• Marley
    1.6k
    Bome teskom mukom Ajax dobio. Jopa dobar :ok:
  • Infinity
    16.3k
    Nisam pogledao sinoc utakmicu, sad gledam sazetak i Rijeka mi se ne cini kao da je puno bolja od ovih. Ipak, imali su bolje sanse, Hodza i Ivanovic su fulali zicere. Oni imaju tu srecu da ce nastaviti igrati Europu cak i ako ispadnu, ali ne znam kakva im je europska sudbina ako ne mogu proci predstavnika Rumunjske, da ne kazem drugoligasa.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ma proći će Rijeka, ali će imati velikih problema protiv Elfsborga. Ne zato što je Elfsborg neki bauk nego jednostavno zato što su ljudi u natjecateljskoj formi i u sred prvenstva. Da je Rijeka u sred prvenstva, a Elfsborg na početku vjerujem da bi ih Rijeka prošla bez problema.
    Ne volim taj manjak ambicije kod naših klubova jer Rijeka sa prolaskom Elfsborga ima zagarantiranih 5 milijuna eura i realno bi im se isplatilo uložiti neki novac u momčad jer im ne fali puno da budu i ovako, iako u sred priprema favoriti protiv Elfsborga.

    Što se tiče Osijeka i tovara očekujem prolaze, ali će već u sljedećem kolu biti dosta teže.

    Sve u svemu mislim da ćemo imati tri kluba u playoffu miki maus lige i da bar jedan ulazi u grupnu fazu.
  • Infinity
    16.3k
    Rijeka nema golgetera. Ivanovic nije taj, nije ni Obregon, a ni Pasalic. Dvije prilike koje rjesavaju utakmicu su sinoc imali. Prvo se Hodza sam spetljao na par metara od praznog gola, a onda kasnije Ivanovic fula ono sto bi Mierez sam izborio i zavrsio. Rijeka bi sinoc s Mierezom u spicu dobila, mozda 1-0, ali bi dobila. Prilika su imali, kreacija ocito nije toliko manjkala, mada ne znam, jer nisam gledao utakmicu, ali je po meni najvise falila zavrsnica. To su bile dvije prilike za koje se mi nadamo da cemo imati protiv nekog Chelsea i znamo da nemamo sanse ako ih netko ne pospremi. Oni moraju rijesiti taj problem. Cudi me da nisu pokusali s Drmicem recimo. Ima bolju zavrsnicu od svih njihovih ofanzivaca.
  • marcio amoroso
    36.4k

    O tom pričam. Rijeku Elfsborg dijeli od rješavanja pola proračuna i ne riskiraju sa pojačanjima. Dinamo playoff dijeli od rješavanja 70 posto proračuna i ne dovodimo desno krilo iako je i pticama na grani jasno da nam treba. Nitko ne govori da treba ući u neke financijske eskapade i dovesti opstanak kluba u opasnost, ali malo više ambicije i hrabrosti ne bi škodilo.
  • Droljo
    8k

    Ja sam gledao rijeku i jako su sterilni. Prvo poluvrijeme nisu apsolutno ništa napravili. U drugom sa izmjenama su složili tu šansu i pol sa time da su i rumunji mogli zabiti u prvom..
  • Facke
    3.6k


    Zbog toga Sopic i oce dodatne jos jednuga napadaca.
    Ivanovic jednostavne ima losu realizaciju. Iak je sve ukupne 12 golova das proslu sezonu fula zicera jednoga za drugim. One scera je moral zabiti. Bil je sam samcat i same da ju je puknul po podu v desni cosek bil bi gol. Al bs on je isel na neku "lepotu" i fula okvir gola...
  • Hnlovac
    1k
    Bome došlo gro Rumunja na Ruju, više ih je nego Armade a bome su i glasniji
  • Slush
    621
    Odlican je Pasalic. Da ga bar kupimo za 10m eura.
  • Keyser Soze
    10k
    Pašalić u stilu Hoxhe, ista situacija
  • Paggini
    19.6k
    Ovakvo dodavanje Rujevica nije vidjela od Ogiwarinog Hoxhi! DAJTE MIŠKU SVE ŠTA TRAŽI!!!
  • Slush
    621
    Sta je je, Pasalic je sad ovo vrh napravio. Presjekao loptu asistencija, ali mene muci da ovo sta je fulao protiv jacih ekipa imas jednu takvu priliku na utakmici i to se mora zabiti. Kraj price.
  • Peškaman
    4.2k
    Puštaju Rumunji na sve strane,mislim da bi ovdje Rijeka mogla 3-4 komada dat'.
  • Dzoni
    616
    Nemjerljivo bolje nego prva utakmica. Za sad ako prodju idu na elfsborg
  • Marley
    1.6k
    Sutalo zabio za 1:0 protiv Vojvodine
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.