• Kujtim Shalla
    2.9k
    Danas mektic Puno bolji od Pavica . Njemci dobro stvarno odigrali jbg. Ocekujem Puno od mixa i sone i mektica. Ništa Cernogoraz uzima zlato,nema druge .ocekujem medalju od veocica u boksu. Meni nas najbolji bokser jos od marovica
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Tako je, ja sam ih obojicu često gledao kroz sezonu i mogu reći da je to dosta slabo izgledalo.

    A i da nije, ni tada se ne treba čuditi ovome porazu jer su parovi baš nepredvidivi.
  • flexXy
    2.3k
    Ovaj iritantni francuski smokljan Lebrun je stvarno dobar stolnotenisac. Pucar nema nikakve sanse
  • miro
    4.4k
    Ali mali je faaakat antipatičan
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Trebao mu je pucar šamarcinu opalit ,merde jedno arogantno
  • rioda
    4.8k
    Što se tiče našeg rukometa, mi imamo kroničan problem s napadačkom igrom. Kad vidim koliko se mi mučimo za gol, zato često i igramo bez golmana... A dobivamo ih stvarno prelako u odnosu na to kako ih zabijamo. S obzirom na niz trenera koji su se promijenili, jedini mogući zaključak je da očito ipak imamo manjak kvalitete
  • db-izbjeglica
    15.3k
    što se tiče našeg rukometa, mi imamo problema sa kvalitetom igračkog kadra.
    ne znam što je tu toliko teško priznati, događa se manje-više svima.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Jbmti kanu.... odradio praktički savršeno, jedna glupa vrata gdje je zapeo u "slapu" ili što je to već i šanse za medalju odoše sa vodom. :sad:db-izbjeglica

    Ako sam dobro shvatio kroz one zelene štapove samo prođu, a crvene moraju zaobići.

    Još ću postati ekspert za kanu. :D :D
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Da, nije mi jasna iluzija u kojoj živimo..naravno da putem kolektivne igre, sreće i golmanskog ludila možemo otići daleko, ali kadar kao kadar nije sami vrh. Pogledajmo prvo krila, to su ok, jako dobri igrači, ali ne i krema svjetskog rukometa, nema tu onog finjaka kakav imaju najbolji. Vanjski? Samo je Martinović klasa, Klarica je dobar, Srna je univerzalan, Cindrić više nije top, a Dule ne može 60 min. Crta? Načinović i realizacija nisu na "ti", Šipić pak ima obrambenih problema...Golmani su vrh.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    zelene prolaze nizvodno a crvene moraju uzvodno
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Mali Zeus zelene prolaze nizvodno a crvene moraju uzvodnoDoktor Kunić

    Kužim. :up: :up:
  • Twisted1
    537
    Što se tiče našeg rukometa, mi imamo kroničan problem s napadačkom igrom. Kad vidim koliko se mi mučimo za gol, zato često i igramo bez golmana... A dobivamo ih stvarno prelako u odnosu na to kako ih zabijamo. S obzirom na niz trenera koji su se promijenili, jedini mogući zaključak je da očito ipak imamo manjak kvaliteterioda

    Znaš koji je najveći problem uz manjak kvalitete.

    Svo ono igranje zadnje desetljeće s 2 srednja vanjska, odnosno s duvnjakom na lijevo vanjskom. Mi nemamo krštenog i školovanog lijevog vanjskog koji će puknuti i olakšati s te strane. To igra Lučin kojeg su svi nominalno u mlađim kategorijama stavljali na srednjeg vanjskog i on je nominalno razigravač.

    Gledaj, Šarac nije dobio minute na dvije utakmice. Jaganjac kod Červara i Horvata pozvan da sjedi na tribinama.

    I na kraju kao što si rekao manjak kvalitete. Pa u ovome rosteru jedina svjetska klasa je Martinović kojeg je zapravo razvila Austrija. Nema više jakih rukometnih središta koja sa izbacivala dobre igrače.
  • Eduardo
    19.9k
    da, zelena vrata treba proći nizvodno, a crvena uzvodno, ali vidim da je već napisano. Uz to se svaki dodir vrata kažnjava dodavanjem vremenske kazne ukupnom vremenu od dvije sekunde dok se promašena vrata kažnjavaju s 50 sekundi čini mi se, a to mi ipak zvuči malo pretjerano. Osobno bih možda više volio da se za ukupni poredak računa zbroj dvije vožnje, a ne bolje vrijeme od dvije vožnje.

    Inače, danas čekamo veslanje, Donnu, vaterpolo i Gaćinu u stolnom tenisu koji ima vjerojatno neprolaznu prepreku ispred sebe. BTW koliko sam shvatio i ovaj dečko u BMX Freestyleu ima šanse za medalju!?

    BTW II - neki dan napisah da na OI mogu pratiti sve sportove... povlačim to jer jedrenje je užas.

    Golmani su vrh.Jos-Optimus

    S tim da meni Mandić još u repki ne brani na razini na kojoj brani u Zagrebu.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Istina, dok je Kuzmanović čak i bolji nego u klubu
  • nemapredaje
    3.2k
    Jel moguće da se trap nigdje ne prenosi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.