• jedan u nizu
    8.2k
    A kako će nečlanovima dodjeljivati loyality bodove? Pa daj razmišljajte malo. Doći će moj šogor na TP koji ne dolazi skoro nikad na tekme, reć "jednu za zapad dole", kako će se njemu brojati bodovi ako nije član?mali M

    Kako i inace dajes ime i prezime za kartu, vjerovatno ces biti u sustavu. Pri prvoj kupnji vjerovatno das mail ili nesto da se nesi da imas 10 osoba sa imenom Ivan Horvat.
    Ako si do sada kupovao online tamo moras imati svoj profil otvoren. Kada odes na svoje ulaznice bit ce ti prikazane sve ulaznice prijasnjih godina.

    Tako da mislim da ce se ta 2 'profila' povezati sa recimo istom mail adresom ili necime. Ili ces ako zelis skupljati loyalty bodove morati prikazati aplikaciju, skenirati bar kod sa te app ili nesto.
    To mi djeluje kao najjednostavnije rijesenje. Jos ako ces preko aplikacije prepustati mjesto i slicne stvari.

    Ako mozes imati Lidl, Kaufland, K-plus i kakve sve aplikacije na mobu, onda nikome nebi trebao biti problem skenirati app kod kupnje karata.
  • barbax
    184


    Kad pogledaš malo bolje, fascinantna je činjenica da u Dinamovom Fan Shopu nema u ponudi kabanica s obzirom da se zna na kakvom stadionu Dinamo igra. :chin:
  • Eduardo
    19.9k
    Silvio Marić u podcastu kod Kelave.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ne znam koje je finalno rješenje, saznat ćemo ga svi vrlo brzo, ali najiskrenije sumnjam da će uključivati mogućnost da loyalty bodove skupljaju oni koji nisu članovi kluba. To mi nema nikakvog smisla.
  • mali M
    5k
    tako je u potpunosti se slažem. Pa smisao je da privučemo članove i da oni svojim članstvom imaju benefite koji nisu isti kao i nečlanovima.
  • jedan u nizu
    8.2k


    Istina, da .
    Ma ja sam si malo zabrijao i nisam citao post do kraja. Nekako mi je u glavi bilo da je pitanje kako ce se skupljati loyalty bodovi ako netko nema godisnju koja ce se skenirati, tj kako ce negodisnjaci skupljati loyalty bodove.
    Po meni se podrazumijeva da jedino clanovi mogu skupljati bodove.

    Isprike na nesporazumu :sweat:
  • Crni86
    3.5k
    Da li su ovo nove sjedalice na maksimiru prema slici na fb ili je samo stara slika?
  • jedan u nizu
    8.2k
    Da li su ovo nove sjedalice na maksimiru prema slici na fb ili je samo stara slika?Crni86

    Mislim da je u pitanju starija slika, i to sa istocne tribine (bijela slova, ograda izmedu stolica, te ograda dolje nize), mozda kada se tek postavljene nove stolice
  • Dino
    2.6k
    Kako se javlja nedolazak na stadion u slucaju nemogucnosti dolaska?
  • Dudu9
    812
    jucer bio na Maksimiru sve ko i prošle sezone
  • Nino Bule
    13.4k

    Na https://tickets.gnkdinamo.hr/ imas opciju "ne dolazim na tekmu" di upises barkod godisnje i datum rođenha
  • Mr Anderson
    7.9k

    Koja je uopće Marićeva funkcija ko ambasadora? Gdje bi nas on trebao predstavljati?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.