• BBBaranja
    2.5k
    Pitanje,znam da se za djecu prošle godine kupovale karte..bilo je nekih priča da bi ove godine moglo biti free za djecu do 7 god..ne vidim nigdje nikakvu informaciju,znaci kupujem karte normalno i klincima?
  • NitkoBitan
    17k
    Klinci do 12 godina (ako se ne varam koji su clanovi) imaju besplatan ulaz samo se karte i za njih moraju podic. Mislim da to ne vrijedi za europske i derbije.
  • Liks90
    1.9k
    Sjever ostalo cca 1830 ulaznica, točnije preko 3100 ulaznica s godišnjima je prodano, zapad prodano 467 bez godišnjih; to znaci da je danas prodano preko 1000 ulaznica ukupno
  • BBBaranja
    2.5k

    Ma nisu moji klinci,pitam za bratića..
    A oni sigurno nisu članovi,imaju 6 i 11 fod dečki..
  • NitkoBitan
    17k
    A oni sigurno nisu članovi,imaju 6 i 11 fod dečki..BBBaranja

    Nagovori bratica da ih uclani :smile:

    "Članovi kluba do 12 godina imaju pravo na besplatnu ulaznicu koju podižu online putem na servisu tickets.gnkdinamo.hr unosom broja aktivne članske iskaznice."
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ma nisu moji klinci,pitam za bratića..
    A oni sigurno nisu članovi,imaju 6 i 11 fod dečki..
    BBBaranja

    Clanstvo je 10 eura, i dobijes besplatne karte.
    S obzirom da je jedna karta za zapad dolje 20 eura, ove prve ce im biti u pola cijene, a svaka sljedeca besplatna.
  • BBBaranja
    2.5k
    Predložit ću mu to naravno iako nije ni on lud za nogometom baš,al kaže klinci navalili pa će ih vodit.
  • Liks90
    1.9k
    22.45

    Sjever ostalo cca 1790 ulaznica
  • ZgDLions
    395
    Znači nema šanse za zg.
    Ok, ako se moglo protiv Vardara i Šahtara biti dole, onda se valjda i protiv Istre može iako nisam oduševljen.
    Mislim samo dvije tribine su dostupne i te dvije su napola, znam, znam, ne ispati se zbog love, all to ne umanjuje moju tugu.
    Daklem od četvrtka na kartokućicama se može trgovati.
  • Liks90
    1.9k
    23.30

    Cca 1780 ostalo za sjever
  • Liks90
    1.9k
    Jutro svima

    10.05

    Za sjever ostalo cca 1765 ulaznica, sto znaci da je prodano oko 3185 ulaznica skupa sa godišnjima i ustupljenim, dok je za zapad prodano 551 ulaznica
  • Liks90
    1.9k
    13.15

    Sjever ostalo cca 1725 ulaznica
  • Joza
    455
    Unaprijed isprike ako se vec pisalo o tom (na moru sam pa ne mogu sve pratiti), ali zanima me do kad se moze ustupiti mjesto za tekmu u petak i gdje se to moze napraviti? Hvala
  • NKDZ86
    1.4k
    https://tickets.gnkdinamo.hr/ na ovoj stranici, možeš već sad
  • Liks90
    1.9k
    Izracun u 16.20h

    Još cca 1675 ulaznica ostalo za sjever
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.