• Neron53
    589
    Jeeeeeeeeeeeee.
    Svaka cast :)
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ovi slovenci baš nered napravili u našoj skupini. Ne izgubit od svedjana i dalje smo.
  • čovjekjogurt
    617
    Kako su pokrali Brazilca u finalu džuda da bi Francuz uzeo zlato. Degutantno.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Ja nisam neki stručnjak za judo, ali je ovo baš jadno.
  • skener
    873
    Jbt, sad kad je novinar poceo nabrajati kaj je sve matic osvojila... cudooooo
    A realno nitko ni ne zna za nju
  • Mr Anderson
    7.9k

    A dobro, nije baš da nitko ne zna za nju.
  • Nino Bule
    13.4k
    Kad donna igra ?
  • mniokl
    279
    Od 20;55.Mislim da ce ici po rasporedu.
  • 1986-Pl
    192
    Nakon sto Alcaraz i Nadal zavrse svoj mec
  • bbb medimurje
    3.2k
    Kaj vele na hrtu? Budu prenosili vekic?
  • db-izbjeglica
    15.3k
    danas mi je mutava mirna zidarić tako digla živac kad je u dnevniku upala sa izjavom: "medalja opet ide u split, kako to obično i biva"

    pošto sam budala kakva jesam, vrag mi nije dao mira i išao sam na brzinu popisati sve hrvatske osvajače medalja i od kud su osvajači, sve zajedno, nema veze momčadski/pojedinačni sport, nisam vrednovao zlato/srebro/bronca, ali i to ću napraviti kad uhvatim vremena.

    rezultat je takav da se slobodno može reći: prestanite srat o "najsportskijem gradu na svitu" jer nema veze sa istinom, u nijednoj od 2 moguće kategorije!

    prva kategorija, ukupni broj medalja sa olimpijskih igara - Zagreb 41 medalja

    slika.png

    druga kategorija, omjer broj stanovnika/broj medalja - Dubrovnik i to poprilično uvjerljivo!

    slika.png

    Mirna odjebi! :halo:
  • mlinchica
    1.8k
    Ne znam jeli tko gledao plivanje - ova utrka finala na 200 butterfly.. kaj je napravio mali Francuz Marchand, strašno. Na 150 m je kasnio 70ak stotinki za mađarom i onda na okretu napravi nevjerojatan zaron i pojede par metara, izroni skoro poravnat s ovim i preleti doslovno zadnjih 20 m, ostavi ga 50ak stotinki iza. :scream:

    Naravno zlato, 2. već, a danas ima još jedno finale.
    Inače, još jedan kojeg trenira Bob Bowman, bivši trener Phelpsa.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Izašla je Donna na teren. Ima prijenos.
  • NitkoBitan
    17k
    Dobra mi je nesto ova Ukrajinka. Budem ja ispratio zenski tenis i ako nasa ispadne :sweat:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Dobra mi je nesto ova Ukrajinka. Budem ja ispratio zenski tenis i ako nasa ispadneNitkoBitan

    Pored Donne, ne bi je ni pogledao.
    Donna je :love:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.