• emilperska
    5.4k

    Dolazak profesionalca za SDa znaci da dolazi netko u potpunosti neovisan tko vjv nece cimat Zajeca za svaki ulazno/izlazni transfer sto mozda i ne bi bio problem, ali taj covjek prije svega kosta, a mi stedimo na svemu u sportskoj politici sto kosta malo vise npr.. Petkov ugovor, profesionalni iskusni SD, pravo desno krilo ne poluproizvodi ili krpanja, ista stvar i s lijevim bekom..
  • Orc123
    7.8k
    Mi nismo normalni! Jos cemo te pare istovariti Misku za Pasalica......ludost!
    Cek zaebavate se ili? Stvarno smo prodali Sucica?
  • Lynx17
    4.1k
    U ovoj cijeloj priči ćemo prije zaključka morati vidjeti širi kontekst.
    Ako prodaja Sučića za ovu lovu garantira ostanak svih bitnih igrača, i dolazak 3 pojačanja, meni je to ok.
    Druga stvar, da smo prodali Baturinu, pisalo bi se da je on najbitniji, da smo prodali Gabriela ista stvar, Mišića ista stvar, svima je baš onaj igrač koji odlazi najbitniji.
    Treba pričekati prije zaključka koga ćemo sve dovesti.
    Haza


    Mozda je nekima/vecina tako, ali ne meni. Meni je ta uloga koji Sucic iga najbitnija/najvrijednija. On je taj link-up vezni koji sve povezuje, taj koji diktira igru.

    Sad, to ne znaci da nemozemo pronac drugo rijesenje, pogotovo ako pametno ulozimo ti novce od transfere. Medutim, nije to bas tako lako. Sucic je puno bolji/vrijednije nego sto neki mislu.
  • Haza
    4.1k

    Baturina jesen jako loš, imao je jedan gol u HNL, na proljeće je prodisao. Ja ti iz kuta gledanja njegove vrijednosti garantiram da mu cijena nije narasla. Unazad godinu dana mu je cijena između 15 i 20 mil eura.
    Da Dinamo želi prodati Baturinu za 15 mil eura, ja ti garantiram da bi sutra stigla službena ponuda u klub. Ponuda se službena šalje tek kad se s agentom ili klubom usmeno dogovore detalji. Klub je tu postavio visoku cijenu.
  • cibona
    2.9k
    Marić me negativno iznenadio kada sam saznao da je bio veliki zagovornik Jakira...

    Vrijeme je da se otrijeznimo. Sučića se ne smije prodati, ne shvaćam kako to nekima nije jasno. A što se tiče desnog krila, to je već trebalo biti odavno završeno.

    Pašalić, nadam se, ne dolazi u obzir.
  • Keyser Soze
    10k
    brzinom svjetlosti prodali ikoga.Haza

    Prodali smo Brodića i ostali na Petku i Kulenu, ako prodamo Sučića i tu ti netko fali + dvije goruće pozicije. To je loše.
  • Kia pride
    33
    Špikić ima ponudu Verone. To budu valjda u klubu prihvatili ,a nadam se i on.
  • sebenico
    551
    Umjesto prodaje ključnih igrača, neka se Marić radije malo više angažira u traženju desnog krila i lijevog beka koji su pojačanja i rješavanja ugovora s onima koji nisu u planu jer to traje sve skupa predugo. Još će ispasti da je Kalinić kojem smo se svi smijali bolji sportski direktor od Marića.
  • Boycie
    1.1k
    Pavic moze danas zamijeniti Sucica. A bilo bi idealno imati takva 2 igraca i ovu sezonu.
  • emilperska
    5.4k
    Nas SD ce se iz komotne situacije da je imao 3 mj od Rudeša do play offa za slaganje jebačke momcadi, dovest u situaciju da ce nam momcad u play offu bit slicne jačine, a nakon play offa cemo se mozda pojacat ako se uđe u LP, a ako ne doci ce free agent iz Lorineta ns desno krilo. A mozda free agent iz Lorienta dode i ako udemo u LP jer jebiga nema odštete pa tko mu jebe mater..
  • Haza
    4.1k
    Razumijem apsolutno sve koji misle da Sučić treba ostati, naravno, i ja bi volio da ostane, ali mnogi od nas/vas ne znaju širi kontekst oko kluba.
    Ne bi htio na javnom forumu iznositi detalje iz kluba, ali imali smo ozbiljnih problema u lipnju s likvidnosti (do dolaska rate za Šutala), i lova nam treba, kako bi mogli dovesti pojačanja.
    Najskuplja opcija je da preko faktoringa prodajemo buduća potraživanja.
    Nije realno da nikoga ne prodamo i da platimo odštete 10 mil eura, što mnogi zagovaraju.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    na proljeće je prodisao ili ti napredovao
  • Olmic
    3.6k
    Ako ode sucic, dinamo ne da se nije pojacao nego se oslabio ovaj prijelazni rok,a dvije tekme smo od 35 milja eura i lp
  • emilperska
    5.4k

    Moram se slozit s Hazom..
    Baturina pod Cackeom pocetkom 2023. i krajem prethodne polusezone je bolji Baturina od ovog proslogodisnjog. U najmanju ruku slicna razina. Taman i da je nesto bolji bio, stariji je te mu cijena svakako nije rasla.
  • Orc123
    7.8k
    u prijevodu istovarit cemo bisere pred svinje sad kad imamo para, Misko trlja ruke! Bolje da smo sa Spikom ostali i da nismo prodavali Sucica ako ova prodaja znaci da cemo ih prosipati po hnl bez uma i razuma!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions