Sense
    796
    jel to Miletić iz IDS-a?
  • blubach
    233
    Igramo protiv Istre koja ce se boriti za opstanakOrc123

    Ova Istra će se boriti za 5. mjesto, gotovo sam siguran.
  • eol12
    588
    Nisam bas siguran da će se Istra boriti za opstanak, dapače mislim da je jedina od ekipe iz donjeg doma koja je sigurna, dakle uz lokomotivu vjerojatno borba za peto mjesto.
  • Orc123
    7.8k
    ajmo neku okladu? Zadnja 3 mjesta su njihova ali predviđam predzadnje .... Slabija Istra nego prosle godine a i onda nije bila bajna....
  • Nino Bule
    13.4k
    Da istra ispadne na prvo kolo ovako izgledat je uspjeh, mi formu tempiramo za kraj osmog mjeseca, ako je nekad veca sansa za kiks to je sad
  • cibona
    2.9k
    Pjaca i Baturina su neuništivi!!

    Uvjeren da sam da Baturina nije došao ni približno svom vrhuncu. Predivno ga je gledati.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Trebali su smrada maknuti od tamo i neka kisne na zapadu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.