Kaj mislite, bi li u nekom ludom scenariju Lovren mogao završiti kod tovara? Ja ne bi isključio tu mogućnost
    Najsmjesnije od svega sto ce JFK Licemjerje širokih ruku prihvatiti njega i vjerojatno napraviti spin da je Lovren zapravo kradjom novaca iz Dinama pokazao da je za hajduk uvijek bio!
  • Mlađi referent
    12.3k
    Joaquin Sosa ove sezone za Montreal :up:

Svi koji dođu vjerujem da zaslužuju bar poštenu šansu, ne sumnjam da će se novim sportskim sektorom to i događati.

• Brusa
    1.5k
    uspješno su odradili prvu utakmicu drugog pretkola Europske lige, u gostima su s 2-0 pobijedili slovački Ružemberok.

Po jedan pogodak u svakom poluvremenu postigao je Trabzonspor za miran uzvrat idućeg tjedna. U prvom dijelu strijelac je bio Egipćanin Trezeguet koji je za 1-0 zabio u 39. minuti. Sve do 91. minute stajao je taj rezultat, a tada je Canak postavio konačnih 2-0. Pritom mu je asistirao hrvatski nogometaš Mislav Oršić koji je za goste zaigrao od 80. minute.