• mali M
    5.1k
    Možda ljudi prepustili 300 ulaznica... ko će ga znat

    nego, ja se nadam rasprodanim donji tribinama, ali ne polažem sve nade, mogu ljudi tvrdit što žele o spajanju vikenda i šta ti ja znam, al GO su u punom jeku i to će sigurno utjecati na odaziv više od vremenskih prognoza. Ja se svejedno jedva čekam...Napucao sam raspored do ibera.. sutra na posao, poslje posla jurnjava doma pa na trening do 20h, pa jurnjava doma pod tuš i na tekmu.. sad kad razmišljam.. možda mi se bolje tušnut na treningu pa drito na tekmu... da.. bit će tako...
  • Liks90
    1.9k
    Ostalo cca 1420 ulaznica za sjever po mojoj računici…sto se tiče dosadašnjeg računanja po sektorima i redovima :)
  • dmil
    299
    ispricavam se ako vec negdje odgovoreno, ali natukao se fini broj stranica, jel se jos uvijek moraju printati ulaznice?

    vidim da pise na ulaznici da se isprintaju laserksim printerom, ali nada postoji da su se rijesili tehnicki problemi s ulazom
  • Filip 91
    716
    Može i bez printanja. Ručni skeneri delaju preko mobitela.
  • Sunja86
    1.2k
    Klub objavio da je prodano nešto preko 3000 pojedinačnih ulaznica.
  • NitkoBitan
    17k
    Bila bi zanimljiva informacija koliki je broj godisnjaka ustupio svoje mjesto. Ne treba ic nuzno preko sluzbenih kanala, vec nama tu na forumu za "zabavu" i analizu.
  • DrawTube
    4.7k
    Nadam se da će se to napominjat svaku tekmu na razglasu pa da i najstarija ekipa sa Zapada sazna za to
  • tigric
    282
    Možemo očekivati nekih 6-7 tisuća?
  • Dubbbrava
    446
    Od 4500 godišnjih max 3 će bit na stadionu + ove 3 prodane i još sutra će se prodat barem 1000 tako da je 7 realno za očekivat
  • NORTE
    11.4k
    Moj novi izracun cca 1100 ulaznica ostalo za sjever,Liks90
    Moji brojači i dalje pokazuju da je ostalo za sektore 5 i 6 zajedno 1330 ulaznica ccaLiks90
    Ostalo cca 1420 ulaznica za sjever po mojoj računiciLiks90

    Šta je ovo jbt, kome da ja sad vjerujem... :rofl:
    ZonaLiks daj se zbroji.

    Voljeli bi i mi smrtnici znat i sad i sutra tijekom dana koliko još ima za sjever...
  • Liks90
    1.9k
    Nečiji brojači su zakazali :rofl: javit cu kasnije brojke kako inače računam :grin:
  • ShanKu
    734
    Ostalo prosječno.. 1283,33 ulaznica za sjever :sweat:
  • Brusa
    1.5k
    Jel se besplatne ulaznice za članove (1 odrasli i 2 djece) mogu uzeti na tiket pointu?
    Jer ako sam dobro skužio tu po upisima, ako ću uzimati online teško da ću i za sebe i za klince dobiti mjesta po redu (zajedno jel)
  • deda
    32.6k
    Vidi online da li ti aplikacija nudi zajedno. Ako ideš na sjever tamo ti to i nije bitno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.