• Sljeme
    2.4k
    Prvokupi isključivo po broju dolazaka na domaće utakmicePop corn

    Ok, iz objave mi nije bilo jasno.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Zato imamo tu čovjeka iz kluba koji zna objasniti..Naravno ako stigne
  • CN-ZG
    141
    Osobno mi se to cini kao dobra odluka i ne vidim nikakav problem. Za pretpostavit je da raniji ulazak u loyalty programu nece imati ni priblizno tezinu kao sam dolazak, ali opet dovoljno da ljudima ne bude svejedno...dobar potez ne samo zbog smanjenja guzvi na ulazu nego i zato jer se za sjevernu tribinu mali milion puta apeliralo putem svih mogucih platformi na raniji ulazak radi dizanja koreografije i nakon svega se opet u nekoliko navrata desilo da se ceka 25-30 min sa izvedbom iste..za ocekivat je da dio ljudi koji ne zivi navijacki zivot, a dolazi na sjever iz xy razloga ne shvaca zasto je raniji ulazak bitan, ali ako ce ovaj potez s dodatnim bodovima za loyaty potaknut odredene promjene u pozitivnom smjeru, samo naprijed..
  • ShanKu
    734
    Iznenađenje postoji, da se iznenadimo.. počekajmo do petka :up:
  • kibatech
    37
    bilo bi dobro da se loyalty program u potpunosti objavi prije pocetka sezone
  • NitkoBitan
    17k
    Prvokupi isključivo po broju dolazaka na domaće utakmicePop corn

    Znaci nema vise prvokupa za clanove nego ce se gledat iskljucivo po broju dolazaka na utakmice - i za clanove i za neclanove?

    Do derbija na Maksimiru i grupne faze europskih natjecanja nema puno domacih prvenstvenih utakmica. Bas me zanima kak ce to izgledat.
  • Pop corn
    8.1k
    Prvokupi godišnjih za iduću sezonu :grin:
  • rioda
    4.8k
    Znaci nema vise prvokupa za clanove nego ce se gledat iskljucivo po broju dolazaka na utakmice - i za clanove i za neclanove?

    Do derbija na Maksimiru i grupne faze europskih natjecanja nema puno domacih prvenstvenih utakmica. Bas me zanima kak ce to izgledat.
    NitkoBitan

    Ako sam dobro shvatio, od ove sezone se kreće s bodovanjem, a ti bodovi onda vrijede za iduću sezonu. Tako da to neće utjecati ništa na ovu sezonu
  • Bosskovitz
    11.7k
    Ako sam ja dobro shvatio, od ove sezone se kreće s bodovanjem, a ti bodovi onda vrijede za iduću sezonu. Valjdarioda

    Za kupovinu godišnjih ulaznica.
  • mali M
    5k
    Znaci nema vise prvokupa za clanove nego ce se gledat iskljucivo po broju dolazaka na utakmice - i za clanove i za neclanove?NitkoBitan

    A kako će nečlanovima dodjeljivati loyality bodove? Pa daj razmišljajte malo. Doći će moj šogor na TP koji ne dolazi skoro nikad na tekme, reć "jednu za zapad dole", kako će se njemu brojati bodovi ako nije član?
    Ako sam shvatio dobro, pa naravno da je prvi najbitnije da si član ako želiš bit u prvokupu za godišnje... Nek me ispravi netko iz kluba ako sam u krivu
  • duksy
    290
    Možda nas iznenade s kabanicama i kartama za Noinu arku jer je baš takva prognoza za petak navečer :razz:
  • Mr Anderson
    7.9k
    Možda nas iznenade s kabanicama i kartama za Noinu arku jer je baš takva prognoza za petak navečerduksy

    Ništa bolje od ljetnog pljuska nakon ovih sparina. Samo se nadam da ne bude baš potop kak je bio prošle godine u ovo doba kod nas i u Sloveniji.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Vidim da piše u sportskima da Max nije ozbiljnije ozlijeđen
  • Mr Anderson
    7.9k
    Vidim da piše u sportskima da Max nije ozbiljnije ozlijeđenJos-Optimus

    Normalno je trenirao, izgledalo je ko da je zadnja loža otišla. Super da je ovako. I Stojković je na treninzima.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Da, ja sam već mislio da smo ga izgubili
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.