• Derby
    267
    Moze stajati hrpa razloga.
    Uopce ne znam zasto bi odlazak na gostovanja za koje ulaznice distribuira upravo Dinamo , bile iskljucene iz programa vijernosti?
    Neron53

    Pretpostavljam da i na gostovanja ne ides na tribinu sa bbb pa kako mislis da bi klub trebao voditi evidenciju i bodovati odlaske na domace tribine na gostovanjima?

    Btw proslu sezonu nisam ni jednu gostujucu tekmu, na koju sam isao, bio na tribini za goste . meni ima smisla da se boduju i gostovanja ali u tom slucaju bih ja opet bio zakinut.

    Nema savrsenog nacina bodovanja. Kao sto nije savrseno posteno ni dati sve karte za zadnju Rijeku Udruzi pa opet nije velik broj ljudi koji bi se mogli osjecati zakinuto.
  • Derby
    267
    Moze stajati hrpa razloga.
    Uopce ne znam zasto bi odlazak na gostovanja za koje ulaznice distribuira upravo Dinamo , bile iskljucene iz programa vijernosti?
    Neron53

    Pretpostavljam da i na gostovanja ne ides na tribinu sa bbb pa kako mislis da bi klub trebao voditi evidenciju i bodovati odlaske na domace tribine na gostovanjima?

    Btw proslu sezonu nisam ni jednu gostujucu tekmu, na koju sam isao, bio na tribini za goste . meni ima smisla da se boduju i gostovanja ali u tom slucaju bih ja opet bio zakinut.

    Nema savrsenog nacina bodovanja. Kao sto nije savrseno posteno ni dati sve karte za zadnju Rijeku Udruzi pa opet nije velik broj ljudi koji bi se mogli osjecati zakinuto.
  • Boycie
    1.1k
    Kad bi se vratili par godina unazad u vrijeme crnih lista, imalo bi smisla :)
  • blue heart 72
    1.7k
    pretpostavljam da ne znaš tko je Neron 53. Ako je onaj za kojeg mislim da je (a ne vjerujem da se varam), na to se mogu samo nasmijati
  • MateG
    7
    u nekoj od tema sam pročitao da ne ulaze ali nemoj me držat za riječ
  • xavier
    12k
    u nekoj od tema sam pročitao da ne ulaze ali nemoj me držat za riječMateG

    Pa pročitao si u ovoj temi, između ostalog na početku ove stranice. No svakako je sve objašnjeno u priopćenju kluba. Znači gledaju se domaće službene utakmice.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Loyalty program vrijedi i za članove koji nemaju godišnje?
  • mali M
    5k
    naravno. Za sve članove, godišnje nemaju veze s time
  • skener
    873
    trenutno 35401 clan
  • Liks90
    1.9k
    35428 članova
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Ima netko da mu ne funkcionira prepustanje ulaznice? Pise da nije odabran dogadaj za prepustanje. A nema nigdje nista ponudjeno
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Nisam probao, niti ne bum danas, haha... Jesi otišao na onaj izbornik i stisnuo opciju Ne dolazim na tekmu?
  • Sljeme
    2.4k
    Jel netko zna kak se dodaje taj loyalty program u aplikaciji? Na poleđini revije piše o tom programu i objavljena je slika sučelja u aplikaciji. Meni u aplikaciji nudi samo da dodam godišnju, člansku ne, niti mi piše igdje "aktiviraj loyalty program".
  • Papastrumf
    12.2k

    Receno je na presici da zbog tehnickih problema nije jos spreman. Bit ce do sljedece domace utakmice sa Sibenikom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.