• Nolifer
    8k
    Dobar broj je izabrao i nadam se da će ga ozljede zaobići te da će pokazati što zna na terenu. Sretno!
  • Paggini
    19.6k
    Sjećam se kad sam ga prvi put zapazio, brijem da je to bilo protiv Belupa prije par godina, kad je imao gol i asistenciju i vidjelo se da je itekako poseban igrač.

    Nadam se da će pokazati sav raskoš svog talenta, a ne zaboravimo - i Baggio je imao čak i teže unakažena koljena prije svoje 20e godine, pa je izrastao u jednog od najvećih, a nadam se da će i Kača imati istu priču.
  • Zagi
    7.6k
    Visoka energija, izražena motoričnost i izrazito bitno kaj je Pivarić rekao o njemu, mali jednostavano nema straha.
    Nek mu je zdravlja, ostalo će doći. Sretno Lukas!
  • Dino
    2.6k
    Sjećam se kad sam ga prvi put zapazio, brijem da je to bilo protiv Belupa prije par godina, kad je imao gol i asistenciju i vidjelo se da je itekako poseban igrač.Paggini

    Ja sam ga prvi put zapazio kad sam igrao protiv njega :smile: Nije ga bilo ni malo lako cuvat i prije desetak godina nas je sve vozio po terenu ko da smo na klizalistu. Vidno je bio dominantan pa eto cak i protiv Dinama.

    Zelim ti puno srece i zdravlja Lukas pa da svima pokazes kakva si klasa.
  • rioda
    4.8k
    Da se razumijemo Lukasa jako cijenim, iako sam znao za prošlogodišnji deal gdje su on i Šimić išli podvaliti Dinamu i potpisat profi ugovor, a on strganih kriznih dolaziMiro Vugrinec

    Kako su to planirali podvaliti ako znamo da je morao obaviti liječnički pregled? Koji je recimo tih dana 'pao' Titraoui... I nije li Željezna Lady zaključila taj dogovor?
  • Mr Blue
    4k
    Koji broj nosi Kačavenda?
  • Crusades1986
    11.9k
    Neiskusno :smile:
  • Mr Blue
    4k
    Na k***u te nosam! :lol:
  • Eduardo
    19.9k
    naivno je nasjeo na stari štos, ali ni sam se ne bih nadao ovome od tebe :sweat:
  • Ivan0302
    464
    Ja sam samo želio pomoći :tuzno:
    A nisam ni skužio da pored imena stoji #8.
  • Mr Blue
    4k
    Trenutak inspiracije. Samo da se ne ljuti. Ali dobro si se upecao :grin:

    Sad možete nastaviti s ozbiljnom pričom.

    Lukasu želim sve najbolje, da ga zaobiđu ozljede i da nam donese hrpu bodova.
  • Eduardo
    19.9k
    Locosi se oprostili od Kačavende.
  • Georg Koch
    4.5k
    Kacavendu bas nece gol.
    3 dobre prilike danas, ali nikako da udje.
    Veseli konstantna pozrtvornost, te kao sto je netko rekao, ima ocito nos za naci se u prilici...nesto kao Mario Pasalic.
    Zdrav Kacavenda ce nam itekako biti od koristi :up:
  • hardek
    2.8k
    Ja obožavam ovog dečka, jedan od najdražih igrača mi je a konkurencija je velika. Odlično se snalazi u međuprostoru a uz to je i španer. Sa njim i Stojkovićem nema straha nakon odlaska Batija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.