• Bosskovitz
    11.7k
    Drugi model je da je igrac Lokse i igra za njih ali imamo prabo prvokupa za razumnu cifru ako eksplodiraDinaminjo

    Nije Šikić pao s kruške da bi pristao na to.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Mislim da ga je najbolje kupit jer i nakon teške ozljede pokazuje puno toga na ovim pripremama i po meni je jedno od najistaknutijih imena na pripremama. Cijena sigurno nije 3 milijuna pa bi bilo najbolje kupit ga i poslat na posudbu jer nakon ovakve ozljede je sad bitno da uhvati kontinuitet, a onda vjerujem da će baš bit zvijer od igrača.
  • miro
    4.4k
    Ja bih ga otkupio bez obzira na sve. Malo koji igrač u našem kadru ima tu energiju, možda Rog i RPG.
    3 milje je puno, ali zna i Šikić da ne može toliko za njega dobit. Ako smo za Bočkaja dali 2,7 možemo za Kaču ponudit 1,5 do 2 pa makar se zajebali
  • IstinaZaDinamo
    2k

    Dakle moguca opet posudba samo po puno boljim uvjetima za nas nadam se.
  • The Undertaker
    5.1k
    Pa valjda su svi if-else uvjeti za Kačavendu uglavljeni kod dogovaranja posudbe. Nismo valjda takvi lajbeki.
  • Crusades1986
    11.9k
    Kaže Germanijak da je Kačavenda pristao na iste uvjete koji su se nudili Šotičeku.
  • Yovitssa
    624
    Kapa dolje dečku! Nadam se da ga čeka sjajna karijera!
  • miro
    4.4k
    I kak će on sad u svlačionicu? Pa svi će ga zajebavat...
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Da se razumijemo Lukasa jako cijenim, iako sam znao za prošlogodišnji deal gdje su on i Šimić išli podvaliti Dinamu i potpisat profi ugovor, a on strganih kriznih dolazi. Ali Ajde to je život, odbijao je dečko puno jače ponude izvana htio u Dinamo, ozljedio se pa opet obnovio ozljedu i ajde razumljivo da je pokusao sakriti to da ne ostane u Loksi. Ali sad ovi hejt komentari kao Kacavenda potpisao za placu kao Soticeku sto smo nudili, stvarno mi nisu jasni. Iako nas je sve naživcirao Soticek, dečko je dobio bolje financijske uvjete vani i otišao je tamo, koliko znam za 25 neto fiksno, a rast će mu plaća svake godine. S druge strane je Kacavenda koji u Loksi može imat max 3 k eura, ovdje dobiva 10, imao je dvije ozljede prednjih kriznih i ne može imat niti blizu jak klub kao Dinamo, ni financijski ni imenom. Tako da nikako nisu usporedive situacije i sasvim su nepotrebni komentari Kacavenda pristao, Soticek nije jer su u totalno drukčijoj situaciji, jedan je izabrao 25 umjesto 10, a drugi 10 umjesto 3. Obadvojica puno veće ugovore.
    P.s Lukasu želim prije svega puno zdravlja, onda će doći i utakmice i golovi gdje će pokazat da je igrač za Dinamo
  • Crusades1986
    11.9k
    a rast će mu plaća svake godineMiro Vugrinec

    A u Dinamu mu ne bi rasla plaća?
  • serbus
    4.1k


    Već su te demantirali iz kluba da nije riječ o 10 za Sotičeka i zašto onda truješ i dalje tu glupost .

    I da je 10 za nekog tko se kune u dinamo i domaći dečko ima 15g za zaraditi tih 25 a probiti se do njih iz najdraže kluba bi mu trebalo biti ispunjene sna ovak neka strune u Belgiji i vrati se u Rijeku spašavati karijeru. Veliki dinamovac.


    A Kači dao Bog zdravlja i vodi nas do novih pobjeda.
    Sretno !
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    A u Dinamu mu ne bi rasla plaća?Crusades1986

    U Dinamu raste s 10 , u Baselu s 25. Ako ne vidite razliku između igrača koji ima 3 k ugovor u Loksi i 2 god nije igro radi 2 puknuća kriznih i igrača koji je dao 10 golova u sezoni, godinu mladi i ima 2.5 puta jaci ugovor za drugu ponudu onda nemamo o čemu razgovarati
  • Jurki
    11.6k
    Iskreno ne znam kaj bi mislil o ovom transferu.
    Nadam se da su ozljede iza Kače.. sad mu predstoji zestoka bitka za minutazu.
    Ne vidim ga nikak na krilu kaj je igral u nekim pripremnim utakmicama.
    Veliki je rizik uzimati igraca s dvostrukim puknucem ligamenata.. trebalo bu vremena da vlovi formu.
    Sretno.
  • austrijanac
    4k
    Tako da nikako nisu usporedive situacije i sasvim su nepotrebni komentari Kacavenda pristao, Soticek nije jer su u totalno drukčijoj situaciji, jedan je izabrao 25 umjesto 10, a drugi 10 umjesto 3Miro Vugrinec

    Iako se slažem s većinom, osim s ovim djelom.
    Jer Kača je birao između 3k i 10k.
    Šotiček je birao izmedu 3k, 10k i 25k.

    Jedan i drugi su jednako izabrali, što je bolje po njima. A i sam kažeš da je Kačavenda odbijao puno jače ugovore, a sad ga izjednačuješ sa Šotičekom koji je prihvatio puno jače ugovore. Kača je po tome odma u boljoj poziciji naspram Šotičeka jer je čovjek stvarno htio Dinamo.

    Nema mi smisla, no slažem se s ovim djelom gdje je Šimić probao zamaskirat.
  • Mihaljević
    9.8k
    Sretno Lukas, velik broj nosiš, opravdaj ga već sutra.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.