• Papastrumf
    12.2k
    Ako sam dobro pohvatao godišnjih je ukupno prodano cca 4100.bongo

    Vise. Oko 4.500 godisnjih.
  • Neron53
    591
    Da li postoji sansa da se objavi nakon tekme koliko je mjesta od godisnjaka ostalo neiskoristeno/neprepusteno?
  • DrawTube
    4.7k
    Ovo je sa brojem ustupljenih godišnjih ili početnom brojkom od 4500?
  • ShanKu
    734
    Vidli budemo sutra kako idu karte kad krene fizička prodaja, ja vjerujem da ima puno ljudi koji više vole tako kupovat, kao neka nogometna romantika :sweat:
    ...a i 70 centi manje ih dođe karta
  • Big Daddy
    1.1k
    ma ne samo to, nego masa njih s blokiranim kontima
  • Bosskovitz
    11.7k
    Zanimljivo je vidjet kako se sektori na zapadu ne "plave" za razliku od onih na sjeveru. Kaj godisnjaci na zapadu nemaju internet, boje se da netko drugo sjedne na njihovo mjesto ili se mozda te karte za sredisnje sektore prodaju iste sekunde?NitkoBitan

    Nije mi ni najmanja namjera braniti ih, ali činjenica je da je prosječna starost godišnjaka na TZD osjetno veća od prosječne starosti godišnjaka na TSD, a informatička pismenost je obrnuto proporcionalna tome. Trebat će tome dosta proaktivno pristupiti ako statistika pokaže da ne koriste tu opciju, ali niti ne dolaze na utakmice, mada ti stariji navijači uglavnom jesu redoviti i najveća prijetnja njihovom dolasku je uglavnom vremenska prognoza.
  • Liks90
    1.9k
    1645 je ostalo za sjever trenutno cca sveukupno, otvoreni su sektori za ustupljene karte pa je i to u tome broju, za zapad prodano cca 787 bez godišnjih…
  • Nino Bule
    13.4k
    Trebat će tome dosta proaktivno pristupiti ako statistika pokaže da ne koriste tu opciju,Bosskovitz

    Uvest im telefonsku liniju haha
  • Neki tip
    21.3k
    Uvest im telefonsku liniju hahaNino Bule

    Plavi telefon :chin: :grin:
  • BluePhone67
    3.9k
    Jel me netko tražio
  • Neki tip
    21.3k


    Starčad sa zapada, siguran sam da ćeš biti strpljiv, uviđavan i ljubazan prema njima :grin:
  • reziser
    6.8k
    Starčad sa zapada,Neki tip

    hmmm....

    Mislim da prodaja ne ide najbolje jer je ipak top sezona za godisnje odmore....a i mi kao mi..ceka se fizicka prodaja ulaznica..iako mi to nikad nece biti jasno :cool:
  • Neki tip
    21.3k


    Dobro, dobro, i gospoda!

    (P.S. vidjeh te na Vardaru, sve mlađi!)
  • reziser
    6.8k

    e tak je bolje :)
    Kaj se nisi javio...na vardaru su bili i frendovi i zene ii mala djeca sva u dinamovom...ucimo ih od malena...

    zao mi ko pesu kaj nemrem na istru (ulaznica je prepustena u prodaju), al jbg...godisnji je..nisam blizu zg...
  • jedan u nizu
    8.2k
    Prosle godine prvo kolo su bili tovari pa to ne racunam. Prva sljedeca domaca tekma je bila Gorica, 5.8 i doslo je samo 3005 ljudi.

    Ove godine ce biti 2 do 3 puta vise.
    Istina, prvo je kolo pa ce po defaultu biti vise jer su se ljudi zazelili, ali dobar je to znak kakva nas sezona očekuje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.