• Boycie
    1.1k
    Pašaluk ima državne pare.
  • cibona
    2.9k
    Treba biti oprezan, već smo se jednom opekli oko prodaje Sučića haha. Međutim, ako smo ozbiljan klub, odbit ćemo ponudu. Tko će nam igrati umjesto Sučića? Ademi?! Ne daj Bože. Rog odlazi za par mjeseci, trebali smo reagirati još jučer.

    Novi igrač u veznom redu je neophodan.
  • Peškaman
    4.2k
    Odakle vam ljudi da je prodan,zato što je netko čuo da netko treći priča na tribini.
  • emilperska
    5.4k
    Marić očito nije dorastao zadatku (još). Jos ako to sve radi u kombi s Jakirom, ne pise nam se dobro.
    Sreca da nas je taj Real posrao pa imamo Europsku ligu osiguranu. S ovakvom impotencijom pri dovođenju beka i krila, a prodajemo startere brzinom glavate spodobe kad bjezi u Temisvaru od plavih dečki, ginu nam gadne tekme na Pampersu, play offu i s Rijekom do kraja prijelaznog roka..
  • Keyser Soze
    10k
    Kad treba dogovorit prodaju igrača to leti, to se završava u rekordnom roku, sve tip top.
    Kad treba dovesti desno krilo za što znamo mjesecima, onda se prvo cjenkamo za Kaneka, ne dovodimo Šotičeka, 3 tjedna trpimo pizdarije Južnoamerikanaca oko Cordobe i želimo Pašalića, krilo koje ne može nastupiti u nama najbitnijem dvomeču sezone. Osim toga, lijevog beka nam igra najbolji desni bek dok nam je najbolji lijevi bek na klupi samo kako bi mogao igrati Ristovski koji je cijelu prošlu sezonu bio užasan, al zaleti se tu i tamo pod tribinu, zadužio nas je jelte.

    To je strašno frustrirajuće i ostavlja dojam neozbiljnosti. Ako ćemo ovakvi igrati LP onda ne očekujem ništa.
  • Captain America
    17.6k
    ginu nam gadne tekme na Pampersu, play offu i s Rijekom do kraja prijelaznog roka..emilperska

    Taman za panična dovođenja (naravno besplatno ili na posudbu) poput Halilovića i Sose.
  • Maximo
    490


    Da, neki lik u cugi dobacio, odmah članak germanijak doznaje
  • rioda
    4.8k
    Ni Gnezda Čerin nije igrao za Pao...
  • mrgud
    95
    Uopče se ne čudim.Nije Marić dobio prefiks v.d bazveze. Opet se nekome daje da se uči na Dinamu pa dokad više.Ako je jedan Osijek mogao dovesti Bota pa zar smo mi toliko nesposobni da se dovede sd takvog kalibra
  • sebenico
    552


    Haza, s tobom se gotovo uvijek slažem, ali ne i u ovome. Sučić nam je esencijalan igrač zbog svojih trkačkih kapaciteta i zato je nenadoknadiv. Čak bi i Baturinu lakše prebolio jer imamo Stojkovića da preuzme tu ulogu. Prodaja Sučića za 9 milijuna je užasna i što se tiče slabljenja momčadi i financijski jer će njegova vrijednost samo rasti...
  • Haza
    4.1k

    Iako se načelno slažem s većinom napisanog, nisam siguran da smo brzinom svjetlosti prodali ikoga. Sučiću smo pregovorima digli za 30 posto cijenu, meni je to palac gore.
    Marić je zelen i imati će greške (kad sam o tome pisao prije mjesec dana su me svi napali), ali sad nam ne treba histerija, da Marić donosi ishitrene odluke, bitno je samo da dovede dobre igrače, a ne samo da nekog dovede da bi mi na forumu bili sretni:)
    Iako sam nekad i ja znao upisima stvarati kaos:), sad nam to ne treba.
  • Praskaton
    2.3k
    Ako prodaja Sučića za ovu lovu garantira ostanak svih bitnih igrača, i dolazak 3 pojačanja, meni je to ok.Haza

    Kojih to? Petka? Da je htio i mogao otic otisao bi.
    Baturinu? Ima važeci ugovor,nema adekvatne ponude.
    Mišić? U tim godinama nece sigurno dobit bolje uvjete i poziciju od ove koju ima u dinamu.

    Ne vidim tko je to jos od bitnih igrača koji bi mogao otici.Perkovic eventualno.
  • Captain America
    17.6k
    Opet se nekome daje da se uči na Dinamu pa dokad više.Ako je jedan Osijek mogao dovesti Bota pa zar smo mi toliko nesposobni da se dovede sd takvog kalibramrgud

    Rečeno je u ožujku da je premalo vremena da se pripremi prijelazni rok. Eto, Marić se super pripremio pa 27.8. nemamo i dalje pokrivene dvije goruće pozicije.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Baturina nije napredovao prošle sezone? I ti ga stari dobrano pretjeruješ
  • Praskaton
    2.3k
    Možda nepopularno al u teoriji ako moram birat između ostanka Sucica i dolaska desnog krila( koje nam je potrebmo jučer) biram ostanak Sucica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions