• Marcinko
    595
    Jos ce danas dobit ovaj Sahter kojem Europa pocinje za mjesec i pol i viseemilperska

    Svejedno im je generalna, liga im počinje isto kad i nama.
  • Haza
    4.1k

    Mislim da Menalo nije prodan, nego posuđen do zime Celju. Možda imaš ti neku drugu info?
    Meni je prijelazni rok što se tiče izlaznih transfera za sada 4/5.
    Bio bi idealan da smo neku lovu dobili za Bulata, i da se uspijemo riješiti Emrelija, Perića, Bočkaja, Jurića i Štefulja. Možda i budemo ovo zadnje.
  • Lynx17
    4.1k
    Sucic ostaje domaGOAT

    200w.gif?cid=82a1493bv014hezmh9ebrfwgtewuzhkxxkz5luy5kbg3mqh7&ep=v1_gifs_related&rid=200w.gif&ct=g


    Nadam se samo, da je kod Sucica viroza, da nije transfer.sanjinlego

    giphy.gif?cid=6c09b95291106qsdn0yqqxrd3bsyifqjqphcmrd7jlst6341&ep=v1_gifs_search&rid=giphy.gif&ct=g
  • Maximo
    490
    Rog baš finu energiju ima...bilo bi dobro kad bi mogli dogovoriti neki model otkupa, iako nije izgledno
  • Nemrem99
    22
    Spominju neki na tribini sad da je Sucic prodan i da nije nikakva viroza.
    Hoxha i Rog će nam bit najveća pojačanja kaj se tiče unutarnjih rezervi
  • Captain America
    17.6k
    Ako je Sučko prodan, dogovorio bi Kaču i nešto love investirao u lijevog beka.

    Na zimu, ako izgubimo Roga, možemo krenuti u potragu za veznim igračem.
  • Common Sense
    796
    Sučić je na izlaznim vratima. Stigla je i još jedna ponuda za Špikića.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Sučić je navodno zakurio danas, zato ne igra...
  • Nemrem99
    22
    Za Roga ponudit odmah 3-4 milje kad ode Sucic. Zdravi Marko Rog je najbolji veznjak lige.
  • Mihaljević
    9.8k
    Sučić je zadnji igrač kojeg bi prodao u Dinamu.
  • Haza
    4.1k
    Mnogi su napadali žestoko SD zbog potencijalne prodaje Sučića. Međutim, ako realno sagledamo, ponuda Coma je vrlo dobra, Sučić je potentan igrač, ali dojma sam da on iz Dinama teško da može za više od 10 milja eura. Rizik je ne prodati ga, a realno, nije da nam epohalno treba, i da netko može reći da nam je jako bitan za playoff, pogotovo sad kad je vidljivo da je Rog onaj stari.
    Vjerujem da će SD reagirati dobrim ulaznim transferom, i da ćemo ovu lovu pametno reinvestirati.
  • CastAway1986
    1.4k
    slažem se sa svime što si rekao ali onda treba barem uložiti dio tog novca u krilo ili napadača i to pravo pojačanje
  • Lynx17
    4.1k
    Cekajte, vi o Sucica kao da je to gotova stvar?
  • sebenico
    552
    Ja Sučića ne bih nikako prodao ove godine. Mislim da bi ovo bila njegova sezona prave afirmacije. Fizički kapaciteti odlični, vjerojatno će već na sljedećem okupljanju reprezentacije biti u kadru. Ne vidim koji je to rizik.
  • sanjinlego
    3k


    9+1 ako je istina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions