• ksapi
    2.8k
    Oooooo Dooonnaaa Dooonnaaa… kako se lijepo probuditi nakon ovakvih pobjeda :starstruck:

    Jako zalim ljude koji ne prate sport, neopisivo je koliko pobjede ispunjavaju covjeka. Sretan sam kao da sam ja u polufinalu.

    Dobro ajde, osim ako navijas za Arsenal ili hajduk :lol:
  • Mali Zeus
    12.6k
    Bravo Donna, već sam se prepao da će izgubiti nakon 3, 4 meč lopte i još 0-4 u tie brakeu.

    Al izdržala je. Ukrajinka izvukla neke čudo poene al bome i Donna iz bunara, iz podruma. Ona dijagonala mislim na Ukrajinkinu meč loptu u tie brakeu koja je pala točno na kut, bolesno nešto. Milimetri da izgubi meč i onda to izvuče.

    Mala Ukrajinka čisto dobra, al to je za drugu temu. :D

    Isto tak, jebo me pas ak Kolinda nije bila na ekranu više nego Donna. Jebeni režiser.
  • NKDZ86
    1.4k
    hahaha, kakvi komentari, a kolinda je dežurni navijač :lol:
    stvarno odličan meč, ukrajinka iritantna, svaka čast Donna, danas samo jako, uz tebe smo!!
  • ksapi
    2.8k
    Kolinda je bila toliko puta u kadru jer je stajala u Donninom kutku s ostalim našima. Jako sumnjam da je režiser to namjerno radio samo zbog nje :rofl:

    Švedska sutra bez Gotfridssona zbog plavog kartona, a upitan im je i Claar - to su im dva najbolja igrača u napadu. Idemo po taj drugi krug, potencijalno s jako dobre pozicijev :strong:
  • Mr Anderson
    7.9k
    S tim da su još prije ostali bez dva bitna igrača, negdje sam pročitao, ne znam imena.
  • ksapi
    2.8k


    Da, ozlijedio im se pivot Darj gdje imaju Bergendahla koji je sličan, ali ne može 60min oba smjera (zamjena je sada Moller koji nije toliko dobar).
    A općenito im na ovom turniru nema LV Johanssona koji je top šuter i koji je često izvlačio napad kada nije išlo.
  • Sibirski plavac
    1.7k
    Mene najviše strah Palicke. Iako je već u veteranskim godinama, čovjek ako uđe u seriju obrana ne bu dobro za nas. Sjećam se da je na euru 2022. bio jedan od ključnih igrača Švedske na putu do zlata (ona obrana Fabregasu u polufinalu je čudo). Svakako je dobro za nas da im nema Gottfridsona i Claara, ali ako Palicku razbranimo kao Wolffa jučer u prvom poluvremenu, bit će svega...
  • Eduardo
    20k
    Sinoćnji meč je bio toliko dobar da je prava šteta što je jedna morala ispasti. Taj treći set je bio valjda nešto najbolje što pruža ženski tenis. Bio je to Donnin meč života. Moram biti iskren i priznati da nisam vjerovao da će se vratiti u meč nakon što je gubila servise za meč. Danas igra peti dan za redom i nadam se da joj je ostalo dovoljno snage da to izvuče u svoju korist.

    Ukrajinka mi je skroz simpa. Čak mi je i malo žao što je nećemo više gledati na OI.
  • Noel
    5.9k
    Recimo bronca na OI u rukometu bi bila ravna zlatu u Portugalu 2003. Tolko smo u padu i čekamo konačno tu medalju. Sutra je idealna prilika za korak prema njoj.
  • ksapi
    2.8k


    Je, slazem se da je Palicka jako zajeban, a i Thulin je dobar. Ali mislim i dalje da mi ne mozemo toliko lose napadacki kolko njih ocekujem nisko.
    S obranom kao protiv Njemacke sam uvjeren u pobjedu.
  • Eduardo
    20k
    imamo i mi na golu svoje konje za trku. Kuzma je dobar, još samo da dobijemo Mandića.
  • ksapi
    2.8k


    Imamo, da. Samo je problem sto su njih dvojica i dalje klinci, koliko god da su dobri. U tim godinama je veca vjerojatnost za oscilacije, veca je i sama amplituda oscilacija.. bas to i muci Mandica trenutno.
  • Maki85
    50
    Alžirac upravo nokautirao Talijanku!
    Doslovno prvi udarac u glavu i žena odustala, po kasnijim reakcijama izgleda da joj je nos puknuo. Pametna odluka.
  • Eduardo
    20k
    slažem se, ali ako stisnemo obranu od samog početka i olakšano im posao u stanju su uništiti protivnika, a ne sumnjam da u ovom trenutku Kuzma to može napraviti dok Manda malo manje.
  • ksapi
    2.8k


    Ma da, nema spora da je obrana kljuc svega. Samo se nadam da onakve takticke egzibicije, kao s Japanom i Slovenijom, vise necemo vidjeti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.