• Brusa
    1.5k
    koja aplikacija ? :sweat:
    Nisam još nikad tako uzimao karte
    Edit: sve skužio, povezao članstvo i sve :grin:
    Daje aplikacija. Hvala @deda
  • Purgeri
    755
    GNK Dinamo Zagreb
    ·
    U novoj sezoni promijenili smo sustav skeniranja ulaznica te više nije potrebno printati ulaznice kupljene online, već je moguće skenirati digitalnu ulaznicu s mobilnog uređaja!
    ➡️ Još jednom apeliramo na sve one koji namjeravaju današnju utakmicu pratiti s tribina da svakako skeniraju i sačuvaju svoje ulaznice kako bi u novom Dinamovom programu vjernosti mogli evidentirati svoj dolazak. S druge strane, sve vlasnike godišnjih ulaznica koji nisu u mogućnosti doći na utakmicu podsjećamo da do 16 sati iskoriste opciju "Ne dolazim na tekmu" i prepuste svoje mjesto nekome drugome.

    odlično, nema više printanja. nije mi samo jasno zašto se moraju čuvat karte, pa valjda se automatski bilježi u sustavu
  • Liks90
    1.9k
    Pao sektor 4
  • Georg Koch
    4.5k
    moze neke brojke opcenito sd i zd?
  • Mali Zeus
    12.5k
    odlično, nema više printanja. nije mi samo jasno zašto se moraju čuvat karte, pa valjda se automatski bilježi u sustavuPurgeri

    Ovaj dio ni meni nije najjasniji.
  • Dinamovapriča
    6
    Koliko je do sad otprilike prodano zajedno s godišnjim?
  • Liks90
    1.9k
    oko 7500 ako ne i vise
  • Brusa
    1.5k
    lijepa brojka :smile: jako krećemo u novu sezonu :smile:
    Možda i otvaranje ZG :eyes:
  • Salva
    2.5k
    ZG se za Istru sigurno neće otvarati zbog radova
  • Liks90
    1.9k
    neće se otvarat gornje etaže
  • rioda
    4.8k
    Koliko još sjevera?
  • Crni86
    3.5k
    Meni se sad sve plavi osim 3 sektora na zapadu, mislim da ce tek sad vecina ekipe prepustat karte.
  • Liks90
    1.9k
    Po mojoj računici koju sam naučio od @deda za sektore 5 i 6 je ostalo cca 1250ulaznica za sjever , ali to je teško reci sad s obzirom na konstantno ustupljivanje ulaznica za ostale sektore, za zapad ostalo cca 1565 ulaznica
  • ksapi
    2.8k
    Jako je tesko sada ovako izracunati koliko je prodano karata godisnje+slobodna prodaja zbog prepustanja ulaznica. Bilo bi moguce jedino da se zna koliko je karata prepusteno.
    Sanjin ima tocne brojke pa kad on napise - to je najrelevantnije sada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.