• Pop corn
    8.1k
    Moze li se danas prebaciti lova za hranu i cugu sa stare godisnje na novu?ksapi

    Može. Uoči prvog kola će se to moći
  • Pop corn
    8.1k
    Nadam se da bodovanje preko kupovine suvenira nece donositi prednost pri kupovini godisnjih i pri nabavi ulaznica opcenito.
    Takvo brkanje krusaka i jabuka ce se, bar se nadam , izbjeci
    Neron53

    O tome se nije ni pomislilo
  • ksapi
    2.8k


    A danas? da punim novu godišnju s kešom onda?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Danas se nije mogla nova godišnja napuniti kešom još, ali se moglo sa stare potrošiti ako je ostalo...
    Zašto je tome tako na šanku nisu znali objasniti.
    Siguran sam da će se i to do Istre riješiti, bumo se strpili malo
  • Bosskovitz
    11.7k


    Komunicirano je prema ljudima u klubu, bila je greska koja ce se ispraviti do Istre. Isto sam iskustvo imao danas.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k


    Ma sve 5 naravno - nije kritika, više sam kao info upisao... Siguran sam da bu se riješilo do Istre, mislio sam danas to obaviti dok je manja gužva :cool:
  • Pop corn
    8.1k
    Mijenja se optika. Od Istre će sve funkcionirati
  • deda
    32.6k
    GNK Dinamo 25. srpnja u 10,00 sati broji

    34.700 članova kluba.
  • Pop corn
    8.1k
    Ako niste primjetili na Vardaru, od ove sezone iza broja gledatelja, objavljivat će se i broj članova kluba na velikom ekranu :smile:
  • nemapredaje
    3.2k


    Jesmo.

    I moram pohvaliti novu grafiku, a posebno kaj sada i slabovidni mogu vidjeti vrijeme.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Pozdrav ekipa, nisam siguran jesam li pogodio temu, imam jedno tehničko pitanje - ako netko zna...
    Kako u aplikaciji GNK Dinamo povezati u profilu godišnju?
    IMG-20240728-142737.jpg
    Odem na ovu opciju dodaj ulaznicu i traži me kod koji je na poleđini godišnje, a kada ga unesem javlja grešku da je kod nepostojeći:
    IMG-20240728-142854.jpg
    Trebam li aktivirati godišnju na TP ili nekaj treće?
    Ako ima koja dobra duša da zna i hoće pomoći, može i PM...
    Unaprijed hvala!
  • kajsitilud
    369
    Imam isti problem, a koristii sam vec godisnju na Vardaru.
  • mali M
    5k
    Ja doslovno neću ništa instalirati i povezivati dok klub ne izbaci novu sveobuhvatnu aplikaciju ili ne objavi koja je glavna. Neda mi se imat 6 aplikacija Dinama, od koje 5 nisu ažurne ili nude svaka samo po jednu funkciju..
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Kaj to znači da ovo nije službena app kluba? :sweat:
    Inače, developer je ShiftOneZero, oni su partneri kluba (bar je tako bilo do ove szone, neznam jel se kaj promijenilo).
    Prošle godine se godišnja najnormalnije povezala tu, imaju linkove na sve vezano uz službenu stranicu kluba , dakle web shop, ulaznice, zaklada, članstvo...
    Meni osobno je ova app super!
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ovo trenutno nije moguće zbog tehničkog problema, ali radi se na njegovom rješavanju. Ako želiš spojiti da bi vratio ulaznicu za Istru jer nećeš biti na tekmi, to je moguće napraviti online u browseru - sad sam probao i funkcionira.

    Ja doslovno neću ništa instalirati i povezivati dok klub ne izbaci novu sveobuhvatnu aplikaciju ili ne objavi koja je glavna. Neda mi se imat 6 aplikacija Dinama, od koje 5 nisu ažurne ili nude svaka samo po jednu funkciju..mali M

    Kaj to znači da ovo nije službena app kluba?Nemrem igra Dinamo

    Postoji dvije klupske aplikacije: "GNK Dinamo" koja je službena aplikacija kluba (i to piše na App Storeu) i "Dinamo Plus" koja je doslovno Dinamo Plus platforma. Bilo bi idealno da je Dinamo plus dio službene aplikacije a ne zasebna aplikacija, to je svakako smjer u kojem se ide, ali još uvijek su odvojene.

    No to su ujedno i jedine dvije klupske aplikacije koje postoje, drugih nema.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.