• Mali Zeus
    12.6k
    Baca na Mikanovica i po izgledu i po karakteru.NitkoBitan

    Radi teške, pokvarene faulove?
  • ksapi
    2.8k
    Napravili smo jedino kaj ne smijemo - isli u jurnjavu sa Svedskom. Nemamo ovako nikakve sanse sa Skandinavcima
  • reziser
    6.8k
    ovo ne sluti na dobro... usli smo im u mlin
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Palicka nesavladiv...
  • Keyser Soze
    10k
    Ovo je sad već sramoćenje.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Dobro je, držimo ih ispod 10.
  • Agramer86
    330
    Ovaj poraz bi nas lagano mogao poslat kući
  • 1986-Pl
    192
    dobit cemo Spanjolsku, opustite se
  • flexXy
    2.3k
    Kao sto sam napisao vec kad je postavljen Sigurdsson, dobra je stvar sto ako i s njim ne uspijemo nis promijenit se moramo pomirit da nismo vrh i da se nesto krivo radi. Samo se nadam da ce to foteljasi shvatit prije nego se ponovi kosarkaski scenarij.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    Nadam se da će ostat na klupi i radit dalje treba se pomiriti sa ovime to je realnost izgleda
  • Mali Zeus
    12.6k
    Bojim se samo da mu ne spiče otkaz nakon kaj ispadnemo, umjesto da ga puste da rade. Jedna lasta ne čini proljeće.
  • Dzoni
    616
    Tek 1.iskljucenje Srne, ja sam sokiran da je tako dugo izdrzao
  • ksapi
    2.8k


    Nismo vrh, on je i sam to rekao, svjesni su toga svi koji nesto ozbiljnije prate rukomet.

    Dagurov problem je, sada sam siguran, da ne shvaca nas mentalitet i nase fizicke mogucnosti. Da shvaca, danas nebi isao trcati sa Svedskom nego bi smirio utakmicu maksimalno. O rotacijama necu ni pricati, na +4 mijenja cijelu postavu, mice Kuzmanovica s gola na 40% obrana, Duvnjaka ne vraca na vrijeme nazad, Sipic i Klarica na krilima na igraca vise.. Puno previse gluposti za jednog, barem sam mislio, znalca.

    Cervar ovo nikad nebi izgubio.
  • Time
    855

    Nije ni isao trcati,3 gol smo dobili iz kontre sto jako dobro.Ubili su nas "našom" igrom
  • Tongo Doumbia
    4k
    Kad pomisliš da smo vratili identitet, da smo opet u vrhu, da možemo po medalje, ugledaš Srnu, Grahovca i Mihića.

    I neću ovaj put popušit mantru o tome kako naši igrači igraju nezahvalne role po klubovima, kako nisu nositelji, jer je to prodavanje magle, budući da na svakoj poziciji imamo barem dva rješenja koja igraju u Ligi prvaka ili Bundesligi.

    Zašto ne izgledamo kao u kvalifikacijama, to je pitanje za Dagura. Ali ako itko treba dobiti kontinuitet, to je on. Odveo nas je na igre, prvenstvo kod nas je za pola godine, neka se pokaže, dosta je i "domaćih" rješenja koja su zadnji angažman imala prije 4 godine. Nije baš da se nije probalo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.